Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

    Здравейте
    И аз се интересувам от 4 бр. Silverstone MT 117 Xtreme 35x11.5x15. Ако може да дадете някаква цена и евентуална дата на доставка.

    Коментар


    • #62
      От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

      И за мене 5р. 35/10.5/15 цена и срок на доставка,
      утре ще ти се обадя.

      Коментар


      • #63
        От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

        Заформя се нова поръчка, ако някой иска нещо да пише..
        I get High by going Down

        Коментар


        • #64
          От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

          4 бр. Silverstone MT 117 Xtreme 35x11.5x15. Ако може да дадете някаква цена и евентуална дата на доставка.

          Коментар


          • #65
            От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

            Първоначално публикуван от LSA1 Преглед на мнение
            4 бр. Silverstone MT 117 Xtreme 35x11.5x15. Ако може да дадете някаква цена и евентуална дата на доставка.
            470 лв/брой с доставката, доставката е за около седмица.
            I get High by going Down

            Коментар


            • #66
              От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

              До колкото разбрах си във Варна. Ако искаш ми звънни (0885001339) или дай твоя номер да ти се обадя да се видим направо да ти дам капаро.

              Коментар


              • #67
                От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                Първоначално публикуван от LSA1 Преглед на мнение
                До колкото разбрах си във Варна. Ако искаш ми звънни (0885001339) или дай твоя номер да ти се обадя да се видим направо да ти дам капаро.
                Разбрахме се за капарото и дано успеем да обединим поръчките за да дойдат по бързо.
                I get High by going Down

                Коментар


                • #68
                  От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                  Ако може цена за 33х9,5 R16 евентуално бих поръчал 4 бройки .....
                  Може и на лично
                  Поздрави!!!
                  „глупава глава на краката почивка не дава”

                  Коментар


                  • #69
                    От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                    Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                    Ако може цена за 33х9,5 R16 евентуално бих поръчал 4 бройки .....
                    Може и на лично
                    Поздрави!!!
                    390 лв/брой с доставката, доставката е за около седмица.
                    I get High by going Down

                    Коментар


                    • #70
                      От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                      Гумите пристигнаха, едните са вече доставени. Поради недоразумение с единият купувач, остана една 35х10.5х16.
                      I get High by going Down

                      Коментар


                      • #71
                        От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                        Според мен няма никакво недоразумение виж по на горе съм написал 5бр. Аз съм Цецо от Русе и гумите бяха за мене даже вече са на джантите и на джипа.Друго което да пусна инфо за гумите 35/10.5/16 тежат 28кг. а не 24кг. както казахте и са високи 86см. да знаят клиентите какво си поръчват.Благодаря на колега от моя страна всичко беше коректно.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                          Според мен и пост 41 размера е 85см/ 33,5 / на джанти 8, а не 86см.
                          По друг начн казано има разлика от 4см надолу - 35 е 33.5 или 85см вместо 89см, а 33 е 31.6 или 80см, вместо 84.
                          При Силверстон е така.
                          Последно редактирано от Tedo56; 01-10-11, 18:54.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                            Според мен и пост 41 размера е 85см/ 33,5 / на джанти 8, а не 86см.
                            По друг начн казано има разлика от 4см надолу - 35 е 33.5 или 85см вместо 89см, а 33 е 31.6 или 80см, вместо 84.
                            При Силверстон е така.
                            ...премерено със шублер .
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #74
                              От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                              Първоначално публикуван от fullthrotle2 Преглед на мнение
                              И за мене 5р. 35/10.5/15 цена и срок на доставка,
                              утре ще ти се обадя.
                              ....Според мен няма никакво недоразумение виж по на горе съм написал 5бр. Аз съм Цецо от Русе и гумите бяха за мене даже вече са на джантите и на джипа.Друго което да пусна инфо за гумите 35/10.5/16 тежат 28кг. а не 24кг. както казахте и са високи 86см. да знаят клиентите какво си поръчват.Благодаря на колега от моя страна всичко беше коректно.
                              Аз изглежда съм сбъркал и размера на джантата, че гледам съм доставил 16-ки, а не 15-ки.
                              Гумите, аз лично не съм ги теглил. Теглиха ги в еконт, когато пращах същия размер на един колега. Кантара показа 24 и малко.
                              Относно височината - беше известно и от по рано, че не отговаря, 86 см. на колко широки джанти е?
                              Всеки от колегите съм го помолил изрично да опише впечатленията си от гумите, за да сме си от полза един на друг.
                              Ако смяташ, че аз съм те заблудил по някакъв начин пращай обратно гумите, аз ще ти върна парите заедно с разходите по монтажа и демонтажа.

                              П.С Има на склад една 35х10.5х16 и 5 броя 33х10.5х16. Всичките чисто нови, доставят се веднага.
                              I get High by going Down

                              Коментар


                              • #75
                                От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                                Аз от моите съм изключително доволен......копаят като лопати!
                                Монтирах ги на 8ци джанти и по спомен са 86 см....това ми е достатъчно да повдигна огромния диф.на 30см....отпред ,отзад е и повече..........
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X