Обява

Свий
Няма добавени обяви.

избор на супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • избор на супермото

    Здравейте, нов съм във форума и не знам дали има такава тема. Търся да си взема супермото - надежно и стабилно.Но да е в рамките на от 125цц до 350цц.Цената няма значение.Благодаря предварително!!!
    Последно редактирано от viki terzieva; 31-05-11, 15:34.

  • #2
    От: избор на супермото

    Първоначално публикуван от tweets Преглед на мнение
    Здравейте, нов съм във форума и не знам дали има такава тема. Търся да си взема супермото - надежно и стабилно.Но да е в рамките на от 125цц до 350цц.Цената няма значение.Благодаря предварително!!!
    А защо точно в диапазона от 125 до 350 сс?

    Питам, защото имам познат дето продава СМ, което си заслужава вниманието, но е малкоооо повечко кубтура
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • #3
      От: избор на супермото

      Зависи колко е до 400цц може колко пари година и такива работи.
      Но иначе не ми трябва повече за в града за това.
      Но ако добро мога да помисля!!!

      Коментар


      • #4
        От: избор на супермото

        Имам нещо, което сигурно ще ти хареса - 400 сс. Ако те интересува обади се на 0885 898 058.
        BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
        LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
        Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

        Коментар


        • #5
          От: избор на супермото

          Първоначално публикуван от tweets Преглед на мнение
          Здравейте, нов съм във форума и не знам дали има такава тема. Търся да си взема супермото - надежно и стабилно.Но да е в рамките на от 125цц до 350цц.Цената няма значение.Благодаря предварително!!!
          Колега явно не си търсил достатъчно........Във връзка с твоето питане, ще споделя личния си опит: Решил си мотора да е между 125 сс и 350 сс, но не казваш 2Т или 4Т. Аз твърдо съм за 4Т. Мотора на всяка цена трябва да е японски, като другите възможни марки са КТМ, Хъски, Хусаберг, Бета. Тези последните се считат за леко екзотични модели, поради трудното намиране на части. Ако мотора трябва да е по-новичък, в този диапазон можеш да си намериш само 250 4Т, което е добър начален вариант, след това скачаш на 400, 426, 450, 610, 650 сс. Само че 250 сс бързо ще ти стане слаб и след това отново ще тръгнеш по мъките, защото вече ще си инвестирал, ще си вкарал пари за подобрение и прочие, а ще се налага смяна на мотора. Та моето мнение е Хонда XR 250, 650, CRF 450, Сузуки DRZ 400, Ямаха WR-YZF 250, 426, 450, XT 600, Кавазаки KLX 250,450 и така нататък. Другото, което се сещам е, че само за града може да ти свърши работа и едно 125 2Т от сорта на Хускварна WR 125, които на четири-пет години вървят по около 2000 лв. Но тези пък не стават за каране на по-дълго. Абе решението си е твое, аз смених няколко мотора и сега съм се кротнал на това, което най-много ми пасна, Сузуки DRZ 400SАйде чао
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X