Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кокоши трън

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кокоши трън

    Аз преди 3-4 години имах такова появило се на палеца на дясната ръка. Веднъж си отидох на село и дядо ми като ме видя и взе, че ми приложи "лечение" една запалена !восъчна! свещ и така я остави да капе върху него болката не е кой знае каква, ама след 2 такива процедури взе, че "изсъхна" и изчезна.

    Коментар


    • #32
      Re: Кокоши трън

      Смачкан чесън, "разтворен с оцет".
      налагаш и на сутринта просто всичко пада - като дете така го сритах, другия вариант е чупиш клонче от смокина ако потече бяло мляко мажеш с него, също върши страхотна работа - пробвал съм го на себе си.

      Коментар


      • #33
        От: Кокоши трън

        Сега виждам темата. Преди време, имах много голям кокоши трън на ръката. Няколко пъти го гориха с течен азот, но той се появяваше все по-голям, готов за поредната битка. Отидох на Плевен, там го изгориха отново и ми изписаха лекарство ''Изопринозин''- подпомага имунната система, за да няма рецидив на кокошия трън. Пих го 6 месеца и изчезна. Но сега имам отново, на пръстите на ръката. Ще пробвам с чесън и оцет.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #34
          От: Кокоши трън

          И аз сега я виждам . Преди години и при мен успешно сработи пчелния клей.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #35
            От: Кокоши трън

            Преди 10-тина години имах - кокоши трън -, на село имаме смокиня, редовно късах по едно смокиново листо и от млякото му се мажех, за половин месец изчезна и няма и помен от това досега.

            Коментар


            • #36
              От: Кокоши трън

              Аз имах един или два. За съжаление много лесно изчезват, което е и забавното. Но после няма вече кеф
              Основен разтвор (работа със специални бетони), морска вода, механично отстраняване - всичко това работи при мен. Не ми се наложи да ползвам по-силни средства като чесън или медикаменти.

              Коментар


              • #37
                От: Кокоши трън

                Имал съм 3-4 пъти по пръстите на ръцете. Купувам си лепенки за мазоли/кокоши тръни. Цената е около 0.60-0.80 лв/ бр. Две лепенки и изчезват.Поздрави!

                Коментар


                • #38
                  От: Кокоши трън

                  Първоначално публикуван от NlGHTMARE Преглед на мнение
                  Имал съм 3-4 пъти по пръстите на ръцете. Купувам си лепенки за мазоли/кокоши тръни. Цената е около 0.60-0.80 лв/ бр. Две лепенки и изчезват.Поздрави!
                  Точно!
                  Продават се готови лепенки на Urgo в аптеките, 7-10 дена лепени върху тръна и сам пада. Съдържат си салицил и са си изрязани на кръгче за да прилага салицила само върху тръна. Ако някой иска може да си прави мазилото, не е проблем, лекарството е салицила, какво ще го "носи" (домат, чесън, краставица, руска салата ) няма никакво значение.
                  Ако тръна е голям, в рамките на месец след като падне е възможно да се появи пак на същото място. Това е защото не се е отстранил всичкия вирус от кожата и започва пак да расте. Тогава лепенките почват да се слагат веднага, докато тръгва да расте и е малък. Не съм виждал на някой да се е налагало повече от 2 процедури
                  Toyota Yaris 1,4D-4D 0889/
                  MB W124 200TE 801-
                  TLC LJ70 2,4TD 364

                  Коментар


                  • #39
                    От: Кокоши трън

                    Взимате парченце телешко месо ,за предпочитане прясно ,накисвате го за 24 часа в оцет после режете по- малко от него и връзвате на мястото с кокошия трън .2-3 процедури и пада,моя беше на много готино място под нокътя на палеца ,изкара го от там и вече 15 г.няма и помен.Става и с ципа от кокоша воденичка.
                    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Кокоши трън

                      Като дете имах кокоши трън на петата и моята баба ме излекува със следното : 1 бодличка от цвета на трън / тия дето растат в полето/ , увита в хляб като топче , за да се преглътне 3 пъти на ден за 1 седмица и той изпадна. Радвам се , че научих и други методи, макар че от тогава не ми се е случвало.
                      тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                      Коментар


                      • #41
                        От: Кокоши трън

                        Лепенките не помагат, пробвал съм много пъти. Сега рекламират и някакво чудо, което ги гори, най-вероятно с течен азот, но не знам на каква цена е, дали е само за еднократна употреба, и най-важното, дали е ефикасно.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #42
                          От: Кокоши трън

                          Преди повече от година се наложи да се боря с поне 4-5 такива дзвера, на ходилото на дъщеря ми. Първите ги махнах с поставена върху парченце картоф салицилова киселина. Обаче е неудобно да се върви с такива илачи по краката. Останалите изчезнаха с помощта на лепенки за мазоли. Оттогава не са рецидивирали.
                          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                          LZ1YBB

                          Коментар


                          • #43
                            От: Кокоши трън

                            Има различни видове кокоши трън. Някой минават лесно, други не. Моите май са от втория тип. Знам, че ще минат с течен азот, но ще ми е неудобно да ми е изгорена цялата дясна ръка, в разгара на лятото.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #44
                              От: Кокоши трън

                              Има лепенки, които са много ефикасни. URGO CORICIDE - бабето в къщи имаше по краката и не можеше да ходи от болки, след месец с тия лепенки сега върви като коза

                              Коментар


                              • #45
                                От: Кокоши трън

                                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                                Лепенките не помагат, пробвал съм много пъти.
                                Има различни марки лепенки!След като сложиш лепенката изчакай докато кожата стане бяла,след което изрежи колкото можеш и сложи нова!Ако пак няма ефект- азот.Знам,че там ефекта е 100%.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X