Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дьлго евтино и здраво дизелче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

    Нищо не му куца. От форд е само табелката.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

      Това вече го минахме от пост #44 до пост #47.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Ford Maverick 2.7TDI

        Ноември 1999

        Вьпрос преди да го наритат - това кое му куца?Влиза ли в добрите мотори?
        Нищо не му куца. Дори според мен 1996-2000г са най-добрите години за 2.7TDI. В смисъл, най-безпроблемните, без това да е за сметка на мощност.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          Това вече го минахме от пост #44 до пост #47.
          12 часов работен ден,четвьрти пореден,в момента е 11:17 вечерта,утре сутрин в 6:20 летя за майната си да ги скубя за джипка та ако нахалствам с вьпроси да ме извините.

          Ако и тая е куца камила ще се дам без бой,стискайте палци.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

            Стискаме всички палци!
            Закъде летиш?

            Коментар


            • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              12 часов работен ден,четвьрти пореден,в момента е 11:17 вечерта,утре сутрин в 6:20 летя за майната си да ги скубя за джипка та ако нахалствам с вьпроси да ме извините.
              Само насочвам
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                Обещавам ако брат ми си купи Форд да го спукам от базик.... Иначе добре изглежда по снимките.

                Yaro, пие ли ти се бира? Ще почерпя. За идеята за форда. Хахаха, брато и Форд! Хахаха
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Обещавам ако брат ми си купи Форд да го спукам от базик.... Иначе добре изглежда по снимките.

                  Yaro, пие ли ти се бира? Ще почерпя. За идеята за форда. Хахаха, брато и Форд! Хахаха
                  Ники, кажи кога? нула 878 три 11167.

                  Коментар


                  • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Ники, кажи кога? нула 878 три 11167.
                    По всяко време. Човек без работа... 0895 триста 180
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                      Вие вместо да се напивате па вземете го огледайте тоя Форд.Аз сьм у Франциското,карам една до долу и пак се врьщам за друга,скубем долари за Форд...........
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                        Не е точно по темата,ама нали ставаше въпрос за чук 4х4 и като гледах това се сетих за тази тема :http://spisanie.mobile.bg/avtomobili...l-astra36.html

                        Коментар


                        • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                          Начи! Шаси и сигурност общо нямат! Искаш нещо да върви по баирите - 15-20 годишен джип. Искаш сигурност за децата - гледаш NCAP. Всичко останало са митове.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                            Форда и той не ставал,а и явно не ми се дават толкова колкото трябва да дам,по-малко и с хляб.Темата е ясна,няма това което искам за тия дето предлагам та си минавам на старата игра,а после ще му мислим.

                            Тьрсенето продьлжава,ще брьмчат сьс Зафирата май като гледам.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                              Ъъъ, малко извън темата.
                              Жена ми има две приятелки. Сестри. С една година разлика. Голямата неин набор.
                              Колко народ ги искаше, ама те претенциозни, и все не харесват.

                              Нашите деца сега са на 17 и 18, а онези двете още са моми...

                              Думам ти дъще, сещай се снахо!
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Дьлго евтино и здраво дизелче

                                Сещам се,но лесно да се накова няма да стане,не го искат и това си е.Как да плати кола за която още като попита и му забиват Това Американеца ли ще го купува.....и за която в 2сервиза му казват,че за нищо не става преди да я видят още,знае се джугана?

                                Беден сьм и тва си е,не е лесно,явно за по 7 и нещо няма това което искам,а не ми се врьзва цифрата за повече.Дьлго,здраво,дизел Терано или Диско,кара се в сервиз на човек с който се знаем от деца,казва Става и го взимам,като ми кажат да бягам обаче не се замислям много.

                                Пак пиша от океана,с дистанционно не се намира лесно читава джипка.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X