Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще се помъча и аз с един УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

    Благодаря Ви за пожеланията колеги, всички сте добре дошли!
    Регистрация за съжаление няма - по този въпрос ще мисля като я завърша до колкото знам (не съм мн. на ясно) ще трябва да мине технотест ?
    Снимки ще качвам, но не очаквайте голяма динамика, защото работата ( с изключение на строго специализираните работи) по УАЗ-а ще върша предимно и единствено аз . При мен, както и при доста сънародници (лични наблюдения), явлението "направи си сам" е силно изразено. Може нещата да не стават толкова качествено, но се правят със старание и удоволетворението накрая си заслужава!
    През почивните дни доизчистих шасито, догрундирах и боядисах, смених задните ресьори ("ушите" на старите се бяха "изпрошнали"), и тампоните им. Стигнах и до един много важен извод - трябва да си покрия гаража и работата ще тръгне по - бързо - то или беше жега, или валеше, или беше тъмно не не можах да си "уплътня времето.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S1033388.jpg
Прегледи:1
Размер:190.9 КБ
ID:5287373Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S1033401.jpg
Прегледи:1
Размер:172.2 КБ
ID:5287372Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S1033406.jpg
Прегледи:1
Размер:127.6 КБ
ID:5287375Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S1033393.jpg
Прегледи:1
Размер:151.5 КБ
ID:5287374
    Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

    Коментар


    • #17
      От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

      Сега остава и една Волга комби да си вземеш и да я нахлупиш върху рамата
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #18
        От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

        Би било хубаво и мен ме тормозеха такива едни мисли , още повече, че имам налична Форд фиеста, на която извадихме ДВГ то с цел да му се прави основен ремонт, но нещо там работите тръгнаха в друга насока ( в смисъл брат ми си намери друга кола и сега търкаля нея). Та щеше да му пасне като "на свинче звънче", но както писах по - нагоре запланувал съм от време на време таз машинка да свършва и по някоя "полезна работа" трабва да има опция И товарна.
        Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

        Коментар


        • #19
          От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

          Най-добре си намери едно купе и не си условнявай живота Успех в начинанието На 18юли ще съм на практика във вашето село... ако искаш можем да се видим и да си побъбриме за руски железа
          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

          Коментар


          • #20
            От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

            Успех в работата колега . Подобре намери по читава кабина.

            Коментар


            • #21
              От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

              Колега Данаил би ли казал , ако не те затруднява каква товароносимост или полезен товар по документ му дават на УАЗ (бордовия)?
              Каква е дебелината на шасито ?

              Коментар


              • #22
                От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                Колега Данаил би ли казал , ако не те затруднява каква товароносимост или полезен товар по документ му дават на УАЗ (бордовия)?
                Каква е дебелината на шасито ?
                Колега, виж тук темата Има ли фабричен дефект УАЗа.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #23
                  От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                  Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                  Колега Данаил би ли казал , ако не те затруднява каква товароносимост или полезен товар по документ му дават на УАЗ (бордовия)?
                  Каква е дебелината на шасито ?
                  По-документи,полезен товар-800.кг.
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                    Какво става с уазката докъде стигна ?
                    П.П Това ли преобръщания фургон който стоеше на центара в бързия

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                      Работата до сега беше в застой постоянно изникваше нещо "спешно". Возилото което търкалям (Ситроен Ксантия 2,1 ТД) два пъти събира клапани с бутала, работата около главата там не е много приятна и ми отне доста време, Фордчето, което мислех да насадя в/у УАЗа, взе че и то "възкръсна" (шлайфане на цилиндри, смяна на бутала, сегменти и лагери на ДВГ, ревизия на главата) под натиска на родителите ми. Миналото лято правех гаража остана идната седмица да го покрия и се захващам за работа с УАЗа. Все още се чудя какво да сложа в/у шасито. Като варианти за сега:
                      1. Да търся уазова кабина;
                      2. Да изкърпя тази - никога не съм се захващал с нещо подобно!
                      3. Да насадя някое купе от горе му (От голф 1 като вариант)

                      От преобръщания фургон е ДВГ - то
                      Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                        На вторични (тези в началото на берковица )има една кабина от бордова ама и по нея си има работа

                        Аз купих една бързийска уазка (бордова) и сега съм тръгнал по същия път пълна реставрация

                        А ти случайно да знаеш някой да продава врати ?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                          Първоначално публикуван от Sasho69 Преглед на мнение
                          На вторични (тези в началото на берковица )има една кабина от бордова ама и по нея си има работа

                          Аз купих една бързийска уазка (бордова) и сега съм тръгнал по същия път пълна реставрация

                          А ти случайно да знаеш някой да продава врати ?
                          Имам две десни и една лява врата за УАЗ 452. Ще ги снимам да ги видиш.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                            С тази от Вторични е цяла сага. Собственика там първо ми каза 900 лв. за купето, аз му казах че е луд и си тръгнах. Но понеже имам интерес към нея след около месец - два отидох пак и цената беше 600 лв. Последното ми ходене (преди около месец) каза 500 лв. Ако склони на 300 - 350 може и да я взема. Иначе станахме дружки с него - той се прави на търговец, пък на мен не ми е спешно, но си ходя регулярно до него .
                            Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                              Aз ти говоря за една зелена кабина от бордова по нея няма нищо А ти май ми говориш за сивия фургон но сега е почнал да го продава на части ама вратите ги няма

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ще се помъча и аз с един УАЗ

                                Очаквам следващото раздвижване по темата,а колкото до купето,ако ти намали цената и е в добро състояние,грабвай го!Аз,ако съм на теб,не бих си сложил от друга кола(лично мнение),първо,че ще има разправия по нагласяне и рязане на купето и второ,може да се окаже по късо(и със сигурност на голфа е по-късо от на буханката ).
                                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X