Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре заварили, представяне на нов участник.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добре заварили, представяне на нов участник.

    Здравейте на всички участници в Офроуд Форума на България, от един зелен (и в буквален и преносен смисъл) участник.

    Пиша просто за да се представя, и живот и здраве да завържа познаство с други ентусиасти независимост от възраст, местоположение, машина и любима марка бира

    По щастливо стечение на обстоятелствата, станах собственик на една машина, която присъстваше в сънищата ми редовно.
    Предполагам някои от вас са запознати с конкретната Геландия - `92 GD350 Turbo.

    Прилагам снимки от първият ми и предпазлив опит в света на пътуването извън асфалта.

    Поздрави на всички, и пожелания за хубави приключения!

    Гари
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-06-11, 17:45.

  • #2
    От: Добре заварили, представяне на нов участник.

    Добре дошъл! Никога да не те оставя в калта Гелендията!
    JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

    Манол Денев

    Коментар


    • #3
      От: Добре заварили, представяне на нов участник.

      Добре дошъл и от мен,желая ти много кални и безаварийни километри.Поздрави!

      Коментар


      • #4
        От: Добре заварили, представяне на нов участник.

        Първоначално публикуван от Gary Преглед на мнение
        Прилагам снимки от първият ми и предпазлив опит в света на пътуването извън асфалта....
        Добре си дошъл, за първи и предпазливи опити извън асфалта има " полигона на Дядо ", щом си от Сф-то звънкаш, идваш и се каляме
        П.П. Ако напишеш "тогава и тогава ще ходя, търся поне още един джип да ме вади от рЯката", със сигурност ще има много отзовали се, особенно съботно-неделно...
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Добре заварили, представяне на нов участник.

          Добре дошъл! За по-сериозни гуми, заглеждаш ли се?

          Коментар


          • #6
            От: Добре заварили, представяне на нов участник.

            Добре дошъл

            Къде са тия опити? Стара планина? Като гледам червения пясъчник?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Добре заварили, представяне на нов участник.

              Честито и от мен

              Коментар


              • #8
                От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                Добре дошъл и честита джипка!
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #9
                  От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                  Много безаварийни километри.Поздрави.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                    Добре дошъл!С пожелание за безброй безаварийни кАлометри!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                      Здравейте на всички, благодаря за добрите думи и топлото посрещане!

                      Ето затова се отива при опитните хора - не подозирах за на Дядо Владо полигона! Със сигурност ще направя опит там, и с огромно удоволствие ще се запозная с други ентусиасти, на които им се вади Ге от кал В един от следващите уикенди ще пиша тук и ще се радвам ако има и други желащи за малко кал, малко бира, много скара и забавление.

                      Пенчо, да, заглеждам се със сигурост, и даже приемам съвети по темата. Препоръки по линията - All Terrain и размер? Предполагам има някъде златна среда между пътно и извън-пътно поведение?

                      Търтей - да Стара Планина е - тръгнахме от Войнеговци и направихме полукръг, с крайна точка моето село - Локорско. Разходката определено е много лека, като изключим един два момента, в които "полирах" боята с клони и храсти. Прекрасни гледки, (ще пусна още снимки), и успяхме да се порадваме на големите камиончета - Урал и др. на сечищата.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                        Първоначално публикуван от Gary Преглед на мнение
                        .

                        Пенчо, да, заглеждам се със сигурост, и даже приемам съвети по темата. Препоръки по линията - All Terrain и размер? Предполагам има някъде златна среда между пътно и извън-пътно поведение?

                        .
                        Аз съм със БФГ АТ и съм много доволен. Вече са на 3г и 30000км а мустаците още седят. Карам ги целогодишно. За размер не знам. Каквото успее да се напъха. Те, читавите гумопродавци знаят.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                          Благодаря за коментара. Вече от няколко човека чувам, че са удачен избор. Остава парите да се появят отнякъде и ще сменим обувките.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                            Първоначално публикуван от Gary Преглед на мнение
                            Разходката определено е много лека, като изключим един два момента, в които "полирах" боята с клони и храсти.
                            Ако смяташ да караш гелендията в гората, най-добре още от сега прежали боята. Или по-точно лъскавината и.

                            Честита придобивка и от мен.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                              Здравей Спарки, благодаря! Още от първите минути на четенето на този форум осъзнах, че пастирането, в което смятах да инвестирам е пълна загуба на време и пари Нямам намерение да я ползвам за ходене на дискотека, освен ако не са на края на крив и кален (заснежен) път. Определено парите инвестирани в нея ще са: 1) Подобряване на охлаждането (смяна термостат, антифриз, премахване на течове, смяна на виско) 2) "рошави" гуми, от класа на споменатите БФГ All Terrain 3) Лебедка, крик, колани и т.н.
                              Образоването по темата тепърва започва, приветствам всякакви форми на акъл!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X