Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Престраших се най-сетне!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Престраших се най-сетне!

    Честито и от мен.И моят ГИ (и на двете коли)е на БСМ.За V8 незнам каква е цената но за V6 е 1250лв.

    Коментар


    • #17
      От: Престраших се най-сетне!

      Честито колега само да се возиш и да се радваш на джипа. Ама верно дай някоя снимчица! МНОГО БЕЗАВАРИЙНИ!!!
      0899278323-0877500798

      Коментар


      • #18
        От: Престраших се най-сетне!

        Ето набързо няколко снимчици:





        Благодарение на тези пичове вече е обслужен и огледан какво трябва да се прави по него за в бъдеще. Има какво да се пипа тук таме, но за мен ще е удоволствие да си го реставрирам и/или подобря!

        П.С. Още не съм сложил ГИ, колебая се за течна фаза.

        Коментар


        • #19
          От: Престраших се най-сетне!

          Честито, колега!
          Вървял си по моя път явно...
          Сподели каква е била епикризата на "Eкспрес-2", ако имаш желание.
          Аз се отказах от ГИ засега. 17/100 смесено, но предимно градско, ме устройва за момента.

          Интересно ми е колко тежи твоя?
          Моят го мернах в Надин - 1770 кг.

          Коментар


          • #20
            От: Престраших се най-сетне!

            Първоначално публикуван от ChimeyJimmey Преглед на мнение
            Честито, колега!
            Вървял си по моя път явно...
            Сподели каква е била епикризата на "Eкспрес-2", ако имаш желание.
            Аз се отказах от ГИ засега. 17/100 смесено, но предимно градско, ме устройва за момента.

            Интересно ми е колко тежи твоя?
            Моят го мернах в Надин - 1770 кг.
            Ами има разни неща за правене..

            Отпред: пан хард щанга, кормилен демпфер, външни кормилни накрайници, горни носачи + тампони, тампони амортисьори
            Отзад: биалетки, стабилизираща щанга (евентуално), тампони А-рамо + шарнир, носачи, ляв лагер

            Тези неща ще се поръчват, ясно.

            Иначе задната чистачка ми е блокирала в някакво средно положение и не мърда, липсва ми и помпичка за вода за задната чистачка (имало е удар отпред, а то стои в предния ляв калник), преден ляв подкалник липсва

            Кофти проблем е, че няма дебит на въздуха като включа климатроник или парно.. иначе духа студено, топло, но много слабо и като усилвам само шума се увеличава Вътре нещо или е разместено или счупено в кутията, но май трябва да се разглоби цялото табло да се види. Всъщност това е належащ ремонт, защото лятото мога да отворя прозорците, ама зимата ще страдам.

            Някой знае ли къде могат да го погледнат този пипкав проблем?

            Коментар


            • #21
              От: Престраших се най-сетне!

              Първоначално публикуван от SUV8 Преглед на мнение
              Кофти проблем е, че няма дебит на въздуха ....
              Някой знае ли къде могат да го погледнат този пипкав проблем?
              Строшени клапи или управление.... Обикновенно се стига до тук....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18-07-11_1454.jpg
Прегледи:1
Размер:54.6 КБ
ID:5291464
              Последно редактирано от дядо владо; 19-07-11, 23:22.
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #22
                От: Престраших се най-сетне!

                Първоначално публикуван от SUV8 Преглед на мнение
                Кофти проблем е, че няма дебит на въздуха като включа климатроник или парно.. иначе духа студено, топло, но много слабо и като усилвам само шума се увеличава
                Същия проблем имах на Фиатката /Пунто 1,1 2001г./ - само бучеше и не духаше.
                Оказа се задръстен филтър на климатика /за въздуха влизащ в купето/ - след смяната си задуха идеално.
                ________________________________________________________________________________________
                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                Коментар


                • #23
                  От: Престраших се най-сетне!

                  Първоначално публикуван от SUV8 Преглед на мнение
                  ... Вътре нещо или е разместено или счупено в кутията, но май трябва да се разглоби цялото табло да се види. Всъщност това е належащ ремонт, защото лятото мога да отворя прозорците, ама зимата ще страдам.

                  Някой знае ли къде могат да го погледнат този пипкав проблем?
                  Преди да отидеш на сваляне на таблото, вземи да погледнеш вентилатора на климатика в какво състояние е. В краката на пътника е и се държи на 3 винта.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Престраших се най-сетне!

                    Първоначално публикуван от SUV8 Преглед на мнение
                    ...Кофти проблем е, че няма дебит на въздуха като включа климатроник или парно.. иначе духа студено, топло, но много слабо...
                    Аз имах същия проблем на една от Тойотите. Оказа се че изпарителя на климатика, почистиха го и нещата се оправиха.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Престраших се най-сетне!

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Строшени клапи или управление.... Обикновенно се стига до тук....[ATTACH=CONFIG]348254[/ATTACH]
                      Тва трябва да е мойто,надявам се днес да е готово. Ако се стигне до сваляне на таблото при Дядо Владо тичай!
                      0899278323-0877500798

                      Коментар


                      • #26
                        От: Престраших се най-сетне!

                        Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
                        Тва трябва да е мойто,надявам се днес да е готово. Ако се стигне до сваляне на таблото при Дядо Владо тичай!
                        Твоето е, и е готово, но заради десния волан е "фотошопнато".....
                        П.П. .....и не демонтираме табла преди да сме 100% сигурни в диагнозата на конкретната машина....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #27
                          От: Престраших се най-сетне!

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Твоето е, и е готово, но заради десния волан е "фотошопнато".....
                          П.П. .....и не демонтираме табла преди да сме 100% сигурни в диагнозата на конкретната машина....
                          Така де ,аз не исках да каже че ги сваляте от любов към спорта,ами че Вие сте правилните хора,ако има такъв проблем!
                          0899278323-0877500798

                          Коментар


                          • #28
                            От: Престраших се най-сетне!

                            Май ще тичам другата седмица при Дядо Владо, стига да намери време де

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X