Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

    Замисляме се това лято отново да организираме състезание за 4Х4, тъй като паузата между Дупница и БОМ е доста голяма.
    Желанието ми е да могат всички желаещи да се включат, затова и идеята да се навигира по ГПС както в ендуро шампионата доста ми допада. Не изключвам и навигиране по пътна книга, но всичко зависи от броя на желаещите за това.
    Всичко това все още е идея и подлежи на обсъждане и промяна, затова е и тази тема.

  • #2
    От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

    Ще е интересно да се кара по GPS. Много по спокойно ще и на навигатора и на пилота а не както досега вместо да караме, цялата ни енергия да отива за отговор на въпроса :
    -Имаш ли представа на коя точка сме бе ...ДА МУ Е...
    Подкрепям идеята и бих дошъл да карам с голямо Удоволствие.
    Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
    "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

    Коментар


    • #3
      От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

      Има вариант да качим трак в ГПС и пак да има пътна книга. Това доста ще улесни "новобранците" в нашата дисциплина, а и лесно ще се научат да четат книгата.

      Коментар


      • #4
        От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

        За кога го замисляте Яворе, ако може да се включим!?
        ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

        Коментар


        • #5
          От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

          Първоначално публикуван от ips Преглед на мнение
          За кога го замисляте Яворе, ако може да се включим!?
          Август месец на Обзор, да го съчетаем с морето. Сега чакам оферти от хотелите да видим колко ще смъкнат гащите.

          Коментар


          • #6
            От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

            Добър замисъл. Рали рейд в региона на Обзор. То това си е Стара планина. Искаме подробности. По-скоро!
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #7
              От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

              Това наистина ще улесни екипажите което пък ще увеличи броя им. Желая успех на начинанието.

              Коментар


              • #8
                От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Добър замисъл. Рали рейд в региона на Обзор. То това си е Стара планина. Искаме подробности. По-скоро!
                Все още е доста сурова идея силно се надявам да узрее. Имам ли ново инфо веднага го споделям с вас!

                Коментар


                • #9
                  От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

                  И на мен ми допада идеята,давай действай

                  Коментар


                  • #10
                    От: Рали рейд по GPS трак. Предложение за състезание през Юли от VROMOS.com

                    Решил съм тази идея да се изпробва ноември месец по-точно около 28ми. Два или три дена, като за финал ритуално да изядем нещо четирикрако. Скоро официална тема по въпроса.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X