Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SUZUKI LTZ 400 - 2007 Мнение ..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SUZUKI LTZ 400 - 2007 Мнение ..

    Здравейте колеги интересувам се какво е мнението ви за този звяр , понеже съм си го набелязал за следваща мишена ! Ще съм много доволен ако някои от вас сподели своя опит и знание за да ми помогне в избора .


    Благодаря ви предварително !

  • #2
    От: SUZUKI LTZ 400 - 2007 Мнение ..

    Аз съм горд собственик на такова чудо и за сега съм много доволен,карам го от половин година и не съм имал никакви проблеми до сега,надявам се и за в бъдеще да нямам.Моето е 2006 но то си едно и също,при покупка гледай състоянието на носачите,не трябва да има луфтове или странни звуци като скърцане или чукане.Виж задните лагери дали нямат луфт,моите имат преди сузито имах хонда но тук корпусът на задните лагери е направен много то хитро и не се налага след всяко каране да опъваш веригата.Двигателят принципно е много здрав и има достатъчно мощ,не трябва да има чукане на клапани или други странни звуци.Моята ангренажна верига е за смяна вече и тази зима смятам да я сменя,издава специфичен звук на определени обороти и прилича на вибрация от скъсана ламарина ама от дебелата.За друго не се сещам за сега успех с покупката!
    Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

    Коментар


    • #3
      От: SUZUKI LTZ 400 - 2007 Мнение ..

      И аз съм с такава машина от няколко дена 2008ма година модел , днес го оставих за смяна на ангренажна верига със D.I.D. такава и центровка на клапани че бяха хлабави та така , иначе на машинката за 1 ден каране и направих 250км и съм супер доволен ще видим как ще се държи занапред очаквам да си ме радва а и я взех от свестен собственик който се е грижил за нея така че съм оптимист !
      Последно редактирано от Г. Атанасов; 08-08-11, 18:42.
      Няма кал - Няма кеф !!!
      Suzuki Samurai LJ410 1984
      Suzuki LTZ400 2008
      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

      Коментар


      • #4
        От: SUZUKI LTZ 400 - 2007 Мнение ..

        Поздравления,дълго и безаварийно да я караш,макар че не са много популярни машини са много сполучливи.За разлика от повечето раптори които са много популярни и са супер зле.Един пич от Добрич има мерак да купува моето сузи,продават някаква къща в момента да не би да се познавате?
        Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

        Коментар


        • #5
          От: SUZUKI LTZ 400 - 2007 Мнение ..

          мнение за този модел

          Коментар


          • #6
            От: SUZUKI LTZ 400 - 2007 Мнение ..

            Машината е супер вземай няма да сбъркаш.Имам така от година и половина,бях се замислил да я продавам и да минавам на по-голяма,но като видях какво се предлага на пазара и твърдо се отказах да я сменям.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X