Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

    Как прибра предната броня към купето,че от две години все се каня да го реша този проблем и все изниква нещо друго и не остава време за него...А иначе много добра визия!Браво!

    Коментар


    • #32
      От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

      Ники, усещаш ли някаква разлика в динамиката и в разхода, от махнатото виско, често ли се включва ел. перката?

      Коментар


      • #33
        От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

        Първоначално публикуван от divailo Преглед на мнение
        Ники, усещаш ли някаква разлика в динамиката и в разхода, от махнатото виско, често ли се включва ел. перката?
        Moга да кажа за моята пък и Ники ще добави.
        Перката градско в жегите ( 25-35 ) градуса се включва на 2 светофара веднъж. Аз обаче съм сложил "студен" датичк и я държа на 90 градуса без да мърда. Определено на мотора му е по-леко без виското. При теб едва ли ще се усети ти си с много коне.
        no signature no problems

        Коментар


        • #34
          От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

          Добра работа колега!С колко см. повдигна и от какъв материал са изработени втулките?

          Коментар


          • #35
            От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

            Втулките са алуминиеви , перката се включва нормално както каза колегата Фанатик смо че моята е 92 на 87 а реално включва на 96градуса. И аз обмислям да сложа по студен датчик примерно 88гр.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #36
              От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

              Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
              И аз обмислям да сложа по студен датчик примерно 88гр.
              Тогава и термостата трябва да съобразиш с тази температура.

              Коментар


              • #37
                От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                Aз съм с датчик 82-68 градуса след радиатора. При това положение не мърда от 90 мотора ако ще и вертикално да се катеря
                no signature no problems

                Коментар


                • #38
                  От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  Aз съм с датчик 82-68 градуса след радиатора. При това положение не мърда от 90 мотора ако ще и вертикално да се катеря
                  Моя датчик е преди радиатора.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • #39
                    От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                    Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                    Моя датчик е преди радиатора.
                    Пробвано е не става. Ще ти умре акумулатора някъде по жегите. Като загасиш колата, температурата от мотора се вдига термостата отваря и датчика пали перките ( освен ако не си го направил през + от запалването ) и почва да вее, охлажда водата в радиатора, термостата затваря но датчика ти е след него а там водата си е топла, и вентилатора си вее докато не запалиш колата отново. При мен с 30 А вентилатор акумулатора умря за 15-на минути.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #40
                      От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                      Пробвано е не става. Ще ти умре акумулатора някъде по жегите. Като загасиш колата, температурата от мотора се вдига термостата отваря и датчика пали перките ( освен ако не си го направил през + от запалването ) и почва да вее, охлажда водата в радиатора, термостата затваря но датчика ти е след него а там водата си е топла, и вентилатора си вее докато не запалиш колата отново. При мен с 30 А вентилатор акумулатора умря за 15-на минути.
                      Принципно си прав но аз го нямам този проблем засега. А и при мен включва на 95-6 градуса , може би ако сложа по студен датчик ще се появи гореспоменатия проблем. Ама с проби всичко става..
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар


                      • #41
                        От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                        Колега, да те помоля да пуснеш една ролетка на протектора и да ми кажеш на колко см. стъпва тази гума реално!? аз съм със 275/70/16 и стъпката е 22.5 см. а старата 245/70/16 стъпваше на 22см. интересно ми е тази,защото съм се засилил да си купувам ,като твойте само ,че 285/75/16 , но и 255/85/16 ме блазни. искам да придобия някаква представа как ще седят.
                        благодаря ,предварително.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                          Протектора е 24см. а по принцип 32 11,5 15 - 11,5 е широчината на балона. 285 75 16 да сложиш на Фронтера Б не е лесна задача особедно в комбинация с фланци или изнесени джанти.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • #43
                            От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                            знам, знам ! доста рязане падна има снимки как е с 275-ците във пловдивската тема. направих доста място за гуми, но не е само това, знаеш ще мисля , пък ще видим октомври ,какво съм измислил!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                              От чисто любопитство къде и как си монтирал бутилките за метана? Ако ти се занимава пусни някоя снимка моля. Иначе си я направил голяма красавица, браво!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Един леко пораснал БЕБЕВОЗ

                                Първоначално публикуван от hades20 Преглед на мнение
                                От чисто любопитство къде и как си монтирал бутилките за метана? Ако ти се занимава пусни някоя снимка моля. Иначе си я направил голяма красавица, браво!
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...=105006&page=2
                                Николай Георгиев 0+
                                тел.0887357722

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X