Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добре заварили, представяне на нов участник.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Добре заварили, представяне на нов участник.

    АТ гуми не е ясно дали са смислен избор за гейката.
    Що не звъннеш да пием сокче и ще ти обяснявам че дълго за писане.

    0885559959
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Добре заварили, представяне на нов участник.

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      АТ гуми не е ясно дали са смислен избор за гейката.
      Що не звъннеш да пием сокче и ще ти обяснявам че дълго за писане.

      0885559959
      Ами на МТ ли да се мята? Колегата иска шосе и гора.

      Коментар


      • #18
        От: Добре заварили, представяне на нов участник.

        Ми МТ не пречи да се кара на шосе - има МТ и МТ все пак. Ама понеже изобщо не ми се навлиза в дълбока полемика да дойде на сокче и ще му обясня кое как седи (според мен и скромния ми опит в гората)
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Добре заварили, представяне на нов участник.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ми МТ не пречи да се кара на шосе - има МТ и МТ все пак. Ама понеже изобщо не ми се навлиза в дълбока полемика да дойде на сокче и ще му обясня кое как седи (според мен и скромния ми опит в гората)
          Така е. Аз съм с АТ и средно 70/30 шосе/гора.

          Коментар


          • #20
            От: Добре заварили, представяне на нов участник.

            А и самата "гора" е доста различно понятие
            Демек няма еднозначен отговор.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Добре заварили, представяне на нов участник.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              А и самата "гора" е доста различно понятие
              Демек няма еднозначен отговор.
              Така е. Пребродил съм Родопите от край до край. По черно.
              В кал, насила не се бутам. Нося си ботуши и първо проверявам, после минавам. За сега (35г) не са ме дърпали/вадили/

              Коментар


              • #22
                От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                Здрасти Търтей, с удоволствие ще седнем да си отворим по кафе или сокче, кажи горе долу кога ти е свободно, може и през седмицата, че тези уикенди нещо много дефицитни май ни станаха на всички

                Коментар


                • #23
                  От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                  Ми четвърък през деня е ок
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                    Добре дошъл на колегата и да и скъса задника на Гегата от каране, а не от ремонти! АТ гумите трудно ще минат за рошави, но виж МТ2 на Гудридж са гумите дето хем можеш да им разчиташ в гората (дори и според Търтьо), хем и на асфалта няма да има нужда от шлемофони...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                      Добре дошъл колега.И какво да ти кажа,честито нагазване в калта.Незнам дали знаеш на какво попадна , но ще ти дам жокер.Още от втори пост тез келеши те налазиха на тема гуми.И не се приключва тука.Следват окачване,шнорхел,пак гуми ,че тези омаляха,лебетка и тн.И внимавай с Петьо(търтея),че неговото 15 минутно шорткътче е принципно 8 часа ОФФРОУД,ама като по книга...
                      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                      Mark Twain
                      СтоЕнчA

                      Коментар


                      • #26
                        От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                        Щайга, усещам леко накъде тръгват нещата, но не съм си правил илюзии - болеста ще си се лекува бавно и напоително В момента на дневен ред са охлаждането и вървежа - т.е.: Смяна на виско + "качулката" над перката която дефакто прави въздушния поток; Смяна на термостат със 80 градусов, промивка на охлаждане и поправка на разни течове които обливат с врял антифриз; спирачки и голямата брада - турбина която духа като асматичен комар.
                        Окачването е сменено от предишния собствени под вещия надзор на хора от този форум (благодарности и от мен ) и има някакъв лифт, но не зная колко точно.
                        Като я изкарам от бокса и ми мине мигрената от разходите ще се говори на по "кафе" с Търтей за едни по-големи и агресивни гуми и последващи добавки.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Добре заварили, представяне на нов участник.

                          Добре дошъл във форума и много безпроблемни горски километри

                          За гумите горещо те съветвам да огледаш Кумхо КЛ71 доста сполучлива гума с много-добро поведение на различни терени и нормално износване на асвалт, това е моето лично мнение от опита, които натрупах вече почти година с тях.

                          Поздрави
                          Bugatti on off road :-D

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X