Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да премахна ЕГР-то?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да премахна ЕГР-то?

    Нямам точна идея, но си мисля че пречи. Някой правил ли го е и как?
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    От: Как да премахна ЕГР-то?

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Нямам точна идея, но си мисля че пречи. Някой правил ли го е и как?
    Запуши му кюнеца, като за начало, да видиш как ще му се отрази. Разбирай, тръбата, връщаща изгорели газове във всмукателния колектор.

    За съжаление повече акъл не мога да дам. Нямам EGR на мойта. А иначе - не би трябвало да пречи. Или поне не съм забелязал някаква коренна разлика можду мойта и такава с EGR. Субективното ми впечатление е че вървяха еднакво, когато опитах.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Как да премахна ЕГР-то?

      Мойто терано е с изключен ЕГР.
      Той си работеше, но реших , че не ми е нужен.Просто съм му изкарал вакумите за управление от управлявашия клапан и от клапана на дросела и съм ги затапил с болтчета.Така компа продължава да си ги "управлява", а на практика не работи.Виж ако решиш да го направиш читаво, на тераното поне е много зор , щото достъпа до тръбата, която подава изгорелите газове е ултра - мега никакакъв и ще ти е нужна рахитична корейска ръчичка с 2-3 лакътя-поради което и не съм го затапил.Прибегнах до по-простото , но не и по-надеждното решение.Разлика във вървежа при мене имаше, но процедурата бе съпроводена и с регулиране хлабините на клапаните-нямаше нито една нормална , така че не знам от къде дойде това минимално подобрение.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X