Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zongshen 200 Моля за помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Zongshen 200 Моля за помощ

    Колеги, наскоро си взех Zongshen 200к на старо. Оказа се обаче, че няма реле за зареждане или т.н. регулатор на волтажа. Купих си ново, но липсва куплонга за връзка с релето откъм инсталацията на ATV-то.
    Проблема ми идва от това, че кабелите са с различен цвят - на релето са червен, розов, жълт, кафяв и черен, а откъм инсталацията са червен, черен, зелен, бял и жълт.

    Много моля, ако някой ина такъв модел ATV да ми каже кой срещу кой кабел трябва да се вържат.

  • #2
    От: Zongshen 200 Моля за помощ

    има един човек в търговище, който мисля че продава тази марка, ако не той, значи беше един около София в село Кубратово. Разрови се в google за телефон и питай

    Коментар


    • #3
      От: Zongshen 200 Моля за помощ

      http://motobg.net/ Търговище

      Коментар


      • #4
        От: Zongshen 200 Моля за помощ

        зеления с кафявия, розовия с белия. другите са си по цветове

        Коментар


        • #5
          От: Zongshen 200 Моля за помощ

          Здравейте и от мен. От няколко дни имам zongshen 200 ,но го купих на старо... и има нужда от доста ремонтни работи по него. Проблема ми е,че не мога да открия никъде части. Може ли малко help. Интересуват ме накладки

          Коментар


          • #6
            От: Zongshen 200 Моля за помощ

            ...
            такива съвети се пращат на ЛС!
            Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 27-11-15, 23:05. Причина: непозвалена реклама

            Коментар


            • #7
              От: Zongshen 200 Моля за помощ

              Благодаря и се извинявам, навярно го пише някъде,но не съм намерила темата

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X