Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

    Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
    В момента ASUS е най-добрата марка.
    Дрън! Няма такова нещо като "най-добрата марка". Всяка марка си има добри и лоши модели. ASUS да речем почнаха добре, после позанемариха продукцията, като естествено имаха и добри попадения. "Сега" дори и да са добре как се оценява? На база на някокло месеца ползване?
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

      Колегата имаше ASUS. Все нещо му бръмчеше, все го отваряше за чистене, сменяше му разни лепенки, а в крайна сметка и умря тотално. Сега е с DELL. И никак не съжалява.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

        От 4 години ползвам само ASUS и не съм имал никакви проблеми. Разбира се много зависи от модела и най вече от парите.

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

          Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
          Моля за съвет при избора и покупката на Laptop HP или DELL
          DELL

          Да сравняваш HP с Dell е все едно да сравняваш форд с мерцедес...
          Някой по-горе беше споменал нещо за гаранцията... На повечето DELL-ове е 3 години и плюс това е Next Business Day (обаждаш се идват и ти го оправят безплатно)
          HP е с 1 година стандартно, хубаво е да се удължи... Има защо....
          Последно редактирано от Glow; 29-05-11, 22:03.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

            Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
            В момента ASUS е най-добрата марка.
            ХАХАХАХ - Този виц още не съм го чувал

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

              И от мен един глас за Делл. Цялата фирма сме с такива. Зверска експлоатация и никакви проблеми.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                Няма да го чуеш защото не е виц бе пич.

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                  Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
                  Няма да го чуеш защото не е виц бе пич.
                  Да речем - градска легенда.

                  Най ми беше интересно преди 7-8 години как лют ASUS фен мина на GYGABYTE дъно, защото чистак новия му и скъп ASUS, за едни пари нагоре, така и не рачи да тръгне, нищо че смениха де що има, и смениха първото неработещо дъно (пак ново). Та, след тая двудневна битка, поне пред мен думичка не обелваше вече кви боклуци били GYGABYTE, и кви хубавини били ASUS. Говорим за топ модели на дънни платки за десктоп системи. Парите не му бяха проблем.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                    Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
                    Няма да го чуеш защото не е виц бе пич.
                    Купувай повече АСУСИ ние от поддръжката също трябва да ядем

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                      Toshiba e марката, когато става дума за laptop
                      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                      :D

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                        Dell... it's no wonder their name rhymes with "hell"...

                        Сега по силата на късмета разнасям един Асус. Работи. Ама като реших половин година след закупуването да му пробвам докинга - изгоря захранването на докинга за половин час работа.
                        Одим у работилницата - остави го тука, ще ти се обадим - на ви го - не бе, всичкото остави - що, то другото работи? - такива са ни правилата - аз па си мислех, че ще ми дадете оборотна тухличка да си работя...
                        Добре, че другото захранване работи, макар и да зарежда батериите една по една. И да изпука, вече знам кой ги продава тия тухлички по 20-ина лева килото, без да ми иска лаптопа да го рови една седмица.

                        И да не мислите, че това само със Асус се получава? Всички са така. Базирано на 20г IT-стаж. Само в подробностите се различават, иначе все ти късат нервите.

                        Марките и моделите - голяма мешавица. Конструкторските колективи се местят от фирма на фирма, фабриките - която обещае най-евтино, търговците и поддръжката - (цензура, цензура и на цензурата в цензурчето). Консистентни са само Сони и само за едно - при тях драйверите ВИНАГИ са кошмар. Иначе, има успешни модели, има и боклук. Разбира се това не веднага, а чак като се появи моделът при вехтошарите.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                          Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                          Toshiba e марката, когато става дума за laptop
                          Тука нещо се насочи вече дискусията към кой какъв лаптоп има ми се струва. Тошиба от около 2 години насам гонят доста сериозен процент повреди.
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                            Зависи за какво ще го ползваш.
                            Ако ти трябва за работа и 3 те не стават.
                            С тази ниска резолюция въобще не можеш да работиш с графични приложения.
                            Даже и за любителско дразни.
                            Външната видеокарта е силно препоръчителна за почти всичко.
                            Процесор поне I5 - много ми се виждад 1000+ лева за i3 - струва ми се обаче, че ХП то е с хубавата матрица.

                            За тези пари на повечето HP матрицата не е хубава - много малък ъгъл на видимост, бледа, нереални цветове. (старите са супер но новите са зле).

                            И пак много зависи за какво ти трябва.

                            Колкото и да хвалите дел и тошиба и те не са цвете за мерисане - добре изглеждащи лаптопи
                            с възможно най ефтини компоненти (като започнеш от хард диска).

                            ASUS фен мина на GYGABYTE
                            Това няма как да стане Asus са едни от най добрите дъна.
                            за лаптопи не знам - но аз ако някога си правя компютър - ще е Интел или Асус.
                            и процесора в никакъв случай АМД.
                            Последно редактирано от Daniel; 30-05-11, 07:42.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                              Dell силно ми паднаха в очите, може да е инцидентен случай, но в който сондира мнения, да има и това предвид.
                              Взех директно от Ирландия XPS M1530 преди три години, с възможно най-скъпия и бърз хардуер в него.Тук такова изпълнение, но с по-малък хард вървеше около 2800, на мен ми излезе 1300.
                              Дотук добре и си работеше без забележки, докато на третата година му се отлепи видеокартата и му изгоря харда в един ден и един час, ще кажеш, че му бяха заложили бомба с часовников механизъм за края на гаранцията.
                              С лепенето на картата никакъв успех, та скоро ще е в съответния раздел за продаване на части.
                              А дъртият лаптоп Леново, който имах около две години преди него, още си пърпори безгрижно - да се чуди човек вече какво и откъде да купува.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ за избор на лаптоп ? (HP или DELL)?

                                Лаптопа ще го ползвам за любителски а не за професионални цели,освен това и бюджета е ограничен затова искам да намеря що годе най доброто решение!
                                От 3 години големия син ползва HP Compaq 6720s доволни сме с изключение на това че умря един пиксел на дисплея ,но на такива компютри вече цената е твърде висока за възможностите . Един приятел си взе Леново -страшно съм разочарован много малък ъгъл на видимост пък и картината е отвратителна,дано само тази марка да е така , лошото е че никъде не предлагат за разглеждане на вече работещ лаптоп за да добие представа човек от това как се вижда и работи с тези нови широкоекранни дисплеи които аз лично изобщо не харесвам!
                                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X