Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На какво е способен УАЗ-469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На какво е способен УАЗ-469

    http://spisanie.mobile.bg/djipove/na...n-uaz-469.html

  • #2
    От: На какво е способен УАЗ-469

    Здравейте, изчел съм доста сравнения м/у джипове за проходимостта им. В общия случай всеки хвали своето, но меродавно според мен при тестовете водача да е един и същ, заводско оборудване за модела и стандартни гуми от една и съща марка със съответните размери. Допълнителното оборудване в повечето случаи повишава проходимостта по обясними причини така, че правенето на генерални изводи от такива тестове за една или друга марка са несъстоятелни според мен.

    Коментар


    • #3
      От: На какво е способен УАЗ-469

      Коментарите под статията къртят мивки. Най-достоверен обаче ми се струва този, в който се предполага, че освен лифта и шнорхела, може и двигателят да е присаден от нещо друго на въпросния УАЗ ("газ, маз, праз, и т.н. ..." - туй също готин цитат)
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: На какво е способен УАЗ-469

        И все пак колкото и да е модифициран джипа,трябва да се признае че той и водачът му се представят блестящо.А типично нашенските злобнярски коментари са си ясни.Ние на всичко ще намерим кусур!!!!!

        Коментар


        • #5
          От: На какво е способен УАЗ-469

          Джипката си я бива спор няма добре е направена-относно водача в случая не може да покаже кой знае какво,може да е добър не знам!!!А виетнамката ако не е подготвена за вода нормално е да засече.

          Коментар


          • #6
            От: На какво е способен УАЗ-469

            Слаба им ги е редакцията на онова списание ... Безплатен съвет: да четат офроуд-България, преди да пишат.
            Там това е типично място, и ситуацията е типична.
            Публиката е далече, няма опашка пред брода, и брега още не е разкопан - значи състезанието още не е започнало. Виетнамката е с кунг, и без бордови номера - значи е или някой местен, който минава случайно, или някоя пътуваща лавка, която е искала да иде при отсрещната публика. А УАЗа е нечий боен, но чист и несмачкан, и на мястото на щурмана май имаше мадама, и без каска. Организаторите ли не знаят брода ...
            Факта от филмчето е ясен, а изводите в публикацията - неправилни. Коментарите не прочетох, понеже не знам езика.
            Последно редактирано от Стефан; 02-06-11, 02:03.

            Коментар


            • #7
              От: На какво е способен УАЗ-469

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Коментарите не прочетох, понеже не знам езика.
              +1

              В един от коментарите има линк към това: http://www.youtube.com/watch?v=j7gZ28Msa8g което обаче е също руско (самоделка "Калистрат"), ама го дават за пример, как хамериканските "Хъмъри" били по-добри от УАЗ-ката...
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: На какво е способен УАЗ-469

                Тази УАЗка много ми прилича на моята ГАЗка . Само купето и шасито са оригинал .
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #9
                  От: На какво е способен УАЗ-469

                  Редукторен УАЗ на Свамперси 36", си е каквото е. Там това е съвсем типова кола, почти от магазина. И практически няма какво да му противопоставиш на оная местност, по-малко от правена Виетнамка с луд шофьор, или Джуган, с местен.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X