Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    На работа съм бате, пък и път на там само ако умишлено доида. В неделя обаче се зафащам с една дълго отлагана задача, утре ми идват матрялите от софия и се заемам с обезшумяването на Цер-вето. Ако не го напраа тихо кат в арменски гробища па на!
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

    Коментар


    • #32
      От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Та, до къде бяхме стигнали, забравих си мисълта?!?!?!
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #33
        От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        Хадобър ден и от мен (:
        Някой да има идея от къде да си взема мокетни стелки за първа генерация? В Бултрако имат само гумени и искат по 100кинта на комплект предни и по още толкова за задните.
        В Стелки.бг ме бяха уверили, че имат, и като отидох - "о, ма те свършили". И тря'а чакам 2 месеца докато дойдат новите.
        Някой да има други идеи, че наличните съвсем са излиняли - набират се, гънат се и ръсят един гаден жълт прах от престарялата синтетика...

        Коментар


        • #34
          От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Аз пък днес си смазах механизмите за вдигане/сваляне на прозорците

          Коментар


          • #35
            От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Не мога да остана безучастен, ще ви кажа - ще слагам газ. Знам, знам.. клапаните. Подпитах в хондовския форум, хората са доволни. Мойта е 2-ка, някой от тука има ли газ на 2-ра серия? Няколко човека плюха по пълния инжекцион, ама май е по-добрия избор все пак.. Вие как мислите?
            Освен това, нямам кора на багажника, ако видите из моргите\къщите - пишете, да е за 2ка, естествено! Ааа.. продавам 2 джанти 15" стоманени.. ама за това в друг раздел май трябва.

            Коментар


            • #36
              От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              От 2 дена и аз съм на газ.След голямо чудене и разпитване сложих полско за 1100лв.Полски компютър изпарител Стефанели инжекторите RAIL за омаслител за сега се въздържах.Бутилката е българска 28 литра и масата в багажника се запази и е готова за нареждане на пиене и едене.

              Коментар


              • #37
                От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                Първоначално публикуван от Zmeio Преглед на мнение
                Не мога да остана безучастен, ще ви кажа - ще слагам газ. Знам, знам.. клапаните. Подпитах в хондовския форум, хората са доволни. Мойта е 2-ка, някой от тука има ли газ на 2-ра серия? Няколко човека плюха по пълния инжекцион, ама май е по-добрия избор все пак.. Вие как мислите?
                Освен това, нямам кора на багажника, ако видите из моргите\къщите - пишете, да е за 2ка, естествено! Ааа.. продавам 2 джанти 15" стоманени.. ама за това в друг раздел май трябва.
                Aбре, тея джанти 15 ки дал стават за моята 1ва ген. ? и колко кинта ги даваш, че и аз имам две и се чудя дали да ги продам или да си направя комплект 4, ама ша тряя и още 4 гуми е бати хахаха маи по скоро ша ги продам.
                За газовата, колкот повече се чудиш по скъпо ти ляга ама 1100 за полски някък не са оправдани, щом за 1200 се слага ловато а за 1300 ренцо и БРЦ не виждам що ще слагам полски и то с реика Раил дето ако имаш късмет да работи без да изгори бубинка след 10 000 км е за ремонт, да не говорм че трака кат шевна машина. Тъи че хубуу си правете сметката с икономията от Ги
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                Коментар


                • #38
                  От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                  Aбре, тея джанти 15 ки дал стават за моята 1ва ген. ? и колко кинта ги даваш, че и аз имам две и се чудя дали да ги продам ...
                  Aко знаех как да ти кажа без да пиша цена в темата, щях да ти кажа най малкото трицифрено число

                  Коментар


                  • #39
                    От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Недеи пиши , и аз моите две реших да ги продам, само ми се пречкат в коридора, ако някои иска да свирка, цена ша дам на ЛС че да не наруша некое правило Ще ги наснимам други ден и ще ги пусна и в базара. Дето аш ми се търкалят да свършат на някои работа, аз едва ли ша си извия на масрафа да имам два чифта гуми
                    Чакаи брее..... 2 джанти стоманени 3 цифрена сума ще ми кажеш ???? я виж да не са алуминиеви Я драсни един ЛС да кажеш колко кинта вървят да не ти подбия цената в базара макар че моите ще са двуцифрени, сигур имат разлика 2 ра и 1 ва генерация
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                    Коментар


                    • #40
                      От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Аааа не, не може така!
                      Вече трети ден, никой, нищо не пише!
                      Те, че са здрави, здрави са, да не кажа най-здравите, ама поне едни чистачки да беше сменил някой.
                      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                      Коментар


                      • #41
                        От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                        Аааа не, не може така!
                        Вече трети ден, никой, нищо не пише!
                        Те, че са здрави, здрави са, да не кажа най-здравите, ама поне едни чистачки да беше сменил някой.
                        Аз искам да напиша нещо, ама май не е подходящо и за темата- Какво направих за хондата....щото трябва да започна с изречението: "Оаках хондата днес". Реших да създам комфорт на детето като го возя отзад и да му затъмня прозорците и след изчитане на много е-литература, допитване до професионалисти по лепене/ главорези и джоботърбушци/ реших да се пробвам и то с по евтинко фолио 5% видимост и цена 10 кинта, Хамериканско с надпис Made in Taiwan, според мен правено в Китай, но според магазинерите "Най-купуваното". И тъй по план- Миене на стъкла, оразмеряване и рязане, мокрене, отлепяне и мокрене, поставяне и изкарване на водата, подсушаване и една бира за възстановяване на нервите и за добре свършената работа. Ама приказката сега започва- на следващия ден гледам едни мътни петна-подутини явно остатъчната вода щото няма как да се избута цялата се групира на капки. Отвън не личи отвътре да. И понеже някъде в литературата срещнах оптимистично мнение че постепенно изчезвали тия неща, зачаках. Та от събота следобед до сега паркирам на най голямото слънце и наистина тия неща намаляват и постепенно слизат надолу вече останаха 5-6 по големи капки иначе беше като едра шарка.Къде отиват не мога да си обясня просто намалят, може би фолиото имо няква пропускливост все пак. На места където е останала прашинка е гадно и стои като мехур още, още по гадно е по краищата и ако някъде случайно фолиото има малка гънка. Но отвътре е много добре не личи нищо освен прашинките и комфорта и видимостта са ок. Та така продължавам да чакам и се чудя дали да направя и страничните на багажника. Със задното не се захващам, там определено си е за транквиланти.
                        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                        Коментар


                        • #42
                          От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Абе прочетох нещо за вода, и си викам я да го прочета пак.
                          Оо да, като гледам си сипал гола вода. Или си пропуснал да уточниш, или наистина не си сипал сапунена вода?! Не знам, ефектът може би щеше да е друг?!

                          А за задното, то не е ли незаконно в БГ да го затъмняваш?! Иначе да, упражнението ще е по-страшно, понеже стъклото е бая криво!

                          п.п.И да, ако не затъмниш и страничните на багажника, ще дойда, ще те намеря, и ... айде, да не са 100, ама ще отнесеш няколко пръчки на гол гръб!
                          Последно редактирано от krasi-mir; 05-04-12, 10:34.
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • #43
                            От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                            А за задното, то не е ли незаконно в БГ да го затъмняваш?! Иначе да, упражнението ще е по-страшно, понеже стъклото е бая криво!
                            Не, задните жамци могат да са тъмни:

                            Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.

                            (2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              И все пак, не виждам да пише нещо за задното стъкло?!
                              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                              Коментар


                              • #45
                                От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                                Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                                Абе прочетох нещо за вода, и си викам я да го прочета пак.
                                Оо да, като гледам си сипал гола вода. Или си пропуснал да уточниш, или наистина не си сипал сапунена вода?! Не знам, ефектът може би щеше да е друг?!

                                А за задното, то не е ли незаконно в БГ да го затъмняваш?! Иначе да, упражнението ще е по-страшно, понеже стъклото е бая криво!

                                п.п.И да, ако не затъмниш и страничните на багажника, ще дойда, ще те намеря, и ... айде, да не са 100, ама ще отнесеш няколко пръчки на гол гръб!
                                ААА, колега не съм го пропуснал верото и то около 5-6 какпи на флакон, все пак на тъпото фолио имаше и план за действие написан в 5 стъпки, само бяха забравили 6-тата да си резна вените с макетното ножче от комплекта като приключа.
                                Ако ти покажа снимки на вече затъмненото пак ще искаш да ми удариш 100 пръчки, ми поне да не станат 200 с още две стъкла.
                                "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X