Обява

Свий
Няма добавени обяви.

(почти) нов СУВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: (почти) нов СУВ

    Ново СантаФе ще да е. Даже и аз го покарах и ми хареса. Има добро пътно поведение в завои, добре поема дупките, тиха е, автоматът е бърз и комфортен, ускорява добре за 2.2Д, багажникът е голям, купето е широко и с добър обзор, харчи малко. Минуси са, че предните седалки са малки и не особено удобни, задните са малко нисички, кожата е гадна и като цяло си лъха на бюджетен автомобил. Няма шибедах като опция, а воланът на място ми се видя тежичък.

    Финансовите условия са им много добри. Лихвата по лизинга е много ниска, отстъпка добра направиха, а 5г гаранцията покрива абсолютно всичко.

    Няколко минуса са първото обслужване само на 1000км; гаранцията за 5г се доплаща и важи само в БГ; ако се вземе на лизинг няма опция да си ползваш собствен застраховател; за металик се доплаща 700лв; по време на гаранцията колата се поддържа само в Хюндай.
    "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

    Коментар


    • #32
      От: (почти) нов СУВ

      Не е лошо. тъпото е че обслужванията им бяха безумно скъпи заради гаранцията.
      За Равката по добре се обади, че е дълго за писане. Кратката версия е че се чупи, по много, скъпо, не е комфортна и гори много, хлопа, трака. Качване на тротоар и пали съединителя и още много такива глупости нетипични за марката.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #33
        От: (почти) нов СУВ

        ми и аз се чудих и пак си взех хонда црв, така че още един глас за нея (хондата де) .Каквото му е на сърцетото това да взима,
        един приятел има RANGE ROVER , май 3-4 годишен , често се му се случва нещо обаче не го заменя за нищо , влюбен е в него и казва че ако може ще си го купи същия ама нов и SUPERCHERGHET , така че човек като му залепне релето и да се чупи пак му е кеф,
        И аз доста ги гледах тия кайени , но накрая разума надделя .Може би като мине кризата ....като втора кола за детевоз ...(малко се размечтах)
        Истината е каквото му пасне на дупето както се казва , че на мен 60% от тестваните коли не ми бяха удобни седалките и да има гаранция и читав сервиз
        Grand Vitara 2005g- за работа
        Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
        Lexus RX200t -2016г.-евридейката

        Коментар


        • #34
          От: (почти) нов СУВ

          Нали искахте кола втора ръка. Сега говориш за лизинг И пРИмОЖЦИИ...

          Коментар


          • #35
            От: (почти) нов СУВ

            Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
            Нали искахте кола втора ръка. Сега говориш за лизинг И пРИмОЖЦИИ...
            Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
            Благодаря на всички за отговорите. Колата не е задължително да е нова. Тя и на 1-2 години пак е нова.
            Не е задължително да е нова не е като задължително е да е стара. Пък и заглавието да прочетеш пак ще рабереш.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #36
              От: (почти) нов СУВ

              Първоначално публикуван от Джамбазов
              Не е лошо. тъпото е че обслужванията им бяха безумно скъпи заради гаранцията.
              Те на всички нови коли обслужванията са в пъти повече отколкото при кварталния майстор. На ЦРВ искат 315 лева за 6-7 литра масло 0W-30, маслен филтър и труд. Това на всеки десет хиляди, ако следваш писаното в книжката на Хонда. А на 20 хиляди и горивен филтър, който е ~ 100 лева. Според Бултрако може и на 20 хиляди да се сменя масло, ама ... никъде не пише такова нещо по официалните книги. Ако колата ще се продава след 100 000, като свърши гаранцията, сигурно не е проблем.
              Vitara 2.0 V6
              Honda CRV (Gen 1)
              Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
              ВАЗ 2131

              Коментар


              • #37
                От: (почти) нов СУВ

                Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                Парите са си негови нали? Не ги е крал... Какъв е проблема тогава. Данъчните минават и заминават, Поршето остава
                Данъчен + Порше в двора ти = ГОЛЕМИ неприятности, не защото си гепил мангизи, а защоото гадовете са завистливи... иначе, кой ще кашля на Порше?!?
                Виж, ако имаш Тата, може и снисходителност да получиш, сродна душа - имаш кинти ама си мазохист, мислиш за държвата, а тя за теб няма нужда да мисли...

                Коментар


                • #38
                  Re: (почти) нов СУВ

                  ...и предпоследно се хареса Киа Соренто. То е на същата база като СантаФе, ама има повечко смислени екстри, изглежда по-добре отвън и вътре, гаранцията не се доплаща. Някой ако има впечатления от Сорентото, сега му е времето да ги сподели

                  Гледахме и Кашкай+2 дизел автоматик - има голяма турбодупка и много мудно потегля, няма мощност и двигателя е шумничък, както е и по-тесничък от Хюндай/Киа. X-трейл - това е огромно, обаче проблемът с невървенето го има и при него, а няма ДДС. CRV- няма ДДС и излиза много скъпо.

                  П.С. И стига с тия Поршета, поддръжката им е супер скъпа и отделно Кайенът няма много общо с истинско Порше. Едногодишен Кайен не ми се мисли колко струва и колко ще поевтинее за следващите 5г.
                  "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                  Коментар


                  • #39
                    От: (почти) нов СУВ

                    А Киа Мохаве май е още по-добре.

                    Коментар


                    • #40
                      От: (почти) нов СУВ

                      Защо не се поогледате за едно GLK,моето е на три години един проблем не ми е направил.

                      Коментар


                      • #41
                        От: (почти) нов СУВ

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        А Киа Мохаве май е още по-добре.
                        А аз не бих отхвърлил с лека ръка Кадилак Ескалейд.Напоследък изпадат запазени екземпляри.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #42
                          От: (почти) нов СУВ

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          А аз не бих отхвърлил с лека ръка Кадилак Ескалейд.Напоследък изпадат запазени екземпляри.
                          Хахаха Обама с това ли го возят ?

                          Коментар


                          • #43
                            Re: (почти) нов СУВ

                            Джипката ще я кара жена най-вече. Тези големите не стават и не се харесват като дизайн. А и са извън бюджета.

                            КИА-та ги устройва идеално, само чакам някой да каже впечатления. Интересно ми е, как така е пълно със Санта Фе-та, а Кии няма? Като колата си е почти същата?
                            "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: (почти) нов СУВ

                              Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
                              КИА-та ги устройва идеално, само чакам някой да каже впечатления. Интересно ми е, как така е пълно със Санта Фе-та, а Кии няма? Като колата си е почти същата?
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=117247

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=96031

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43354

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24061
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Re: (почти) нов СУВ

                                Киа-та не е зле. Стига да ти харесва, как изглеждат новите модели

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X