Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

    Здравейте,

    искам да си постегна предницата на джип-а. От доста време си търся тампони за тракбар-а, за да ги сменя. Вскички тампони, които намирам са от типа:
    http://www.jeep4x4center.com/product...?number=27103R но не ми се струват много надежни (може и да греша)

    в момента тампоните са от този тип (мисля, че им казват селенови втулки):
    http://www.quadratec.com/products/56015_100.htm

    Много ми се иска да сложа подобни на оригиналните тампони, но не можах да ги намеря. Дали знаете точните размери или от какви други марки тампоните са съвместими.

    Също така останалите тампони на предните носачи, които захващат предния мост към купето. Въобще сменят ли се тампоните или е по добре да сменя целите носачи. Понеже не съм много вещ в авто частите пак прилагам примерна снимка на част която наричам носач
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:controlarm.jpg
Прегледи:1
Размер:5.9 КБ
ID:5933206

    Благодаря предварително за помоща
    Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 Quadra Drive 2001г

    Honda Shadow 600cc 1998г.

  • #2
    От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

    Здравейте,

    на мен също ми трябват тампони за тракбара за да излекуваме шими в начален стадий. Джипа е 2001 Гранд 4.7 и тракбара май е оригиналния с регулиращи шпилки от двете страни. С колегата ще сме благодарни за всякакви мнения и/или препоръки.
    Последно редактирано от tonius; 15-06-11, 22:02.

    Коментар


    • #3
      От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

      Я вижте тези, водят ги най-здравите по американските форуми и твърдят, че стават на всеки стандартен трак бар, но все пак ако някой знае нещо повече за тях или за размерите им:

      http://www.kevinsoffroad.com/cart/in...oducts_id=1079

      Коментар


      • #4
        От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

        Първоначално публикуван от tonius Преглед на мнение
        С колегата ще сме благодарни за всякакви мнения и/или препоръки.
        Звънни и ела да си говорим за джипки и окачване.....
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

          Владо, нали последният път като бях при вас говорихме за тракбара и с Димата ми казахте, че трябва да си намеря тампони от някъде за да ги сменим. Та за това иде реч, ако някой знае от къде може да се намерят хубави такива тампони, да пуска инфо, че е много дразнещо да ти бие волана на всяка втора дупка. Благодаря за мненията.

          Коментар


          • #6
            От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

            Май и Ас сьм за тампони. Дано са сьщите за WG 2.7 CRD

            Коментар


            • #7
              От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

              Жорето от ЦСКА ще ви оправи

              Коментар


              • #8
                От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                Тъпото е че тия тампони не ги продават отделно от трак бара. Ние с Чочо (wolfcub ) 3 месеца търсихме решение на проблема, за да не се купува нов трак бар, който е доста скъп.
                Май най- добре ще е да се намери някой да ги направи, само трябва да се намерят размерите.
                Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                тел. 0897818449

                Коментар


                • #9
                  От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                  е добре де, колко струва тракбара???
                  при мен на черокито беше 150 или 180лв (не помня точно) чисто нов от вестауто...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                    Ами да кажем че е малко повече, въпроса е че това е едно желязо с две втулки, като им е здраво джелезото , ако си намерят тампони за да кажем 30лв. и са готови.
                    При моя гранд и твоя черок е с шарнир от едната страна и си се налага да се купи нов като се скапе.
                    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                    тел. 0897818449

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                      Има и само тампони в щатите като цените почват от $15 до $60+. Ето тези се водят уж най-здравите ама ако някой има опит да сподели. Най-вече ме интересува дали биха станали на сток тракбар:

                      http://www.kevinsoffroad.com/cart/in...oducts_id=1079

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                        Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
                        Ами да кажем че е малко повече, въпроса е че това е едно желязо с две втулки, като им е здраво джелезото , ако си намерят тампони за да кажем 30лв. и са готови.
                        При моя гранд и твоя черок е с шарнир от едната страна и си се налага да се купи нов като се скапе.
                        Ясно, сега разбрах

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                          Поръчах от ибей един тампон ,защото продават по една бройкка ,и като дойде ще пиша има ли такъв подобен в магазините.Ако не ще поръчам втори.Цената е 22 паунда ,като от тях 10 са транспорт.Пак излиза по евтино от 250 лв. нов от Вестауто.
                          Jeep Grand Cherokee 2000 3.1 WJ
                          Starcraft 21f 235 HP

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                            Тампона дойде .Цена 60 лв. с доставката.Като изработка е пълна трагедия.Но поръчвам втори и ще ги сменям сам.
                            Jeep Grand Cherokee 2000 3.1 WJ
                            Starcraft 21f 235 HP

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гранд Чероки WJ - трак бар и тампони

                              сподели после и колко време е изкарал...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X