Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

    Накратко, исках агресивни гуми и този модел ми харесаха. Цените обаче, на които се продават в България - не. Поразрових се и ги намерих в Германия за 340 лв/бр. за размер 33/9.5 -16". Доставката до вратата на гаража във Варна със спедиторска фирма ми излезе 50 лв/бр. За 10 дена дойдоха. Всички цени са крайни, с фактура.

    Вчера немеца ми се обади да пита дали съм доволен, всичко наред ли е.... Той, немеца се оказа трето поколение българин. Поразговорихме се и човека предложи да прави специални цени за форума. Говорих и със спедиторите - ако бройките са повече, ще пуснат групажния камион направо през склада и цената на доставката ще падне още.

    Нямам за цел да печеля от търговия с гуми. Ако има желаещи, мога да организирам групова поръчка, но само за тези гуми. Имат почти всички размери.

    П.С. Гумите ги има и в Турция, цените са около 400+ лв. Обаче после има граница, мита...
    I get High by going Down

  • #2
    От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

    От кой сайт ги поръча колега?Има ли нещо друго освен гуми?Когато си поръчвах мойте нямаше в размера 35".Тук присъстващите търговци обявяват доста високи цени,и сътветно ако решиш да поръчаш нямат наличности,започват едни аванси и т.н. пълни смешници.Приветствам идеята ти.Дай инфо. Може и на лични.
    тел.0879292900 Калин Костадинов

    Коментар


    • #3
      От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

      Ми дай да ги видим тия специални цени и какви размери има?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

        Почвам с няколко броя Няма.
        Сайт няма. Връзката стана индиректно, през форум.
        Цени няма. Немеца определя цените съобразно поръчката, тоест аз му казвам какво се търси/бройка. Той си калкулира цената, която аз ви съобщавам. Вие си преценявате дали ви устройва и поръчвате или не. Малко странен подход за търговия според мен, но той си знае най добре. Държи да контактува само с мен.
        Размерите са по долу:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:117xtreme-table.gif
Прегледи:1
Размер:38.2 КБ
ID:5287275

        Темата е само за този модел гуми и нищо друго. Търговията не ме интересува, с друго си вадя хляба. Просто не ми харесва, да плащам луди пари само защото тези гуми са популярни за офроуд - за който се знае, че е скъп спорт.

        Аналогия: О-ринг за водолазна бутилка - от 2 до 8 лв в "специализиран магазин". Същия размер и материал о-ринг в магазина зад ъгъла 0.50 лв.
        Примерите са безкрай.
        Последно редактирано от skitnik; 26-06-11, 16:35.
        I get High by going Down

        Коментар


        • #5
          От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

          Колега, аз търся 33/10.5 R16 - 5бр. да си обуя Дефендера.
          Питай твоя човек дали може да намери Саймекс Екстриим Тракер (Simex Extreme Trekker) с размер 32/10.5 R16. Те са по добрите. Ако не Силверстон.
          Какво правим, дай инфо. Може и на лични.
          Благодаря.

          Коментар


          • #6
            От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

            Ако продам на някой моите Суомпъри бих си взел едни 35ци!
            И все пак ако може и малко цени?
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

              Браво, много добра възможност.
              Може да се групираме за месец Октомври например.
              Дано дотогава се набере бройка за един групаж.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                Виж за 4бр 33 10,5 15
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                  Пратил съм заявката - чакаме.
                  I get High by going Down

                  Коментар


                  • #10
                    От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                    Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                    Пратил съм заявката - чакаме.
                    Дали твоя човек ще провери за Саймекси или има само Силверстоун?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                      Искам да си поръчам 35x10.5-16 четери броя...ако е възможно разбира се?
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • #12
                        От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                        Е тва са правилните гуми,не е лоша офертата,но обикновенно търговските представители на Силвърстоун,си нямат и идея какво е Саймекс...,мисля че МТ 117 скоро ще се намира и на по добри цени и в БГ,крайно време е тея регененерати да се бойкототират,че да свалят цените на тежките ментета.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                          Цените дойдоха - аз очаквах да са по специални, но - това е. Обадих му се да го питам - "'цените се били дигнали от последният път заради транспорта''. Може и така да е.
                          Търговията не ми е силната страна.

                          33x10.50-15 115L Silverstone MT 117 - 340 лв.
                          35x10.50-16 119L Silverstone MT117 - 400 лв.

                          33х16 няма Саймекс, за момента няма и Силвърстоуни. С куриер ще говоря в последствие.
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-07-11, 13:11.
                          I get High by going Down

                          Коментар


                          • #14
                            От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                            Какъв е начина за поръчка,плащане и доставка?За 35ци сякаш ме устройва цената!Да дойда до Варна да си ги взема .........например?
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • #15
                              От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                              Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
                              Цените дойдоха - аз очаквах да са по специални, но - това е. Обадих му се да го питам - "'цените се били дигнали от последният път заради транспорта''. Може и така да е. Търговията не ми е силната страна.
                              4 x 33x10.50-15 115L Silverstone MT 117 - 340 лв.
                              4 x 35x10.50-16 119L Silverstone MT117 - 400 лв.

                              33х16 няма Саймекс, за момента няма и Силвърстоуни. С куриер ще говоря в последствие.
                              То как е написано излиза 4 броя са на тази цена, ако е така и мен ме устройва цената
                              Three witches watch three Swatch watches.
                              Which witch watch which Swatch watch?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X