Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Ще си позволя малко да събудя темата с една снимка от вчера

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sss.jpg
Прегледи:1
Размер:180.8 КБ
ID:5702947
    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

    Коментар


    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Ейййй белите хора имат време за разходки
      -------Honda CR-V 128к.с.--------
      "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

      Коментар


      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
        Ейййй белите хора имат време за разходки
        Не разходка,бре,оглеждал си е нивата човека!
        имах и Toyota Rav 4 2006g.
        Mitsubishi Lancer 2008g.
        Honda CR-V 1998г.
        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

        Коментар


        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Здраейте,

          Преди около час влязох в една дупка и ми се окачи шанира(ако това което е меду гумата и носача е шарнир).
          Съорветно доста друи неща са се поразглобили около задвижването на гумата и предоагам, че ще трябва да сменя всичко.
          Ако може някой да ме кажа горе доло колко ще ми излиза подобен рмонт ще съм Ви благодарен.
          Предполагам че от каското няма да ми дадъд нищо, няки да е съдил общината за подобно нещо?

          Поздрави.
          Honda CR-V B20Z 2001

          Коментар


          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Лошо, но дано вие не сте пострадали.
            Иначе, ако беше извикал КАТ, на мястото на събитието да ти направят протокол, че в следствие на дупката колата е пострадала, има голяма вероятност да ти платят щетата. За жалост, когато стане нещо такова, винаги мислим как по-бързо да приберем колата, а не за другите неща.
            А ремонта ще ти излезе според това какво ще сменяваш, за колко ще го намериш и кой ще го ремонтира.
            / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

            Коментар


            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Здравей,
              Извиках кат,чаках ги 3.5 часа, после чаках пътна помощ 4 часа. Но поне в сервиза ми казаха, че смао шавнира и може би карето ще се сменя.

              Поздрави.
              Honda CR-V B20Z 2001

              Коментар


              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Интересно ми е, дали дупката е била чак толкова голяма... ама едва ли, щом джантата ти не е квадратна, или поне не го споменаваш... или тоя шарнир е лопал на умирачка от доста време, ама не е имало кой да го чуе? Ама честно?
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Здравейте,

                  Начи чесно, на гумата и джантата нищо им няма щото явно са били във въздуха. Ходата се е подпряла на ръба на дупката предполагам в часта на носача където е шарнира. С две думи от торбата с п*****е съм извадил големия ***. Общо взето все едно се ударих в стена. Единя от полицаите влезе с двата крака в дупката за да я снимат.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170131_124059.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5742686

                  П.П. шарнира е сменян преди година и полвина някъде, горе-доло е новичък.
                  Honda CR-V B20Z 2001

                  Коментар


                  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Мда... че си го 'напипал неправилно' - ясно. И то май не само с дупката. Случвало ми се е чисто нов 'оригиналне японски' (ха-ха) шарнир да го сменям след 3 дена и то без сериозни с шосейния офроуд. Беше се ... ОГЪНАЛ! Ако не го бях видял с очите си, нямаше да го повярвам...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Здравейте, момчета! Ухапа ме щръклицата и в просъница се сдобих с една английска лейди - Сивик Фастбек 5.5 1.5 114к.с. VTEC-E oт лето 1997-мо. Дотук добре, но при търсене на литература за този модел - дебела греда. Пълна суша в нашите форуми, че даже и в руските. И достоверни данни за течностите не се намират. Та молбата ми е ако някой разполага с някаква книжка по въпроса, да я сподели срещу съответна компенсация. Като начало и инструкцията за експлоатация би ми свършила работа. Благодаря предварително.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Никакво инфо викаш?!
                        Дори и тук
                        https://forums.hondabg.com

                        Лошооооо ... ама така е като си купувате "англичанки".

                        Пробва ли да търсиш инфо по кодовете на модела и на двг.
                        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                        Коментар


                        • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Пробвах и с двигател, и с купе, но нищо не става. Обаче се регнах в поредния руски форум, уж специално за англичанки, и сега свалям две книжки. След малко ще знам за какво става дума. А англичанката си е слънчевка, все едно вчера е доплувала от Ингланд.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Aз съм им фен на англичанките, онова горе беше майтап.
                            Имал съм 3 бр., ама жентълмени - Ровър 400 ('97-98-а години). Един с бензинов Ровър двг, един дизел и един бензинов автоматик с Хонда двг.
                            А че е слънчева ти вярвам. Моите наблюдения са, че англичанките гният по-малко от японките на същата възраст.
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Taкам, от свалените книжки, вече имам информация за обслужване и ремонти, но все още ми се иска да си намеря и ръководството за употребения. Дано изскочи от някъде.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Виж сега, в Дупница има едно момче, което внася от Англия коли за части, предимно Ровър и Хонда. Регистриран е в Ровър и Хонда форумите. E сега погледнах, още е активен. Ще ти пратя на лични тел. и уеб стр за връзка с него, може да е скатал някоя книга.
                                Последно редактирано от krasi-mir; 06-01-19, 12:15.
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X