Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фрoнтерата на Alexfield

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фрoнтерата на Alexfield

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    При карбураторните беше задължително (спомни си на ВАЗ зимната и лятна позиция на капака на филтъра). При моноинжекциите - специален подгрев. А сега при пълните многоточкови инжекциони - счетоводителите са си казали тежката дума, че е излишно.
    Прав си

    Коментар


    • От: Фрoнтерата на Alexfield

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      ...Лошото е че налягането на въздуха падна от 2.0 на 1.5 бара
      ...
      Гледам глупост съм написал - става дума за налягане 0.20 бара, когато е обърнат напред и 0.15 бара, когато е обърнат назад.
      Т.е. когато е обърнат напред нямам загуби - компенсират се от насрещният въздушен поток.
      Имам интеркулер, така че температурите не ме бъркат по никакъв начин.

      Цецо ми предложи да ми направи по-малка шайба за компресора - така ще му вдигнем оборотите "леко". Може да му я оставя като замина за море. Ако докарам 0.3 - 0.4 бара смятам да е перфектно. То и сега върви много... за трактор. Нали, да не се бърка с машината на Боголюб
      Разходът на гориво не е безобразен. Нещо около 24/100. Почти нямам извънградско - само градско и разходки.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Фрoнтерата на Alexfield

        Вече мога да се похваля и с разход: 21.1 - 21.2 / 100 градско - горе-долу толкова беше и преди модификациите, просто сега върви много повече.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Фрoнтерата на Alexfield

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Вече мога да се похваля и с разход: 21.1 - 21.2 / 100 градско - горе-долу толкова беше и преди модификациите, просто сега върви много повече.
          Според теб на колко конски сили се равнява като мощност сега с модификациите?

          Коментар


          • От: Фрoнтерата на Alexfield

            Според мен е качила между 25 и 50 коня - т.е. 150-170.

            Едно клипче от днес - дупката изобщо не се виждаше, нищо че беше метър дълбока и 1.5-2 метра дълга. Блокажът ме извади. Малкият си глътна граматиката, нищо че после вика, че не се бил уплашил.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Фрoнтерата на Alexfield

              На клипчето не си личи колко е била дълбока дупката, добре че не е имало голям скрит камък, особено при високи треви си е голям риска от камъни и изненадващи дупки, най-вече като не е по черен път а из поляните, бъди внимателен Алекс, преди години с Вектрата като ходих до един язовир, реших да мина напряко през едни високи треви на видимо равно място, и така докато изведнъж ми пропадна цялата предница в една голяма дупка, тогава спуках картера, за добро или зло, тогава ми се роди идеята за първи път да си купя джипка, и до ден днешен съм в този хубав форум и карам джипка благодарение на случката с Вектрата по черно...
              Последно редактирано от Еделвайс; 26-06-16, 09:10. Причина: Допълване инфо

              Коментар


              • От: Фрoнтерата на Alexfield

                Няма я вече Фронтерата. Стана донор на новия ми проект:
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=220733
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X