Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Затишие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Затишие

    Колеги, не знам дали само аз виждам - ЕДНА ГОЛЯМА АПАТИЯ настанала в нашите редици. Напоследък няма нищо, което да привлече вниманието на хората. Пролетна умора ли , що ли но дайте нещо да живнем. Допреди няколко месеца на ден имаше по сумати нови неща и много мнения по-старите, сега СУША. Дайте някакви идеи че вечер няма кого да "излъжа".
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

  • #2
    От: Затишие

    М да ,май е само в нашия раздел,пък и тези хюндай не се развалят нещо....може би защото са от последните истински мохикани....за съжаление вече не ги правят такива ....
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Затишие

      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
      Колеги, не знам дали само аз виждам - ЕДНА ГОЛЯМА АПАТИЯ настанала в нашите редици. Напоследък няма нищо, което да привлече вниманието на хората. Пролетна умора ли , що ли но дайте нещо да живнем. Допреди няколко месеца на ден имаше по сумати нови неща и много мнения по-старите, сега СУША. Дайте някакви идеи че вечер няма кого да "излъжа".
      Времето се стопли,работата не само,че живна,но и аз лишно не мога да смогна, откриха риболова,стана време за палатка срд борови гори и пикници с тежки скари, можеш да поремонтираш нащо по джипката,мотора и лодката. Ремонта в къщи е неизбежен,така че е нормално .

      Коментар


      • #4
        От: Затишие

        Дано и двамата сте прави.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #5
          От: Затишие

          Миналия петък си купих тампони за стабилизиращата щанга на смешна цена от Инд комерс....0.68 ст. за брой ,ама няма време кога да ги сменя че старите са станали на палачинка,новите не ги познах като ги видях в оригиналния им размер !Ще кача снимки като ги сменя в другата тема !
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #6
            От: Затишие

            Някой е кастрирал малко от мненията по тази тема...............???

            Коментар


            • #7
              От: Затишие

              Абе за кастрирането - знаеш как е, важното е че малко живнахме и че "БИГ БРАДЪР ВИЖДА ВСИЧКО" :-)
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #8
                От: Затишие

                Ронине, понякога ми идва да ги разцелувам тези от ИНД - без майтап, като сравня цените с други марки и ми става драго че не взех друга кола.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: Затишие

                  Мда...вярно е ...имам проблем с една КИЯ и купувам части от хюндай ...които по принцип са едно към едно...но цените в двете представителства са много различни ...Най фрапантната която съм забелязъл е цена за чистачки с един и същ каталожен номер в двете представителства разликата е с 600% ......
                  Няма грешка цифрата е 600% септември миналата година !
                  Последно редактирано от Roninn; 17-06-11, 18:32. Причина: уточняване
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X