Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

    Честито и от мен.Аз също карам такъв Патрол само,че къса база.Много съм доволен.Това е страшна машина,ще се увериш.

    Коментар


    • #17
      Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

      Първоначално публикуван от borizul Преглед на мнение
      Аз също карам такъв Патрол само,че къса база.Много съм доволен.Това е страшна машина,ще се увериш.
      А имаш ли книжката за експлоатация? Как може да си я преснимам?

      Коментар


      • #18
        Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

        Аз го имам от 2 месеца и също като теб се опитвам да разбера всичко за джипа.На мен Митко-Фулда ми обясни доста нещта.А иначе нямам книга за Патрола,но тук от форума могат да се разберат много полезни нещта.И пак да ти кажа,че това е истинска машина.Имам го от скоро но съм влюбен в тоя джип.Сигурен съм,че и ти ще си супер доволен.

        Коментар


        • #19
          Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

          Първоначално публикуван от borizul Преглед на мнение
          Аз го имам от 2 месеца и също като теб се опитвам да разбера всичко за джипа.На мен Митко-Фулда ми обясни доста нещта.А иначе нямам книга за Патрола,но тук от форума могат да се разберат много полезни нещта.
          Има ли някакво специално смазване(гресиране), което трябва да се направи на сферите на предния мост и откъде? Аз търсих гресьорки но открих само на каретата на карданите...

          Коментар


          • #20
            До: Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

            Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
            Има ли някакво специално смазване(гресиране), което трябва да се направи на сферите на предния мост и откъде? Аз търсих гресьорки но открих само на каретата на карданите...
            И аз искам да смажа предния мост-имам Y61 99год.2.8tdi-обаче ме е страх като ми го разглобят да него батарясат нещо.Има ли вазможност да ми прецакат нещо?И има ли нещо по предницата като се разглоби за почистване и гресиране дето трябва да се смени задалйително или препорачително?Също някой ако може да препоръча марка грес?

            Коментар


            • #21
              До: Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

              Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
              И аз искам да смажа предния мост-имам Y61 99год.2.8tdi-обаче ме е страх като ми го разглобят да него батарясат нещо.Има ли вазможност да ми прецакат нещо?И има ли нещо по предницата като се разглоби за почистване и гресиране дето трябва да се смени задалйително или препорачително?Също някой ако може да препоръча марка грес?
              Някой няма ли да даде съвет?

              Коментар


              • #22
                До: Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

                Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
                Някой няма ли да даде съвет?
                Момчета, дайте си труда да прегледате сервизните ръководства, които колеги като BAlexandrov са се потрудили да намерят и качат на ФТП-то.

                Специално за Y61 има Electronic_Service_Manual_Nissan_Patrol_Y61, където отговорите на доста въпроси са дадени не само с текст, но и с картинки.

                Извадка от това ръководство по конкретния въпрос има в прикачения файл.
                Прикачени файлове
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  До: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

                  Честито и от мен! Купил си си
                  един малък "Ентърпрайс"! Да си
                  го джиткаш дълго (докато си ку-
                  пиш "Ентърпрайс-2", де) и безав-
                  арийно! Ама, глей кво, са: тука,
                  у те тоа те форум, преди да се пита
                  за хъбове, блокажи на дифове и
                  други Клингонски щуротий, най-
                  прЪвен ше сберЕш сите разбирачи
                  у некое кръчме на по бира, та да
                  се полее таа убава придобивчица
                  и там ( след второто бирЕ ), и да
                  не питаш, они па че си кажат си-
                  чко.И тва дето те интересува и тва
                  дето, ама въобще, не те интересува!
                  Накрая сите са на далавера - ние
                  сме пили по бира, а ти си защитил
                  докторат на тема:"Как да си прееба
                  джипа и от това да ми е гот!"
                  Успех, Братчет! И като начало-
                  по-кротко с флекса ...
                  Да живей куманизъма!

                  Коментар


                  • #24
                    До: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

                    Първоначално публикуван от balkanjiata Преглед на мнение
                    Честито и от мен! Купил си си
                    един малък "Ентърпрайс"! ...
                    Nissan Patrol Y260

                    Коментар


                    • #25
                      До: Re: От днес съм горд собственик на PATROL GR-SE/дълга база/X.99г.

                      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                      Момчета, дайте си труда да прегледате сервизните ръководства, които колеги като BAlexandrov са се потрудили да намерят и качат на ФТП-то.

                      Специално за Y61 има Electronic_Service_Manual_Nissan_Patrol_Y61, където отговорите на доста въпроси са дадени не само с текст, но и с картинки.

                      Извадка от това ръководство по конкретния въпрос има в прикачения файл.
                      Да извинявам се,но сам нов и малко трудно се ориентирам за сега.Все пак Благодаря!!!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X