Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕМИНЕ - КОМ - 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЕМИНЕ - КОМ - 2011

    След многобройни обсъждания във форума за организиране на по-дълго пътешествие, в нашия клуб твърдо решихме да осъществим тази мечта на много от почитателите на офроуда в България. Пътешествие от нос ЕМИНЕ до връх КОМ със старт на 31.07.2011 г. по следите на експедицията от 2005 г, но в обратна посока. Вече имаме три сигурни заявки - Оника, skoka и maniaaka. Водач на пътешествието ще бъде Ончо Ончев (моб. тел. 0888852923), който две поредни години - 2009 и 2010 е минавал по този маршрут.
    В темата или на посочения по-горе мобилен телефон ще приемаме и други заявки за участие, а също така - мнения, препоръки, коментари и др. Продължителността на пътешествието се предвижда да бъде между 7 и 10 дни. В следващите дни ще обявим точната програма, необходимото оборудване и екипировка. Такси за участие няма - всеки участник сам си поема разходите по подготовката и провеждането на пътешествието.
    Атанас Георгиев
    "Gea Offroad 4x4"
    ___________
    0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

  • #2
    От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

    Какво стана с програмката?

    Коментар


    • #3
      От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

      Извинявам се, ама от кой клуб сте. Горе вдясно пише - Регистрация, Публикации, Точки, но няма Място от къде сте. Аз съм един потенциален участник.

      Коментар


      • #4
        От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Извинявам се, ама от кой клуб сте. Горе вдясно пише - Регистрация, Публикации, Точки, но няма Място от къде сте. Аз съм един потенциален участник.
        АСК"Геа офроуд 4х4" - гр. Бургас
        Атанас Георгиев
        "Gea Offroad 4x4"
        ___________
        0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

        Коментар


        • #5
          От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

          Хубаво е да има програма по дни и места(горе-долу).
          Намислил съм вело преход Шипка-Бузлуджа-Трявна-Елена-Жеравна-Сините скали(съпровод с джип) по това време.
          С удоволствие бихме пийнали по бира, ако можем да се засечем някъде.

          Поздрави.

          Коментар


          • #6
            От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

            Kолко подготвен трябва да е джипа,за да може да мине маршрута?
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • #7
              От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
              Kолко подготвен трябва да е джипа,за да може да мине маршрута?
              Емине-Ком?
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #8
                От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                И аз също желая да участвам в пътешествието. Ком-Емине е една от причините да си купя джип.

                Коментар


                • #9
                  От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                  Добро начинание,аз участвах през 2008 по този маршрут, някой да вземе моторен трион, че може да потрябва, аз бая рязах като ходихме.
                  Даже снимката от аватара е от тогава, някъде м/у Витиня и вр.Мургаш
                  Някой ако иска може да види темата Емине-Ком 2008.
                  Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                    Първо да започнем с машините. Прехода може да бъде лек или труден това зависи от времето. Два пъти съм го минавал с гуми АТ без особени проблеми. Колкото по подготвен толкова по добре. Посоката е обратна понеже сме от морето БУРГАС.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                      Или от тамhttp://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=70395 или по асвалта.
                      Всичко друго е разходка до морето с колата!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                        А как ще минете през парк Централен Балкан,че тази тема ме гризе отдавна.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                          Няма да се наложи да минават от там. Не е измислено четириколесно което да премине от Мазалат до Мургана. Ще зобикалят.
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #14
                            От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                            Тогава изпускат80 % от красотата.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ЕМИНЕ - КОМ - 2011

                              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                              Няма да се наложи да минават от там. Не е измислено четириколесно което да премине от Мазалат до Мургана. Ще зобикалят.
                              Обаче от гр.Сопот - х.Добрила - х.Дерменка - до Козя стена може, а това е и в Централен Балкан, а маршрута е чудесен, особенно от гр.Сопот до х.Добрила. Приятелю от къде си, то и ние в Троян сме в Централен Балкан? Сигурен съм, че организаторите знаят как, след като водача е минавал два пъти маршрута. Да не ги подценяваме.

                              Ей моторжии стига сте дули, ясно е, че откъдето вие можете да минете ние жипарите не можем, но и не забравяйте, че и ние откъдето можем да минем, особенно в скапано време вие не можете или поне ви се разказва играта.
                              А като се утрепете от каране и зор, ей сега ще ви повярвам че виждате 100% от красотата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X