Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бутало за Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бутало за Патрол

    Колеги,трябва ми едно стандартно (85.000 мм ) бутало за RD28T ,че на шестия цилиндър счупих бутало (между двата компресорни сегмента).Някой няма ли останало старо бутало (което все пак да не е много износено) ?
    P.S.Може и ново ,но на разумна цена.
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

  • #2
    От: Бутало за Патрол

    Извинявай, знам че при всичките нас финанси пеят романси, ама ти тоз мотор за продан ли го правиш, или за теб?
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Бутало за Патрол

      Трябва да се намери. Пусни в "купува". Ако не се намери, при Арабите трябва да се обикаля.
      Как стана тая беля?

      Коментар


      • #4
        От: Бутало за Патрол

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Извинявай, знам че при всичките нас финанси пеят романси, ама ти тоз мотор за продан ли го правиш, или за теб?
        Знам всички негативи от това да сложиш старо бутало от друг мотор или ново ,но нехонингован по новото бутало цилиндър...и за различния грамаж знам ...и за това че всеки цилиндър си върви с буталото ...и за различните класове цилиндри и бутала ...гледал съм го тоя филм много пъти ...
        P.S.Мотора си го правя за мен ,но всичко това произлезе че прекалено сляпо повярвах на уверението че блока който закупих от човек тук във форума е по неговите думи"перфектен и без забележки" ,а то се оказа - надрани цилиндри,ударени бутала вседствие на счупени клапани ,износени сегменти (компресия под нормата) ,надрани биелни лагери ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: Бутало за Патрол

          Имаше тук един пич, дето си прави основен ремонт 7 ли беше пъти за половингодина - просто не дей да повтаряш неговите грешки..... Направи го веднъж, ама като трябва.

          Успех!
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X