Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз купих ендуро мотоциклет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз купих ендуро мотоциклет

    От доста време не сериозно и систематично се търся нещо на 2 колела с фар и стартер.
    Приятели ме убедиха, че най-малката възможна кубатура за 4т е 250.
    Замислях се за TTR, KDX, KLX, но последно ме убедиха за WR или CRF-X. Пробвах и 2Т, но нещо не можах да свикна с темперамента им, или не съм попаднал на читави бройки. Докарах временно в къщи и 1 стара траялка 280 2Т. Вървеше много прилично, но имаше и своите проблеми. Малкия я изтърва в 1 дере и за дълго се отказа от двуколесните. Но като ходим на състезание все наобикаля джуниърите. Идеята е аз да се разхождам понякога по черни пътища и сина ми да се научи да кара, че той си мечтаеше за 65 на коета прилича на вълка от "Ну погоди!", после за 85... А аз опявах, че като няма да се кара състезателно може да се вземе и по-голям /висок/ мотоциклет, за да мога и аз да го карам, а сина ми ще израсте. Лапетията на село бръмчи с разни дръгели и скутерчетаи сина ми си мечтае за "истински" мАтор.

    Гледах доста обяви, навъртях много тел. разговори, направих и 1-2 напразни разходки, за да огледам някакви уж запазени мотоциклети, но се оказаха почти скрап. Замислих се и за доставка отвъд океана, ама транспорта и митата много оскъпява и се отказах.

    От Бултрако ми спуснаха предложение за запазен CRF 250-X.



    Изглеждаше много запазен.







    Доста беше падано и ръкохватките бяха за смяна.




    Изобщо не се поколебах и започнах преговори по закупуването на мАтАретката.

    Оказа се че има и доста други кусури и липси, но машинката все-пак е почти нова.



    Смених ръкохватките и сложих предпазители.



    И веднага дадох възможност на сина ми да го пробва.



    Това с тръгването и особено спирането се оказа доста трудно,



    но до края на вечерта вече започна да скача по малко.



    Друг път ще продължа.
    Последно редактирано от s_s1; 07-07-11, 13:06.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: И аз купих ендуро мотоциклет

    Ако още не си взел, това е мотора за тебе :

    Тежи колко трялка мотор на WR250F.

    Коментар


    • #3
      От: И аз купих ендуро мотоциклет

      Купи си мотор за да разбереш какво правят мъжете в свободното си време!!!

      Коментар


      • #4
        От: И аз купих ендуро мотоциклет

        Аз си купих мотор за да си фана гадже, като си го фанах, го продадох и си купих АТеВе.

        Коментар


        • #5
          От: И аз купих ендуро мотоциклет

          Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
          Аз си купих мотор за да си фана гадже, като си го фанах, го продадох и си купих АТеВе.
          Това ми напомня отговора на един приятел, който кара мотори от доста време, а от няколко години е изявен яхтсмен - когато го попитаха "Е как е с яхтата, сигурно не можеш да се оттървеш от девойки" той иронично отговори "Ми не, тях всичките ги натаковах покрай моторите"

          Та - какво е ендурото, г-н Генчев ? Не ни мъчи - изплюй камъчето.

          Коментар


          • #6
            От: И аз купих ендуро мотоциклет

            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
            ... "Ми не, тях всичките ги натаковах покрай моторите" ....
            АРЕ СТИГА БЕ, аз за толкова години моторизъм, само една дива свиня майка видях....къде и как ги таковате покрай моторите тия девойки, споделете МОЛЯ..

            П.П. Генчев сори за лиричното отклонение от темата, поздравления, на прав път сте със сина.

            Коментар


            • #7
              От: И аз купих ендуро мотоциклет

              То комай покрай нашите мотори само тук има девушки
              Ако някой толкова е закъсал да ги търси при "лъзгачките"

              ПП
              То като се замислих, верно едно време се ожених с "ЧЗ"то
              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 07-07-11, 12:49.
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • #8
                От: И аз купих ендуро мотоциклет

                Ванка, може би си пропуснал "иронично" в поста ми Иначе къде и как не мога да ти отговоря - вече когато най - ми се такова по - ми се пие

                П.П. Г-н Генчев, надявам се горните постове не са разколебали моторджийският ви устрем - ако не Вие, то синът Ви може да постигне необятни висини в практикуването на това занятие.

                Коментар


                • #9
                  От: И аз купих ендуро мотоциклет

                  Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                  Ако още не си взел, това е мотора за тебе :

                  Тежи колко трялка мотор на WR250F.
                  Да, говорих няколко пъти с Десо /той продаваше такова/ и с други колеги, но стигнох до извода, че мога да поддържам модел, който е много разпространен, има части и се знаят неговите слаби места и начини за отстраняването им. Затова и не исках да купувам нещо на много години, за да не си блъскам главата с ремонти.

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  АРЕ СТИГА БЕ, аз за толкова години моторизъм, само една дива свиня майка видях....къде и как ги таковате покрай моторите тия девойки, споделете МОЛЯ..

                  П.П. Генчев сори за лиричното отклонение от темата, поздравления, на прав път сте със сина.

                  Освен свине и майки и малки и нерези съм виждал сърни, елени, зайци, много овце, крави кози и чобани.
                  Виждал съм и жени, ама нали винаги караме със сина ми...


                  Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                  Това ми напомня отговора на един приятел, който кара мотори от доста време, а от няколко години е изявен яхтсмен - когато го попитаха "Е как е с яхтата, сигурно не можеш да се оттървеш от девойки" той иронично отговори "Ми не, тях всичките ги натаковах покрай моторите"

                  Та - какво е ендурото, г-н Генчев ? Не ни мъчи - изплюй камъчето.
                  Нямам яхта, но пи бих се опитал на яхта отколкото в/у седалката на CRF-а.

                  За камъчето-то си е цял блок, скала, има го на снимките горе.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: И аз купих ендуро мотоциклет

                    Страхотно е моторчето адаш честито!!! Август като дойда към Т-е ще ти звънна да покараме
                    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                    Коментар


                    • #11
                      От: И аз купих ендуро мотоциклет

                      Честито.Това е мотора.

                      И сложи предпазител на предната зъбчатка,че ако нещо се скъса веригата...
                      ........................
                      Иван Маринов
                      CRF 250 X
                      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                      Коментар


                      • #12
                        От: И аз купих ендуро мотоциклет

                        Честито колега! Със здраве да го карате с малкия.
                        Много сериозен мотор, никога не го подценявайте.

                        ПП Това май е един от двата ЦРФа дето наште каки се пуснаха на световното на Севлиево преди 2-3 години.

                        Коментар


                        • #13
                          От: И аз купих ендуро мотоциклет

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          АРЕ СТИГА БЕ, аз за толкова години моторизъм, само една дива свиня майка видях....къде и как ги таковате покрай моторите тия девойки, споделете МОЛЯ..

                          П.П. Генчев сори за лиричното отклонение от темата, поздравления, на прав път сте със сина.
                          Чопър му е майката чинелчо чопър, сами си сядат на задната седалка

                          Коментар


                          • #14
                            От: И аз купих ендуро мотоциклет

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Чопър му е майката чинелчо чопър, сами си сядат на задната седалка
                            И стойката на пасажера е с разкрачени крака....адаш, вземай чопър Хонда, че комшийката омръзва

                            Коментар


                            • #15
                              От: И аз купих ендуро мотоциклет

                              Аз и Ямаха Вираго 535 съм имал, и пак суша...., нещо май в мен е проблема!
                              Ш'а зЕма да ида да ми гледат на кафе, нещо магия да ми направят, та да счупя каръка...!!!
                              Давайте още идеи, а пък Генчев ще ни прости, все пак и сина му чете тука и току виж сме го опазили от моя проблем.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X