Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КРАИСЛЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КРАИСЛЕР

    Здравите обмислям да си взема един ван краислер вояаджер та да ви питам дали е добър здрави ли са и да ли се намират части

  • #2
    Re: КРАИСЛЕР

    Ако е бензинов-да.Дизелите са с VM-мотори и имат проблеми с греенето.Иначе широка,комфортна и много удобна...а бе,американска кола...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Re: КРАИСЛЕР

      Става въпрос за двигател дизел 2,5TDI

      А, за невежите, като мен били обяснил за VM-мотори

      Коментар


      • #4
        Re: КРАИСЛЕР

        Ми,точно този е такъв.Италиянски.Голям процент от тези двигатели вече са отваряни и ремонтирани(нищо,че са нов внос).Този двигател се слага и на други марки и става единствено за леки коли.Алфа,ако се не лъжа.Но на джип или ван(има-нЕма 2тона),натоварването му идва в повече и грее.Аз не бих те посъветвал да си вземеш такъв.А един съвет е някаква отговорност.Затова...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          Re: КРАИСЛЕР

          Благодаря ти за разяснението! Много полезен съвет ...

          Коментар


          • #6
            Re: КРАИСЛЕР

            От месец насам съм собственик на Гранд Вояджър 3.3 V6, автоматик и още дузина екстри, с две думи - АМЕРИКАНСКИ АВТОМОБИЛ! Трябва да покараш нещо такова за да разбереш за какво говорят всички привърженици на американското автомобилостроене! VM-мотора е един вид компромис при Крайслер, за мен прекалено голям. А безбожно скъпата поддръжка се оказва по-скоро мит отколкото реалност.

            Коментар


            • #7
              Re: КРАИСЛЕР

              Един много добър приятел има Вояджър с 2.5VМ...Разпада се в движение... За жалост това е най-проблемния от всички автомобили според няколкото немски ТЮВ-а... В дъното на таблицата е, на последно място... така че правете си сметката. Иначе е много комфортен и приятен, а бензиновата V6-ца има вариант и AWD-демек 4х4.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Re: КРАИСЛЕР

                По-скоро проблем са пластмасовите детйли вътре в купето.Моя е каран две години в България и отначало невъобразимо скърцаше и тракаше отвътре. След като поработих по укрепване на интериора шума доста намаля, но определено при проектирането на този автомобил никой не предвиждал че някога ще се движи в такива условия.

                Коментар


                • #9
                  Re: КРАИСЛЕР

                  Първоначално публикуван от IvanZ Преглед на мнение
                  По-скоро проблем са пластмасовите детйли вътре в купето.Моя е каран две години в България и отначало невъобразимо скърцаше и тракаше отвътре. След като поработих по укрепване на интериора шума доста намаля, но определено при проектирането на този автомобил никой не предвиждал че някога ще се движи в такива условия.
                  Абе как да ти кажа, напротив - проектиран е. И пътишата там не са чак толкова по-добри. Има скъпи и хубави, ама има и такива да ти е жал да минеш. Специално за пластмасите има много обезшумители които стандартно си вършат работата. Ама като се свалят веднъж-дваж частите и се губят тези малки кадифени подложчици и почва да скърца.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: КРАИСЛЕР

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    Ми,точно този е такъв.Италиянски.Голям процент от тези двигатели вече са отваряни и ремонтирани(нищо,че са нов внос).Този двигател се слага и на други марки и става единствено за леки коли.Алфа,ако се не лъжа.Но на джип или ван(има-нЕма 2тона),натоварването му идва в повече и грее.Аз не бих те посъветвал да си вземеш такъв.А един съвет е някаква отговорност.Затова...
                    добре не искам да давам съвети на никого но имам няколко забелешки спрямо това изказване-------VM е американски мотор а не италиански (детроит дизел марини мотор) ако беше толкова лош нямаше да се монтира доден днешен от jeep ,също така от ровър ,опел,тоиота,и алфа ----много е тежък за ремонт и малко хора го правят ,плюс това тези в българия са на такива километри че бегаи мани ,или правени от разни маистори,,,,,,,,черокито което купих миналата година -почти на скрап 98 лето беше със три ремонта средно прес около 1000-2000км ,бая труд и четене и краен резултаат ,върви бес никакав проблем три смяни на масло и сигорно още дълго при коректно отношение с него
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • #11
                      Re: КРАИСЛЕР

                      Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                      добре не искам да давам съвети на никого но имам няколко забелешки спрямо това изказване-------VM е американски мотор а не италиански (детроит дизел марини мотор) ако беше толкова лош нямаше да се монтира доден днешен от jeep ,също така от ровър ,опел,тоиота,и алфа ----много е тежък за ремонт и малко хора го правят ,плюс това тези в българия са на такива километри че бегаи мани ,или правени от разни маистори,,,,,,,,черокито което купих миналата година -почти на скрап 98 лето беше със три ремонта средно прес около 1000-2000км ,бая труд и четене и краен резултаат ,върви бес никакав проблем три смяни на масло и сигорно още дълго при коректно отношение с него
                      аз съм напълно съгласен с колегата, за ремонта на мотора

                      само, че VM мотори наистина е италиански производител, закупен от детройд дизел

                      а и вояджъра доколкото съм запознат за европа се сглобява в Шейцария
                      LR RR Classic VM2.5

                      Коментар


                      • #12
                        Re: КРАИСЛЕР

                        В Австрия. Иначе наистина VМ е подразделение на Детройт Дизел, и наистина е Италиански... Но двигателя наистина е проблемен, няма какво да се лъжем. Ако на друг автомобил просто се качваш и караш, то на този винаги трябва да си имаш едно наум и да го пазш... е това правилно ли е?
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: КРАИСЛЕР

                          Благодаря ви много за полезните съвети! Отказвам се от този дизел на Краислер - ще взема нещо друго.
                          Още веднъж ви благодаря!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: КРАИСЛЕР

                            Правилно решение. А какви са алтернативните варианти ако не е тайна?
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: КРАИСЛЕР

                              Не не таина може би шаран или пасат комби

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X