Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
    Някой пробва ли тази карта,добра ли е?
    Вече е пробвана от мен- не става за УейтеК.

    В такъв случай може ли някой,сигурно колегата peppy, да ми прати линк(или на e-mail- dinkata_2005@abv.bg) Най-новите версии на картите за СВЕТА на iGO 2006. Аааа и още нещо- не ми тръгна iGO 8,защотоявно гпс-а е кодиран към картата!?! Търси някъв файл iGO.exe,който файл го има качен на SD картата. Също така търси нщкакъв shell.ini Някой да каже нящо по въпросЪТ???
    Последно редактирано от Dino; 16-06-09, 20:08.
    Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
    Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
    Volkswagen Bora AKL

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Много приятно съм изненадан.... вярно, заема 2 GB SD, обаче тръгна без никакви магии на "дъртьо" - Mio p550. Има я цялата Европа, за сега съм я пробвал само у нас. Бива.
      hХХp://arenabg.com/download.php?id=1c24b6e950e24c25b3cfd01ec470b027addbcd71&f=iGO8.3.2.64873.torrent
      XX e tt
      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
        Много приятно съм изненадан.... вярно, заема 2 GB SD, обаче тръгна без никакви магии на "дъртьо" - Mio p550. Има я цялата Европа, за сега съм я пробвал само у нас. Бива.
        hХХp://arenabg.com/download.php?id=1c24b6e950e24c25b3cfd01ec470b027addbcd71&f=iGO8.3.2.64873.torrent
        XX e tt
        Да, спряха кранчето.
        Ако някой се интересува и ме уцели в Скайпа, ще му го пратя.
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          здравейте,

          ако имаш предвид, че вече го няма в арената или не може да се тегли,

          аз го изтеглих днес от там, но разликата е, че линка не е същия като твоя.

          Просто трябва да се потърси във "всички".

          P.S. Този iGO8 дали може да тръгне на Prestigio 350 ?

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=22426

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Здравейте,баща ми си взе prestigio 350 и от мен се очаква да му го ъпгрейтна от версията ,която е в устройството Иго 2006 до Иго 8. На телефона и имам Иго8 ,знам как се работи и се слагат картите и т.н. ,но наистина не съм наясно как става това с ГПС устройство...Нямам СД карта на самия ГПС,което пък допълнително усложнява нещата. Моля някой компетентен ,който може да ми отдели 30-40 минутки,за да ми обясни какво да правя да ми пише на скайпа twrprint или на мейл votka_s_kola@abv.bg
              Ще съм ви много благодарна наистина
              Четох доста неща,не само в този сайт,но и в много други,но наистина имам нужда от някой,който да ми обясни нещата персонално

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Виж горният линк.
                Последно редактирано от milstan; 13-07-09, 00:23.

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Ок,а какво ще кажеш по въпроса ,че съм без СД карта,трябва да си купя нали? Иначе няма да мога да направя нищо

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Иначе колкото позволи вътрешната памет. А една SD карта 2 гб е около 12 лева.

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Здравейте, полмзам IGO8.3.2.64873. Много съм доволен и не искам да слагам други програми, като ТОМ ТОМ или Гармин.
                      Искам обаче да мога да качвам на иго-то маршрути, които ги има във формат gpx. Мога ли да ги конвертирам по някакъв начин, така че да ги отваря иго-то?
                      !

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        С помощта на програмата routeconverter можеш да преобразуващ трак от GPX формат със този за IGO8 но за маршурт не знам
                        Ако ти свърши работа това е адреса и:
                        http://www.routeconverter.de/
                        А ето и списък с поддържаните формати от нея
                        http://www.routeconverter.de/features.html

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Благодаря ти за конвертора.
                          Ще го пробвам още днес.
                          !

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Първоначално публикуван от Dino Преглед на мнение
                            Вече е пробвана от мен- не става за УейтеК.

                            В такъв случай може ли някой,сигурно колегата peppy, да ми прати линк(или на e-mail- dinkata_2005@abv.bg) Най-новите версии на картите за СВЕТА на iGO 2006. Аааа и още нещо- не ми тръгна iGO 8,защотоявно гпс-а е кодиран към картата!?! Търси някъв файл iGO.exe,който файл го има качен на SD картата. Също така търси нщкакъв shell.ini Някой да каже нящо по въпросЪТ???
                            Mалко помощ няма да е излишна...
                            Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                            Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                            Volkswagen Bora AKL

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              искам да ползвам IGO като навигатор за европа но чрез лаптоп и с блутууд GPS приемник.Коя версия на програмата трябва да ползвам?

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Първоначално публикуван от ivan68
                                искам да ползвам IGO като навигатор за европа но чрез лаптоп и с блутууд GPS приемник.Коя версия на програмата трябва да ползвам?
                                Всяка версия позволява ползването на външен GPS , стига самата програма да е читава . Ако устройството ти поддържа 8.3, слагай нея.
                                Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X