Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз купих ендуро мотоциклет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: И аз купих ендуро мотоциклет

    Браво, добро е камъчето ! Честито и със здраве !

    Коментар


    • #17
      От: И аз купих ендуро мотоциклет

      Отличен избор. Браво, моторетката е супер. Абе писано и е да бъде на човек от форума, защото преди по-малко от месец, щеше да е собственост на друг участник тук.
      Айде - много безаварийни!
      Силата е нищо без контрол.

      Коментар


      • #18
        От: И аз купих ендуро мотоциклет

        Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
        Страхотно е моторчето адаш честито!!! Август като дойда към Т-е ще ти звънна да покараме
        Обади се, ще покараме, но аз за сега само по полянки се разхождам. Трябват ми много часове, за да карам без да бавя група.

        Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
        Честито.Това е мотора.

        И сложи предпазител на предната зъбчатка,че ако нещо се скъса веригата...
        Поръчан е днес ми пратиха съобщение от Еконт да го получа.

        Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
        Честито колега! Със здраве да го карате с малкия.
        Много сериозен мотор, никога не го подценявайте.

        ПП Това май е един от двата ЦРФа дето наште каки се пуснаха на световното на Севлиево преди 2-3 години.
        Да този същия е.

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Аз и Ямаха Вираго 535 съм имал, и пак суша...., нещо май в мен е проблема!
        Ш'а зЕма да ида да ми гледат на кафе, нещо магия да ми направят, та да счупя каръка...!!!
        Давайте още идеи, а пък Генчев ще ни прости, все пак и сина му чете тука и току виж сме го опазили от моя проблем.
        НЕма страшно, той малкия не чете форума, направо на каките налита от малък.

        Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
        Отличен избор. Браво, моторетката е супер. Абе писано и е да бъде на човек от форума, защото преди по-малко от месец, щеше да е собственост на друг участник тук.
        Айде - много безаварийни!
        Да, явно така й е писано.

        Много приятно моторче, малкия го пали студен на смукач от първото ритане, много приятно тегли от ниски до високи обороти и това, което най-много ми харесва е че на много ниски обороти не придърпва и не угасва. Също така няма никакви вибрации от двигателя /това сравнено с КТМ 525ХС/. Съединителя е много мек и лесно се работи с него, предната спирачка също хваща плавно, но здраво. Още не съм свикнал да ползвам задната, защото като пусна газта до 3-та ск. и гумата провлачва но като започна да развивам по-големи скорости и това ще стане.
        Само едно нещо не ми харесва, че мотора като полегне бензина продължава да тече, не спира. Сина ми като го изтърве няма сили да го изправи и аз докато дойда вече има локва. До сега около 3 непълни резервоара сме изгорили/изляли и сега ще сменям масло.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: И аз купих ендуро мотоциклет

          При изпускане нека веднага да спира кранчето.
          Разбирасе когато има достъп до него, че понякога е необходимо да се повдигне мотора, за да се стигне до кранчето.

          Коментар


          • #20
            От: И аз купих ендуро мотоциклет

            Честито !!!!!
            Сега те чакам с тема в “ Аматьорите “

            Коментар


            • #21
              От: И аз купих ендуро мотоциклет

              Колега много добър избор си направил, аз след няколко седмици ще ходя да си купувам същият мотор, желаяти много емоционални и приятни километри!

              Коментар


              • #22
                От: И аз купих ендуро мотоциклет

                Честито Светльо! Добро решение, че не скачаш веднага на 450-ка, ще свикнеш бързо и може да почнеш да го предпочиташ пред АТВ-то .
                Диян Димитров

                Коментар


                • #23
                  От: И аз купих ендуро мотоциклет

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Честито !!!!!
                  Сега те чакам с тема в “ Аматьорите “
                  Още съм мноого далече от Вашите Хама/л/тьорски изпълнения.

                  Още съм на ниво "друсни полянка". Ще трябва мноого кИфтЯ и кибапчееата да изям и мноого бири да изпия за да мога да карам с Вас.

                  Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                  Честито Светльо! Добро решение, че не скачаш веднага на 450-ка, ще свикнеш бързо и може да почнеш да го предпочиташ пред АТВ-то .
                  За сега няма такава опасност. Мотора се кара много леко и приятно. Но поне за сега не ми доставя такова удоволствие като АТВ-то може би защото не ме натоварва. Не изисква сила за да го караш, не товари ръцете и гърба както четириколката. Завоите, които ми доставят най-голямото удоволствие с мотора не мога да ги взимам с голяма скорост, защото в гората и на полянката никой не е направил виражи.
                  Като карам АТВ се задъхвам и припотявам дори и зимата, а забелязах, че с мотора даже ми става студено от вятъра в следствие движението и не хабя енергия. Виж това за падането, вдигането ритането и псуването ми е далечно и неприятно занимание.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    От: И аз купих ендуро мотоциклет

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Като карам АТВ се задъхвам и припотявам дори и зимата, а забелязах, че с мотора даже ми става студено от вятъра в следствие движението и не хабя енергия
                    Хм, още не си случил на терен! Нямаш идея каква пот се лее на -10 гр и 40см редовен сняг
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • #25
                      От: И аз купих ендуро мотоциклет

                      Ей Светльо, не миряса бе. Хайде честито и насърчавай малкия да кара.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #26
                        От: И аз купих ендуро мотоциклет

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        Хм, още не си случил на терен!:
                        Не е случил защото не си го е потърсил.
                        Ако иска ще си го намери!

                        Коментар


                        • #27
                          От: И аз купих ендуро мотоциклет

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Ей Светльо, не миряса бе. Хайде честито и насърчавай малкия да кара.
                          Няма мирясване!

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Не е случил защото не си го е потърсил.
                          Ако иска ще си го намери!
                          Така си е: "Който търси-намира." Още не сме задобрели с малкия, а освен това идеята на мотора е само за леки и приятни разходки.

                          И още малко снимки от друсни полянката:





                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: И аз купих ендуро мотоциклет

                            Да бе-да леки...стоим и гледаме!
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #29
                              От: И аз купих ендуро мотоциклет

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Да бе-да леки...стоим и гледаме!
                              „Кренвиршите от месо” не са това, което изглеждат. Два пъти излизах да карам по малко из горските пътища, втория път карахме с едно приятелче на сина ми със Симсонче. Той пристигна доста по-бързо от мен.

                              Но пък да отида до магазина в село да си купя червени домати, че мойте в двора са още зелени, Хондата определено върши добра работа. Или повече й приличат червените домати за разлика от зеленото кавасаки на сина ми.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #30
                                От: И аз купих ендуро мотоциклет

                                Честито , хубаво моторче ,но като гледам снимките , вече си останал без мотор , дано ти го дават поне за домати да ходиш.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X