Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
    И при Еди толкоз е мястото с което разполага. Вероятно и тук е така.
    Доколкото видях, в далечината има и рампа(и)...
    Не е коректно да критикуваш за нещо, което първо ти е без пари(доколкото разбрах от първият пост), и второ - надали си направил повече от това...
    Отделно, колкото и малко да изглежда, я направете едно предположение колко му струва на човека...
    Я си помислете, че едно трасе за да е атрактивно, трябва да е близо до публиката(например София), да ама подходяща естествена пръст наоколо, ама де я...няма...И да има, парцела няма пък да е на човек, който да иска да направи това.
    Я смени колко камиона ти трябват да покриеш с подходяща пръст дори едно такова супер-малко трасе!!!...И колко струва това...А знам, че за един паркинг трамбован на 10(!!! само на 10 см), за 6 декара, се похарчиха 20 000 лв. за подходящия материал с транспорта. А колко ти трябва за трапец 20 м., за останалото...а и не само.
    Аз лично не съм спрял да мисля за такова трасе до северната дъга, даже в клуба сме избрали 2 места, съгласували сме с общината, но горните мисли отлагат за неопределено време това. ДАже фадромата, булдозера и бобката да са ти без пари, пак трябва поне горивото да им платиш...

    Така, че едно голямо ЕВАЛА!
    Който и когато направи по-добро, поклон и нему!
    Милко, съжалявам, ама в случая си в супер заблуда! Трасето е построено пред входа на аквапарк Казичене, защото двата сина на собственика на аквапарка карат мотокрос и си държат моторите там, инициативата е тяхна и на един пичага дето е каскадьор и колега моторист. Платили са само за багер, пръстта си е от мястото. Иначе, място има бол в дясно от снимката, но предполагам, че не е ползвано, защото трасето най-вероятно не е много законно, да не кажа хич.

    Колкото до финансовата инициатива от страна на собственика на аквапарка, само ще спомена, че момчетата дето карат уейкборд на казичене (не собственика, а хората дето му плащат за да карат там) сами събраха над 7000 лв. този сезон, за да си направят нов скок във водата. Всеки от тях изкара пари от собсствения си джоб, за да направят още една атракция на аквапарка, докато самия собственик си бъркаше в носа и в момента разполага с още една екстра там, а даже не каза едно благодаря на всички тези хора дето се бръкнаха, за да подобрят неговата собственост. И това ако не е безочливо...

    И най-вероятно същите тези хора пак са извадили от джоба си да платят на багера и да направят трасето, така че за тях едно голямо БРАВО, а за собственика на аквапарка ще си замълча, защото много мразя хора дето се възползват от чуждата инициатива и гледат да печелят пари на чужд гръб, без да реинвестират в съоръженията.
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • #17
      От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

      Айде пак се почна тема БГ. Нямам нищо против поста на Чичката, най-вероятно всичко е така, но за мен няма значение. Човекът може да не му се инвестира -той си знае, ама ето дал си мястото- има трасе. Кой дал, кой не дал, кой копал, кой се оял. Има трасе-супер! Ще го дооправят- още по-супер. Би трябвало да има вход- ако ти харесва плащаш и караш. Що сме такива тиквеници- все делиме, все броиме, все другия го гледаме. Няма така да се хванеме и да направиме нещо нормално, с позитивна нагласа, да ни е добре на всички. Нещо напоследък пак взех да се отчайвам от родината. Само като си помисля , че ЕС ни дават незнам колко стотин милиона безвъзмездно да развиеме производство, стопанство, технология, да си санираме блоковете, а сме взели под 2% от тия пари дето ни чакат и не можеме да се разбереме кой ще го пишеме шеф на юридическото дружество на блока, та да сме на топло зимата.. оф отплеснах се .. съжелявам.
      Последно редактирано от iassen; 21-07-11, 11:18.

      Коментар


      • #18
        От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

        Карах трасето вчера, не съм скачал двойката, а ролетката е доста трудна и изморителна, но виражите са уникални Камъните бяха почистени.

        Коментар


        • #19
          От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

          Каня всички желаещи на първото по рода си състезание по суперкрос на новото трасе на Казичане

          http://offroad-bulgaria.com/showthre...30#post1595030
          full time rider, part time racer
          jrc4life

          Коментар


          • #20
            От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

            СТРАХОТНО...Ако се възстановя до тогава,ще дойда.

            Коментар


            • #21
              От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

              Първоначално публикуван от Jister Преглед на мнение
              Ето и малка видео презентация

              http://www.youtube.com/watch?v=CD3bi2sc_0M
              Клипа е махнат .Дайте друг ако има!

              Коментар


              • #22
                От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                Ето едно клипче от днес.Извинявам се за качеството но е правено с телефон.
                http://www.youtube.com/watch?v=nB7BWFnSp3U

                Коментар


                • #23
                  От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                  Първоначално публикуван от peci_ufo Преглед на мнение
                  Ето едно клипче от днес.Извинявам се за качеството но е правено с телефон.
                  http://www.youtube.com/watch?v=nB7BWFnSp3U
                  Качеството хич не е лошо, а ти караш много добре!
                  Поздрави!
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                    Качеството хич не е лошо, а ти караш много добре!
                    Поздрави!
                    Само да кажа,че на клипчето не сам аз...колкото и да ми се иска,а един мои приятел.
                    Аз съм един от кибиците отстрани

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                      Хайде стига си скромничил,всички знаем че го можеш по добре дори и от шампионите!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                          Ясене, веднага отивам да си изтрия клиповете от FB...
                          После ще си счупя камерата на телефона...
                          А накрая ще се откажа и да работя на компа...
                          Виж докъде ме докара.
                          Mitsubishi L200 DobbleCab

                          KTM XC 450 RW 2009
                          KTM 350 SX 2011

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                            Ясене, това не е честно, ти използваш професионални хватки, ние любителите к'во п'райм...
                            Клипа е един път, аз лично ще го промотирам при Дражето за да осигурим супер намаления в МотоМаг.!!!

                            Сега жалките ми опити за снимане на мотокрос.

                            Коко Куманов, летящият софиянец.




                            Дражето в неравна битка с Йовчев.






                            Да не се размечтаете нещо състезатели да ставате ей, не е никак лесно.




                            Дени срещу Коко, много красив манш стана.








                            Йовчев




                            Коко Куманов












                            Битката на ТИТАНИТЕ










                            Шипката, Коко Куманов И Йовчев, наистина е страхотно удоволствие да ги гледаш.




                            Човекът виновен за този спектакъл Дражето.


                            Най-добрият, Коко Куманов


                            Това беше

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                              Аз като видя, че Чинела се задава с апарата и отбивам в дясно Много яки снимки, Чинел - контрастни, качествени с екшън. Мисля, че си готов за официален фотограф на мото-форума, да не мъкнеме ние техника.

                              И аз успях да щракна няколко между видеото. Жалко за клипчето, че не успяхме да се организираме с Веско и Драже да го направиме професионално, защото малко е така между другото подходих, пък се оказа, че има много какво да се снима и можеше да стане наистина много добре, но скоро трябва да излезе и тяхното клипче, там дето снимаха с няколко го про камери, сигурно имат страшни кадри.

                              Скоро ще пусна едно клипче само онборд от тримата състезатели, които се съгласиха да носят камерата.

                              А състезанието беше страхотно, въобще целият формат - много атрактивно с битки, скокове, елиминации и си виждаш цялото трасе.








                              Драже се представи много лъвски. Направи шоу - определено. Изкефи ме , че не се сгъна пред Йовчев, който е истинска фурия.
                              Също важно е, че не се удари много.






                              Мишо кара много добре. Ако беше направил и голямата двойка, си е сериозна сила. Страхотно завива, ролетката я минаваше екстра, въобще смятам, че много добро състезание направи.












                              Коко си е сила. Истински шампион. Мазното каране- супер бързо с умни линии, опит огромен и отношението към феновете и съперниците. Евала много ме изкефи.







                              Тая чупка, Чинела как я е снимал... страшна и за двамата.





                              ъхъъъ йе






                              Йовчев - страшна агресия.. само забележете тука какво прави: http://www.youtube.com/watch?v=cupiO...ailpage#t=262s
                              Тройка от вътрешната линия... незнам как да си го обясня...




                              До колкото разбрах за състезанието са виновни Кройфа, Веско Митев, JRC racing, Драго и др. Евала пичове, искаме пак!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ново суперкрос трасе в София, срещу хидро парк Казичане.

                                Първоначално публикуван от JRC Преглед на мнение
                                Каня всички желаещи на първото по рода си състезание по суперкрос на новото трасе на Казичане

                                http://offroad-bА
                                u
                                lgaria.com/showthread.php?t=124315&p=1595030#post1595030
                                Аз се възползвах от поканата и бях там в събота.Беше интересно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:060.jpg
Прегледи:1
Размер:248.7 КБ
ID:5298397Натиснете снимката за да я уголемите

Име:043.jpg
Прегледи:1
Размер:136.7 КБ
ID:5298398Натиснете снимката за да я уголемите

Име:051.jpg
Прегледи:1
Размер:79.5 КБ
ID:5298399
                                Life is too short to drive dull cars!

                                Fight global warming !
                                ... turn on your A/С !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X