Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

    Колеги ,от началото на годината Silverstone е закупена от японската фирма TOYO и цялото производство в момента е за нуждите на японската марка и много ограничено количество произвеждат за Silverstone.Така че за някои размери може би ще се чака малко по дълго време.Имам уговорка с много голям вносител на марката за дистрибутиране в България на пълната гама Silverstone.До два ,три дни ще ви пусна пълната ценова листа за размерите ,моделите и срока на доставка.Цените са около 20-30% по ниски от Европа.
    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

    Коментар


    • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

      Ще има ли допълнителна отстъпка за гуми, които ще бъдат търкани на Трявна 2012?

      Коментар


      • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Ще има ли допълнителна отстъпка за гуми, които ще бъдат търкани на Трявна 2012?
        Аз за това се погрижих за вас, за да може в Трявна да сте в пълна бойна готовност. А то като гледам какво е времето кално и снежно,малко е зор да ги изтъркате.
        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

        Коментар


        • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

          Абе ще видим тая работа, но ще ти пиша на ЛС

          Коментар


          • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

            Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
            Колеги ,от началото на годината Silverstone е закупена от японската фирма TOYO и цялото производство в момента е за нуждите на японската марка и много ограничено количество произвеждат за Silverstone.Така че за някои размери може би ще се чака малко по дълго време.Имам уговорка с много голям вносител на марката за дистрибутиране в България на пълната гама Silverstone.До два ,три дни ще ви пусна пълната ценова листа за размерите ,моделите и срока на доставка.Цените са около 20-30% по ниски от Европа.
            Ако е така и за мен един комплект 33/11,5/16
            тел.0879292900 Калин Костадинов

            Коментар


            • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

              Кой ще предлага Silverstone? И аз имам интерес

              Коментар


              • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                На такава цена и за мен 33/10.5/15 -5бр
                Jeep Grand Cherokee limited LX ZJ 5.9; SUBARU VIVIO 0.66 MPI
                Land Rover Discovery II V8
                0898 пет 989 пет 9

                Коментар


                • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                  Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                  Изрично поръчах 35-ци, защото прочетох, че Гробаря ги е измерил и са 85-86см, което е прагът за моя джип. Даже малко ще опират, но туй не е голям проблем
                  Здравей,
                  Да поръчвам ли гумите или ще изчакаш офертата на Лагадов. За мен няма значение, ако Лагадов предложи по-добри цени ще е супер. Мойта цел ще е постигната - хубави гуми на хубави цени за всеки.
                  I get High by going Down

                  Коментар


                  • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                    Момчета, за мен също няма значение. Skitnik, хората са доволни от теб и то се вижда. Лагадов го познавам лично и мога да се разпиша с две ръце, че е сериозен човек, който живее за офроуда. Освен това за мен разлика от до 50-60лв не е проблем, така че аз мен и двете оферти са добри.
                    Само между другото - възхищавам се джентълменския начин, по който се разбирате - два доставчика, една тема. При всички други случаи тук би станал един селски спор.
                    Шапка ви свалям, момчета!

                    Коментар


                    • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                      Колеги до късния следобед ще ви пусна цените,наличните количества,срока на доставка и предстоящия внос ,във време на размерите.
                      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                      Коментар


                      • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                        http://dox.bg/files/dw?a=5b67d2ea60
                        Ето цените,размерите и килограмите.В момента има 35/10,50 R 16 от Silverstone MT117 Xtreme около 30 бр. и ACHILLES 31/10,50 R15 около 30 комплекта.За другите размери на MT117 Xtreme срок на доставка около 8 седмици.Ако имате интерес към другите модели на Silverstone направете запитване за наличности и срок на доставка.
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                          Това " DESERT HAWK M/T"
                          не е ли шарката на TOYO OPEN Country?
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                            MT 117x / 07 35 x 10.5 - 16LT 6PR TT 8.5 7.0-9.0 268 883 478лв. 27 kg.....извинявам се това с доставката ли е цената или!?

                            Защото моите с доставка до Шумен ми излязоха на 470 лв.
                            Нищо лично!
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                              MT 117x / 07 35 x 10.5 - 16LT 6PR TT 8.5 7.0-9.0 268 883 478лв. 27 kg.....извинявам се това с доставката ли е цената или!?

                              Защото моите с доставка до Шумен ми излязоха на 470 лв.
                              Нищо лично!
                              Колега кога е било това?Както вече ви споменах Silverstone е закупена от японската марка TOYO след нова година и цената на гумите са ги вдигнали м/у 15-25 $ на гума.Погледнете в Англия и Германия на какви цени ги продават плюс доставка и си направете изводите.Ако можеше да не им се плащаше ДДС-то нещата ставаха други ,но няма как .Цената е франко склада в Габрово.При поръчка на минимум 2 комплекта гуми ще направим отстъпка.
                              P.S.Цената сме я формирали при курс на $-лев 1.50 лв.
                              Последно редактирано от josif lagadov; 10-02-12, 09:59.
                              GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                              Коментар


                              • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                                Само да вметна ,че колегата Петров от Пловдивската група си продава неговите Силверстони 35х10.5х16".
                                Ако желае няко може да му звънне за повече информация.

                                0879 076 007

                                П.С. Извинявам се, ако съм оспамил темата ви. Сега видях, че е за обща доставка.
                                Още веднъж се извинявам
                                Последно редактирано от teopajero; 10-02-12, 13:37.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X