Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

    Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
    35х11.5х15 - 530лв.
    33х10.5х15 - 500лв.
    Вече не се интересувам

    Коментар


    • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

      Че то цената на Федима дето е регенерат е 350-400лв. На тая цена съм ги купил на тая ги давам. Трудно ги намерих и за това че съм зел по 8 гуми в размер цената беше малко дървена.
      За жалост пак казвам че ги няма никъде. Едвам се сдобих и с тези.

      Коментар


      • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

        Да ме извини Светльо , че му пиша в темата . Размер 33/10,5/15 , 33/10,5/16 - Мога да докарам до Варна на цена 1650 лв. за 4 бр.

        Коментар


        • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

          Никакъв проблем. Нали затова е темата - Доставка от Германия.
          Аз пък имам една 35х10.5х16 останала при мен на 470 лв.
          I get High by going Down

          Коментар


          • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

            Колеги, за 10 работни дни след заявката ми, получих от Gumi7, гуми от Германия, 5бр. 33х10.5х15 на цена 412.19лв./бр с ДДС+5лв./бр. за доставка. Заявка по мейла им info@gumi7.com или чрез сайта им.
            Ако ги вземете чрез фирма с приспадане на ДДС една гума излиза 348лв. Плащане при доставка.
            Последно редактирано от Tedo56; 06-12-12, 09:26.

            Коментар


            • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

              Нова цена за 33х10.5х15 - 410лв.
              Поръчал съм 4 който иска да казва че да взимаме още. (силно се надявам ако има повече заявки да бутнем центата още)

              Коментар


              • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                Прав е Тедо, и аз преди ги бях загледал:

                http://www.gumi7.com/bg/tire/36407/S...-10.5-R15.html

                Но за съжаление не си поръчах от там, защото нямаше моя размер.

                Гледам, че имат и няколко 35-ци, ама тия не са с тази шарка.
                http://www.gumi7.com/bg/tire/44481/S...35-12-R15.html

                Коментар


                • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                  Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                  Прав е Тедо, и аз преди ги бях загледал:

                  http://www.gumi7.com/bg/tire/36407/S...-10.5-R15.html

                  Но за съжаление не си поръчах от там, защото нямаше моя размер.

                  Гледам, че имат и няколко 35-ци, ама тия не са с тази шарка.
                  http://www.gumi7.com/bg/tire/44481/S...35-12-R15.html
                  Като си заявиш. те ти отговарят дали могат да ти доставят искания размер. Не гледайте наличностите в сайта.

                  Коментар


                  • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                    Да попитам за размер 33х10.5х16 дали може от някъде да се поръча и на каква цена
                    Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                    Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                    Коментар


                    • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                      Първоначално публикуван от bat-zdravko Преглед на мнение
                      Да попитам за размер 33х10.5х16 дали може от някъде да се поръча и на каква цена
                      Аз също се интересувам от този размер. И също, ако може някой да каже каква и е реалната височина.

                      Коментар


                      • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                        Първоначално публикуван от monkata Преглед на мнение
                        Аз също се интересувам от този размер. И също, ако може някой да каже каква и е реалната височина.
                        Прочетете пост 170. Когато купих за Дефендъра този размер, се оказа че отговаря на 31 и затова си взех 35, който отговаря на 33, т.е 84см. Купих си съгласно пост 170, 33х10.5х15 за другия джип с разбирането, че 33 е 31 и изненада - 33 се оказа 33, т.е 84см.
                        Та сега не мога да кажа вече със сигурност какво е положението. В тази връзка вижте и пост 72.

                        Коментар


                        • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                          По добро стечение на обстоятелствата успях да направя контакт с дилър в Германия който предлага точно този модел гуми и намерих връзка за доставка от там до България на приемлива цена. Днес получих отговор за няколко размера които имат в наличност и могат да бъдат докарани в България в рамките на 2-4 седмици.
                          За момента имам цени за следните размери:
                          31x10,5x15 - 370 лева/брой
                          33x10,5x15 - 490 лева/брой
                          35x10,5x15 - 490 лева/брой
                          Това са цени за един брой с включена доставка до БГ.
                          Тази седмица очаквам да ми пратят и цени за 16-ки. Който е пазарувал такива гуми да каже дали цените са нормални да знам дали има смисъл да се занимавам да ги поръчвам и транспортирам до родината ни.
                          „глупава глава на краката почивка не дава”

                          Коментар


                          • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                            Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                            По добро стечение на обстоятелствата успях да направя контакт с дилър в Германия който предлага точно този модел гуми и намерих връзка за доставка от там до България на приемлива цена. Днес получих отговор за няколко размера които имат в наличност и могат да бъдат докарани в България в рамките на 2-4 седмици.
                            За момента имам цени за следните размери:
                            31x10,5x15 - 370 лева/брой
                            33x10,5x15 - 490 лева/брой
                            35x10,5x15 - 490 лева/брой
                            Това са цени за един брой с включена доставка до БГ.
                            Тази седмица очаквам да ми пратят и цени за 16-ки. Който е пазарувал такива гуми да каже дали цените са нормални да знам дали има смисъл да се занимавам да ги поръчвам и транспортирам до родината ни.
                            Гоше,търсенето определя предлагането в повечето случаи,малко по скъпо идват от предходната оферта на колегата "Скитник",но като се има на впредвид че няма наличности в БГ за предлагане,а и са ги забранили в повечето страни за експлоатация,за напред или ще станат много по скъпи или много по евтини.Твоето предложение е приемливо щом цената е до България.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                              Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                              По добро стечение на обстоятелствата успях да направя контакт с дилър в Германия който предлага точно този модел гуми и намерих връзка за доставка от там до България на приемлива цена. Днес получих отговор за няколко размера които имат в наличност и могат да бъдат докарани в България в рамките на 2-4 седмици.
                              За момента имам цени за следните размери:
                              31x10,5x15 - 370 лева/брой
                              33x10,5x15 - 490 лева/брой
                              35x10,5x15 - 490 лева/брой
                              Това са цени за един брой с включена доставка до БГ.
                              Тази седмица очаквам да ми пратят и цени за 16-ки. Който е пазарувал такива гуми да каже дали цените са нормални да знам дали има смисъл да се занимавам да ги поръчвам и транспортирам до родината ни.
                              Бела, ами прочети пост 170 и ще си направиш извод или сравни си цените с Гуми 7

                              Коментар


                              • От: Silverstone MT117 Xtreme - доставка от Германия

                                Колега Tedo56 с предния си пост не задължавам никой с нищо. Забелязвам че имаш изказвания и преди относно цени и т.н, ОК съгласен съм с теб че на днешно време никой няма свободни финанси. Именно заради този повод всеки се опитва да направи нещо с което може да е полезен на хората около него. Не съм нито дилър на гуми нито пък и с това си вадя хляба. Далеч съм от мисълта че ще печеля от такива неща. Не съм много известен в форума но малкото хора които ме познават знаят що за човек съм. Аз просто предложих някакъв вариант за гуми които и аз издирвах от около 4 месеца. Намерих някакъв вариант който споделям тук с всички. Дали е изгоден или не немога да кажа. Понеже имаше запитване и за 16" гуми днес получих резултат и ще обединя всичко на едно да бъде по прегледно:

                                31x10,5x15 - 370 лева/брой
                                33x10,5x15 - 490 лева/брой
                                35x10,5x15 - 490 лева/брой

                                33х9,5х16 - няма наличности и съответно ще получа цена при доставка
                                33х10,5х16 - 495 лева/брой
                                35х10,5х16 - 500 лева/брой

                                Като в тези цени е включена доставката от Германия до България

                                Това са цени към днешна дата 26.01.2013г.
                                Пак казвам никой не ангажирам и никой не задължавам с тези постове. Просто ако някой прецени че цените са в границите на разумното и иска да направим поръчка мога да му съдействам. Март месец казаха че можело да има някакви промоционални цени за които ако получа информация ще пиша тук.
                                Моля модератора на раздела ако прецени да отдели мненията ми в отделна тема.
                                Благодаря предварително. Дано да съм помогнал евентуално на някого

                                Поздрави!!!
                                „глупава глава на краката почивка не дава”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X