Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

    Здравейте, исках да сменя филтъра на климатика на моя джип ама никъде не го намерих
    Отвих кората под чистачките , след това имаше една пластмасова капачка ама под нея имаше една дупка където влиза въздуха ама филтър нямаше.
    Да не би да е някъде другаде.
    Ще ви помоля ако можете да ми кажете къде е и какъв е модела на филтъра за да го поръчам и да го сменя.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

    Я виж тази тема дали е ти свърши работа: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EC%E0%F2%E8%EA
    Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

    Коментар


    • #3
      От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

      Точно там е мястото на филтъра, под дясната чистачка.

      Коментар


      • #4
        От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

        В Бест Ауто-тел: 02 9831730-София ул.Струма 2,преди 1 година го купих за 43 лв.Поздрав!
        Grand Cherokee 2.7crd Limited

        Коментар


        • #5
          От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

          Първоначално публикуван от Toni Gr Преглед на мнение
          В Бест Ауто-тел: 02 9831730-София ул.Струма 2,преди 1 година го купих за 43 лв.Поздрав!
          Не е "Бест", а "Вест". Филтъра наистина го имат за горе-долу толкова пари, но само той няма да му свърши работа, защото ще му трябва и кутията, в която се поставя.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            ... защото ще му трябва и кутията, в която се поставя.
            По принцип WJ нямат сериен поленов филтър, май само при Overland се е монтирал без доплащане.

            Аз миналата година пролетта си купих кутията и филтъра за ~110 лева (по спомени) от БалкОн Стар, оригиналдЪ Мопар мейд ин Мексико. Монтажът е елементарен.
            ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
            Volvo XC90 D5 Executive '12
            Volvo XC60 D5 Summum '11
            Alfa Romeo Spider 2.0 '90

            Коментар


            • #7
              От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

              А аз, преди два месеца си купих от щатите за 49 долара с доставката, също Mopar.
              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
              0877стоидевет215–Радослав

              Коментар


              • #8
                От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

                Благодаря много ама ще ме прощават, 100 лв за филтър хайде няма нужда 30-40 бива ама иначе не така е карал така ще и кара сега

                Коментар


                • #9
                  От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

                  Първоначално публикуван от nooky Преглед на мнение
                  Благодаря много ама ще ме прощават, 100 лв за филтър хайде няма нужда 30-40 бива ама иначе не така е карал така ще и кара сега
                  После да не ревеш, че изпарителя ти изглежда така:



                  Ето какво задържа филтъра:

                  ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                  Volvo XC90 D5 Executive '12
                  Volvo XC60 D5 Summum '11
                  Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде се намира филтъра на климатика (купе филтъра) на гранд чероки 3.1 ТД

                    Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                    После да не ревеш, че изпарителя ти изглежда така:



                    Ето какво задържа филтъра:

                    Много брутално,имам чувството,че тази кола не е излизала от калта!
                    Grand Cherokee 2.7crd Limited

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X