Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

    Колеги, преди да си поръчате гуми прочетете пост 72 и 73, за да няма изненадани.
    Поздрави.

    Коментар


    • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

      Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
      Според мен и пост 41 размера е 85см/ 33,5 / на джанти 8, а не 86см.
      По друг начн казано има разлика от 4см надолу - 35 е 33.5 или 85см вместо 89см, а 33 е 31.6 или 80см, вместо 84.
      При Силверстон е така.
      За да не ходите да го търсите ви го обновявам

      Коментар


      • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

        Цената изглежда добра. Аз моите ги купувах по-скъпо.

        Коментар


        • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

          За мен 1 комплект 35/10,5/16.За плащането ще се чуем по телефона.
          тел.0879292900 Калин Костадинов

          Коментар


          • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

            Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
            Колега кога е било това?Както вече ви споменах Silverstone е закупена от японската марка TOYO след нова година и цената на гумите са ги вдигнали м/у 15-25 $ на гума.Погледнете в Англия и Германия на какви цени ги продават плюс доставка и си направете изводите.Ако можеше да не им се плащаше ДДС-то нещата ставаха други ,но няма как .Цената е франко склада в Габрово.При поръчка на минимум 2 комплекта гуми ще направим отстъпка.
            P.S.Цената сме я формирали при курс на $-лев 1.50 лв.
            Част от горенаписаното е леко заблуждаващо. Toyo купи Silverstone ама по-миналата година/2010/. А цените в Германия се вдигнаха, ама само с 5- 10 долара и то тая година заради по-скъпия транспорт. Добри са Ви цените, обаче европейски. Могат и да са по добри.
            Ето следвам вашето предложение и формирам - цена в Германия + транспорт около 300 лв за палет от Германия до България= Вашата цена, която не е по-ниска с 20 - 30% от тази в Европа. Купувачите, които са с ддс регистрация, могат да си вземат ддс-то което не е малко. За тези без регистрация няма значение.
            Моля да не ме разбирате погрешно, не си защитавам "бизнеса" и не се боря с конкуренцията. Друг ми е бизнеса, и не е търговията, както вече писах.
            Просто се дразня от некоректни търговски практики, затова и стартирах това начинание. Съвсем съм наясно, че трябва и да печелите, за да се издържате ама сигурно може и с по нормални маржове. Щото аз помня и доскоро срещах в нета цените на които предния доставчик на Силвърстон(Боряня мисля) ги продаваше. Всъщност кой е вносителят сега?

            П.С. Още веднъж ще кажа, не искам да създавам интрига. Искам точна фактология и хубави гуми на хубави цени.
            I get High by going Down

            Коментар


            • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

              Аз искъм да подчертая че това с БГ сайтовете за гуми е пълна ЛЪЖА. Пишат че цените са с по - 15-20-25% а в същност крайната цена е по-скъпа от магазините в софия като - Радиал, Диана и тн. ГумиБГ е точно такъв сайт. Продават с по 20-39лв по-скъпо отколкото да си купиш от веригите гуми-центрове, без да имаш впредвид това че всички таьи година даваха отстъпки. В крайна сметка излиза че си назад с 50-60лв на гума в тези сайтове (gumbi, gumi7, avtogumi и тн). А всичките оферирт УЖ най-ниски цени. Затове колеги трябва да се прави ПРОВЕРКА!

              Коментар


              • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                Какво става с доставката на гумите ?Много спорихте кой-кой е и накрая гуми --НЯма!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@@@@@@???????????????????????????????
                тел.0879292900 Калин Костадинов

                Коментар


                • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                  Първоначално публикуван от К.Костадинов Преглед на мнение
                  Какво става с доставката на гумите ?Много спорихте кой-кой е и накрая гуми --НЯма!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@@@@@@???????????????????????????????
                  А Вие колега, конкретно запитване към някого (мен или Лагадов) отправихте ли?
                  I get High by going Down

                  Коментар


                  • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                    Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                    А Вие колега, конкретно запитване към някого (мен или Лагадов) отправихте ли?
                    Явно не следите темата колега!От 11,02,2012 - виж по-нагоре в темата.
                    тел.0879292900 Калин Костадинов

                    Коментар


                    • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                      Първоначално публикуван от К.Костадинов Преглед на мнение
                      Явно не следите темата колега!От 11,02,2012 - виж по-нагоре в темата.
                      Следя я аз, следя я и не виждам да се обръщаш към мен в този си пост, (за разлика от предходния, в който цитираш Лагадов) затова не се и меся.
                      Освен това има и лични.
                      I get High by going Down

                      Коментар


                      • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                        Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                        Следя я аз, следя я и не виждам да се обръщаш към мен в този си пост, (за разлика от предходния, в който цитираш Лагадов) затова не се и меся.
                        Освен това има и лични.
                        Извинете ме за намесата, но ако това помогне, ще съм доволен.
                        И двамата(имам предвид Светльо и Калин) сте много точни хора така, че намерете начин да се разберете така, че и двамата да сте доволни.
                        Съжалявам не се стърпях.
                        Поздрави и на двама ви.
                        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                        Коментар


                        • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                          Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                          Следя я аз, следя я и не виждам да се обръщаш към мен в този си пост, (за разлика от предходния, в който цитираш Лагадов) затова не се и меся.
                          Освен това има и лични.
                          Като е така ,предложи ми цена и срок на доставка за 35x10.50-16 119L Silverstone MT117.Верно е че преди постовете бяха към Лагодов,но явно нещо не се получи.Карал съм по-широкия размер на 11,5 ,сега мисля да опитам по тесните.
                          тел.0879292900 Калин Костадинов

                          Коментар


                          • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                            Колега Skitnik бих желал да поръчам 4бр.гуми Silverstone MT117 35x10.5-16.Интересува ме цена и срок на доставка до София.Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                              Колега Skitnik бих желал да поръчам 4бр.гуми Silverstone MT117 33x10.5-15.Интересува ме цена и срок на доставка до София.Благодаря предварително.
                              SUZUKI SAMURAI
                              http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                              Коментар


                              • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                                Изгубих връзката с моя доставчик. Първо беше болен и месец и нещо не работеше, после аз заминах командировка и нямах никакво време. Сега за съжаление, немецът не отговаря нито на телефон, нито на е - поща. Дано не се е споминал.
                                Междувременно влязох в контакт със завода и когато ми станат ясни цените и сроковете за доставка ще ги публикувам тук. Засега гуми няма при мен, освен една 35х10.5х16.
                                I get High by going Down

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X