Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за АГУ на Фероза ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: въпрос за АГУ на Фероза ??

    Ако те си монтираш всичко ,гледаи изпърителя да е поне с 5 см по ниско от горната част на радиатора че се появяват едни дертове с тоз въздух
    :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

    Коментар


    • #92
      До: въпрос за АГУ на Фероза ??

      Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
      Ако те си монтираш всичко ,гледаи изпърителя да е поне с 5 см по ниско от горната част на радиатора че се появяват едни дертове с тоз въздух
      Няма да го монтирам сам. Тук във Варна има един човек Наско. Чувал съм много хубави думи за него. Та той ми даде бутилката, той ще ми сложи и газовото. Но съвета е ценен, ще обърна внимание.
      Малко реклама

      Коментар


      • #93
        До: въпрос за АГУ на Фероза ??

        И аз смятам,че става въпрос за емулатор,но нали има и по-разбиращи,та ги цитирам.А че светка чек-лампата-да де,тя е.Посвети,посвети пък угасне.След време-пак.Отново питах майстора и ме успокои,че няма проблем.Проблемът ми беше по-скоро от разхода.Отначало ме уплаши с нещо около 20 на 100.А иначе е самолет.Наложи се да позатворим кранчетата върху маркучите и нещата спаднаха до около 14.Това,разбира се все още не ме удовлетворява.Дайте съвет,защото,като гледам как "моя майстор" прави регулировка "на ухо",не ми вдъхва особена надежда.Аз сигурно ще се справя по-добре.
        VENI-VIDI-VICI!

        Коментар


        • #94
          До: въпрос за АГУ на Фероза ??

          Зависи къде караш и как ! Мен специално разход 12-14 смесено ме радва . Не забравяй,че караш джипка - нищо че е 1.6 .
          :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

          Коментар


          • #95
            До: въпрос за АГУ на Фероза ??

            Аз в София, при не много интензивен трафик /ако въобще тук има такъв/ засичах разход между 12.5 и 14. На дълго все още не съм засичал, но смятам, че това са нормите на допустимото
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #96
              До: въпрос за АГУ на Фероза ??

              На мен човека който смятам да ми я слага ми каза, че извън града може да падне до 8/100. Той ми е правил други и е много добър в това. Но в града вика може и 14 и на горе, то там не караш ами чакаш. Ще видим какво ще се получи.

              Коментар


              • #97
                До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                Щом Триперът даде разход от София до Бургас 9/100 газ, дето е колкото две ферози защо да не стане 8/100 и при теб
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #98
                  До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                  Я да опитам да кача малко снимков материaл.Може да е от полза за някой.
                  Я-а-а,в прозореца ми за писане не немирам опции за вмъкване на картинки!И това е във всичките ми браузъри!!!Дали проблемът е в мен?
                  Извинявам се,този въпрос е за друго място,но оперативното му решение ще облекчи конкретното изпълнение.
                  Последно редактирано от dit_dh; 24-07-08, 10:50.
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар


                  • #99
                    До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                    Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
                    Я да опитам да кача малко снимков материaл.Може да е от полза за някой.
                    Я-а-а,в прозореца ми за писане не немирам опции за вмъкване на картинки!И това е във всичките ми браузъри!!!Дали проблемът е в мен?
                    Извинявам се,този въпрос е за друго място,но оперативното му решение ще облекчи конкретното изпълнение.
                    В прозореца ти за писане трябва да има бутон "кламер". Той е за вмъкване изображения. Предварително трябва да си форматираш снимките с големина 800х600 пиксела.
                    Хайде успех и чакаме снимките.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                      Няма нищо,верицата му!Но няма и да се опитвам.Довечера ще съм на моя комп и ще трябва всичко да е наредVБлагодаря,все пак!
                      VENI-VIDI-VICI!

                      Коментар


                      • До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                        Не се отварят!
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                          Прав си ,мам...му!Ще гледам да го оправя
                          ftp://ftp.offroad-bulgaria.com/DF-07...12_320x240.JPG
                          VENI-VIDI-VICI!

                          Коментар


                          • До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Не се отварят!
                            И си прав и не си.Вярно ,че с пършивия интернет-експлорър не се отваря.Но аз си ползвам Опера и нямамникакъв проблем.Не знам защо е така?Ще видя какво може да се направи по въпроса.
                            VENI-VIDI-VICI!

                            Коментар


                            • До: въпрос за АГУ на Фероза ??

                              Разбрах-за да отвори линка иска име и парола за FTP-то.Това не трябва да е така.Ще опитам друго.
                              VENI-VIDI-VICI!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X