Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скоростни кутии- съвместимост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скоростни кутии- съвместимост

    Здравейте мом4ета и моми4ета(всъщност има ли жени между нас?),

    аз съм нов сред вас и имам няколко въпроса. Имам Г 300 гд 460 с 4 степенна кутия. Искам да я сменя с 5 степенна. Някой да е правил подобни смени? И каква кутия бихте препоръ4али да сложа? Не съм се засилил за състезания, ще ползвам машината покрай другите си хобита и ще влизаме в гората и зиме и лете, но и много по асфалт ще се кара. Отворен съм за идеи и експерименти

    Късмет на вси4ки
    I get High by going Down

  • #2
    Re: Скоростни кутии- съвместимост

    Виж по серииният номер ,коя е твоята и после ще го обсъдим....
    http://4x4abc.com/G-Class/transmissions/getriebe.html
    B+

    Коментар


    • #3
      Re: Скоростни кутии- съвместимост

      Здравейте,
      G1/17-4 ми е кутията. Но е интересно какви са ми дифовете– 4етох 4е имало бързи и бавни.Как бих могъл да проверя?
      I get High by going Down

      Коментар


      • #4
        Re: Скоростни кутии- съвместимост

        Дифовете може да разбереш какви са, като погледнеш табелата на тях - 44/9, 44/7 и т.н. Като разбереш какви са, тогава почваш да търсиш кутия. Ако са бързи трябва да вземеш бавна кутия, иначе джипа съвсем ще умре, при катерене в баири. А ако са бавни може можеш да сложиш каквато си искаш. За гората най-добрият вариант е бавна кутия и бавни дифове, но тогава ще ти падне максималната скорост на асфалта и обратно. Ти сам трябва да си прецениш, за какво точно искаш да си подготвиш джипа!!! Такова животно 2 в 1 или 3 в 1 няма!
        Успех

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X