Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся ръчен хъб за фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся ръчен хъб за фероза

    Извинявам се ако бъркам нещо като пускам нова тема, но ми трябва ръчен хъб за Ферозата, знам че вървят комплект по принцип така че не е проблем и ако са така. Ако някой колега има в момента моля да пише. Видях че колеги продават на части, но вече са запазени или продадени.

  • #2
    От: Търся ръчен хъб за фероза

    с колко шлици ти е полуоскта
    имам комплект чисто нови AVN за полуоска с 27 шлици 0887960152

    Коментар


    • #3
      От: Търся ръчен хъб за фероза

      Първоначално публикуван от jordantcho Преглед на мнение
      с колко шлици ти е полуоскта
      имам комплект чисто нови AVN за полуоска с 27 шлици 0887960152
      Не знам с колко шлици е точно, в момента съм на работа утре ще погледна и ще отговоря. Кажи някаква ориентировъчна цена ако не е проблем

      Коментар


      • #4
        От: Търся ръчен хъб за фероза

        И аз съм кандидат за един хъб.
        Може да се комбинираме.
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #5
          От: Търся ръчен хъб за фероза

          Това е добра идея да се комбинираме стига да паснат хъбовете които предлага колегата, но мисля че sparkybg беше споменал че на всички Ферози са с 24 шлици. Ако можеш колега измери твоите защото аз ще мога най-рано утре вечерта и пиши.

          Коментар


          • #6
            От: Търся ръчен хъб за фероза

            Първоначално публикуван от AgReSsoR Преглед на мнение
            Извинявам се ако бъркам нещо като пускам нова тема, но ми трябва ръчен хъб за Ферозата, знам че вървят комплект по принцип така че не е проблем и ако са така. Ако някой колега има в момента моля да пише. Видях че колеги продават на части, но вече са запазени или продадени.
            Малко късно но все пак виж тук :http://www.mobile.bg/21305387606301266
            ПС Но са автоматични.

            Коментар


            • #7
              От: Търся ръчен хъб за фероза

              Е то за малко над тези пари ще дойдат два нови ръчни AVM-a. Това по цени от Милнер.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #8
                От: Търся ръчен хъб за фероза

                200 лева

                Първоначално публикуван от AgReSsoR Преглед на мнение
                Кажи някаква ориентировъчна цена ако не е проблем

                Коментар


                • #9
                  От: Търся ръчен хъб за фероза

                  Може ли някой да даде контакти за връзка как могат да се поръчат AVM хъбове и откъде и дали може само по една бройка, защото втора ръка явно са голям проблем за намиране. Благодаря предварително

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся ръчен хъб за фероза

                    Свържи се с Явор www.vromos.com.
                    Аз преди около година и половина си купих два нови, ръчни хъба, за около 360лв - комплекта.
                    Георги Тонев

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся ръчен хъб за фероза

                      На които му се наложи да взима хъбове за Фероза и се е спрял на ръчни AVM да знае, че може да се наложи доработка на хъба, за да легне на главината.От Вромос ми обясниха, че главините на Ферозите били два вида, а хъбовете са един модел.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся ръчен хъб за фероза

                        Привет, имам комплект нови AVM за Фероза 24 шлици - 330 лв. Не продавам поотделно. тел. 0896 833 800, Ицо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся ръчен хъб за фероза

                          Днес ходих на битака и се заговорих с човек \автоключар\ на сергия с авточости. Оказа се че има бая части за Фероза, в това число и два хъба, като цената е символична с тези цени описани от колегите по-горе.Ще дам и телефона му, човека е според мен сговорчив и става пазарлък. Казва се Олег и телефона му е 0876 66 22 06. Дай боже да съм помогнал на някой!!!
                          Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся ръчен хъб за фероза

                            Благодаря на всички колеги за оказаното съдействие, намерих си хъбове преди седмица но нямах възможност да пиша.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся ръчен хъб за фероза

                              помагайте колеги,счупи ми се една пружина на хъба.Пружината е закривена от двата края и лежи в един пръстен с два зъба.дайте съвет.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X