Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

    Аз мисля, че първата стъпка е да се избере координатор, т.е. войвода. Ще има да се взимат решения, а демокрацията изисква прекалено много време. Друг начин няма измислен, доколкото знам.

    Май, май, Калин е най-опитния състезател в района, не само на Ерзберг?

    Коментар


    • #17
      От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

      Моето предложение е конкретно. 2012та отиваме с мисия - един или по-добре двама наши да са ни титулярите, а няколко други да го играем като Брандауер

      Бих искал да попитам дали става въпрос конкретно за Ади и Марти или за тези, които отидат най-подготвени и във форма на родеото. Знам, че за тазгодишното състезание и двамата тренираха здраво и се готвеха най-вече за там, но за следващата година не знам. Ади за огромно съжаление се контузи сериозно и ще трябва да положи огромен труд да се завърне още по-добър(пожелавам му го искрено), а Марти се опитва вече да работи, за да може да тренира. Видях за какво става въпрос и мисля,че зле подготвени състезатели с каквато и да е помощ са до никъде.
      Последно редактирано от viki terzieva; 16-07-11, 10:52.

      Коментар


      • #18
        От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

        За войводата съм абсолютно съгласна, защото някой трябва да координира усилията. Калин е чудесно предложение, но има и други важни отговорности. Не смятам, че е задължително да е състезател, защото те ще са заети да тренират, но трябва да е някой, който ги познава добре и ще се вслуша в съветите им. И най-вече да е склонен да се заеме, защото всеки си изкарва хляба с нещо друго. Подходящи са и Жоро Хаджиев, и Чинела, и Мишо 69, и Милко (Мики), и още, и още. Въпросът е да искат...

        Коментар


        • #19
          От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

          Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
          Въпросът е да искат...
          Много хора искат,но малко имат тази възможност.
          Идеята е повече от страхотна.
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • #20
            От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

            Въпроса с тренировката в мината е доста актуален! Жоро и другите по-близки до Австрийската страна да кажат/проучат дали е възможно, защото тренировка/разузнаване там във време различно от датите на състезанието ще е огромен плюс.


            В поста си визирах конкретно Ади и Марти, но въпроса е доста точен. Ади и Марти бяха подходящите титуляри през 2011, защото са най-бързите, най-сериозно развиващи се състезатели, които приемат нещата на сериозно, тренираха, подготвяха се (дори и мотоциклетите си подбраха като за там) и Ерзберг за/според тях май беше кулминацията. Дали за 2012 ще са точно те двамата или ще бъдат други двама, трима (или един) ще се реши когато инициативата стигне до нещо по-конкретно (все пак има цяла година). Но титулярите трябва да са комбинация от горепосочените качества и да са пределно мотивирани. Надявам се, че разбирате какво имам предвид. Идеята ми е не да направим кастинг, да намерим и подготвим състезател с който да се представим пред света... НЕ! Идеята ми е, всички които се кефим на Ерзберг и искаме да се позабавляваме там, да се обединим и да направим тим, който да е по-организиран и с малко по-висша цел. А именно, забавлявайки се да помогнем на тези за които има смисъл и за които Ерзберг е малко повече от забавление, да се представят по-добре. Това е най-реалната и най-достижима цел на тази инициатива според мен.
            Супер ще се зарадвам, ако стане реалност и нещо повече - с цел Ерзберг 2012 да се съберат някакви средства и да се подпомогне подготовката и развитието на младите ни и преспективни състезатели!

            Контузията на Ади е доста неприятна, но има цяла година до следващото състезание!
            Марти е 100% наш титуляр.
            Ако излезе (от къде ли) още някой, който да има нужните качества, желание (и възможност!) за подготовка, който приема толкова на сериозно нещата че да се готви цяла година за Ерзберг 2012, аз веднага заставам зад него.

            А войвода не ни трябва! Нали сме тим! Трябват ни различни хора, отговарящи за различните етапи и детайли.
            Например:
            1. Фитнес подготовка Изнамираме сред нас този, който може да помогне и ще се ангажира с това, който разбира тази материя. Какво трябва да прави? Да обърне необходимото внимание на младежите, да им състави програма, да следи за спазването и, да им следи развитието. Това може и дистанционно!
            2. Техническа подготовка - тренировки по мотокрос, траял... такива работи - някой който да се занимава с тях, да ги организира, да ги мотивира, да им обръща внимание.
            3. ПР - ако ще сме сериозни, трябва да се популяризира инициативата (ако ще и само в нашия форум да е това)
            4. Тим мениджър на самото състезание - организира и следи за рутинните неща.
            Това са само някои от нещата, инъче са много, ще ги структурираме в последствие.
            Нека всеки който вижда себе си компетенетен в някоя област и който е готов да отдели СЕРИОЗНО внимание и време от тук до Ерзберг 2012, за това да помогне и отговаря за някои от детайлите по подготовката да не се стеснява да се посочи и да го назначаваме.
            !!! СЪЩО: Ако някой от четящите е квалифициран механик, може да помага целогодишно, дарявайки за каузата безвъзмездния си труд по подготовка и отремонтиране на постоянно трошащите се мотори
            Ще ме извините, мисля "на глас"...
            К. Кулев

            Коментар


            • #21
              От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

              Съгласен съм с Вики и Калин и се включвам в инициативата ! Няма значение какво ще върша, но отдавна ми е мечта да вкараме състезател сред първите 50 и ще го направим ! Марти и Ади са готови за такъв успех, имат бързината, техниката и издържливостта, но наистина ни трябва тактика и дано да решим нещо полезно, а да не стане, както обикновено.
              Ще проуча още утре кога са определени датите за тренировки там. Всяка година има поне по 3 школи през различни интервали от време, но това изисква доста средства ...
              На Ерзберг конкретно мога да координирам връзките с организаторите, а дотогава ще засиля личната подготовка на Марти.
              Както може би сте разбрали, имаме право на 5 безплатни визи за родеото. Такава е уговорката между Erzberg Rodeo и Six days crazy job.
              Всъщност петимата от тази квота вече са ясни, а това са първите пет, класирали се в челото на веригата BG X-Enduro Championship: Мартин Иванов, Андон Чулев, Станислав Стоянов, Михаил Митов и ... оня с траялката Ако някой се откаже от участие, много ми се иска в групата да се включи и младият Вилимир Йорданов. Момчето, смело мога да твърдя, в момента е почти на нивото на Ади и Марти и напредва много бързо !


              ... и напомням, че Ерзберг Родео далеч не е само това, което се вижда на повърхността !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #22
                От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                Съгласен съм с Вики и Калин и се включвам в инициативата ! Няма значение какво ще върша, но отдавна ми е мечта да вкараме състезател сред първите 50 и ще го направим ! Марти и Ади са готови за такъв успех, имат бързината, техниката и издържливостта, но наистина ни трябва тактика и дано да решим нещо полезно, а да не стане, както обикновено.
                Ще проуча още утре кога са определени датите за тренировки там. Всяка година има поне по 3 школи през различни интервали от време, но това изисква доста средства ...
                На Ерзберг конкретно мога да координирам връзките с организаторите, а дотогава ще засиля личната подготовка на Марти.
                Както може би сте разбрали, имаме право на 5 безплатни визи за родеото. Такава е уговорката между Erzberg Rodeo и Six days crazy job.
                Всъщност петимата от тази квота вече са ясни, а това са първите пет, класирали се в челото на веригата BG X-Enduro Championship: Мартин Иванов, Андон Чулев, Станислав Стоянов, Михаил Митов и ... оня с траялката Ако някой се откаже от участие, много ми се иска в групата да се включи и младият Вилимир Йорданов. Момчето, смело мога да твърдя, в момента е почти на нивото на Ади и Марти и напредва много бързо !


                ... и напомням, че Ерзберг Родео далеч не е само това, което се вижда на повърхността !
                Ади има МНООГО да наваксва, а пък и не бърза, защото има още за оправяне
                KTM sx-f 350 2011
                Honda Montesa Cota 250
                KTM exc 450 Supermoto

                Коментар


                • #23
                  От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                  Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
                  Ади има МНООГО да наваксва, а пък и не бърза, защото има още за оправяне
                  Ми к'во чакаш ?!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                    Тази догодина (живот и здраве) мисля да дойда и аз. Ако вляза в 500-те ще помагам на трасето, ако не ще помагам с каквото ме натоварите. Май тези дни трябва да започне записването. Жоро, имаш ли запазени места (извън безплатните), щото то и да се запише човек си е цяло състезание...?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                      Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                      Тази догодина (живот и здраве) мисля да дойда и аз. Ако вляза в 500-те ще помагам на трасето, ако не ще помагам с каквото ме натоварите. Май тези дни трябва да започне записването. Жоро, имаш ли запазени места (извън безплатните), щото то и да се запише човек си е цяло състезание...?
                      Нямам други запазени места, освен квотата ни, така че побързайте !
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                        Записването малко свърши, но не се притеснявай. 2013 ако не е свършил света, може и да го хванеш. Гледах, ама освен нас май няма други записани, а? Или се бъркам?
                        Последно редактирано от viki terzieva; 27-11-11, 20:35.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                          Студент съм във Виена(Австрия) кажете ако мога с нещо да помогна .... било то и c един телефонен разговор

                          00359899386456
                          004369910332174
                          stanislav.zlatanov@gmail.com

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                            Преди дни, попаднах на инфото, че Теди Блазусиак ще прoпусне състезанието през 2012 г. Факт, заради ангажиментите му в ендурокроса в Щатите. Дали Ерзберг губи или печели от това, не знам, но ще има нов победител. Кой ще е новия покорител, ще разберем като му дойде времето. Поздрави!
                            П.П. http://www.enduro21.com/index.php/co...erg-rodeo-2012
                            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ерцберг родео 2012 - помощ при участието на българските състезатели

                              Миналата седмица говорих с организатора на Ерзберг Родео. Срокът да дадем окончателните имена за безплатната квота е понеделник. Изчаквах, за да не стане, както други години до сега и да сменяме отново хора в последния момент. Вече знаете петимата от BG X-Enduro, а те са: Мартин Иванов, Андон Чулев, Станислав Стоянов, Михаил Митов и Стоян Пачарозов. И петимата са потвърдили участие ! Ако някой от тях се откаже, нямаме право да го заместваме с друг ! Авантата свърши.
                              Въпреки, че срокът за записване вече е изтекъл, организаторите ни правят реверанс и ни отпускат още 5 платени квоти. Едната вече е заета от Николай Мартинов (Сървайвъра), другата по всяка вероятност ще се заеме от Вилимир Йорданов (Малък Тарзан) и остават още 3 свободни. Ако някой желае да кара, нека да ми се обади веднага тук или във Фейсбук, за да му направя заявката !
                              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 25-03-12, 18:42.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ерцберг родео 2012 - подготовка за участие на българските състезатели

                                http://www.erzbergrodeo.at/jart/prj3...ve-mode=active
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X