Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НАТО-Русия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НАТО-Русия

    Снощи показваха съвместни учения между НАТО и Русия. НАТО се представляваше от Полша. Задачата беше да открият и принудят да кацне на полска територия неизвестен транспортен самолет.
    Занятието завърши успешно СУ30 и F-16 си свършиха работата.
    На разбора на занятието група офицери, повечето поляци, оживено разговаряха на чист руски. Само по униформите различавах кои са руси, кои - поляци.

    Известна е вековната омраза между тези две нации. И изведнъж поляци знаят, и то как!! руски език.
    Не вярвам в цялата наша армия да се намерят пет души, говорещи руски. Впрочем, както и английски.

  • #2
    От: НАТО-Русия

    Има много говорещи руски в армията ни като почнеш с министъра . Голяма част от ГЩ - БА са руски възпитаници там учеха генералщабни академий .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: НАТО-Русия

      Бил съм в полша преди 4 години . И понеже не знаех полски ми се налагаше да говоря на руски и ме разбираха .. омраза не забелязах . поне във Варшава .много културни и възпитани хора ,но когато се опитат да им вдигнат цени на нещо масово изразяват недоволството си ,и армията им е голяма .Автопаркът им е техника собствено производство камиони маркаСтар и Илч .Много млади хора ,чистота по улиците , нови автомобили .пълна липса на цигани , произвеждат всичко и на ниски цени . поне тогава когато бях. препоръчвам който има възможност да посети полша . има какво да се види .

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X