Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

    Здравейте!
    след доста запитвания и проучвания с какво да заместя стария Черок всеки път удрях на камък. Трябва ми хем семейна кола, хем работен кон, хем да гори малко, хем да е комфортен... хем да влиза в сервиз само за масла и филтри... хем да е на приемлива цена... Накрая разбрах, че такова животно нема! Затова започнах да се оглеждам за нещо новичко и стана интересно...
    Тествах Рав4, Куга, СантаФе, Аутлендър... Исках да тествам и Нисан Екстрейл, но след посещението в салона им се разочаровах от малоумното обслужване и повече не влязох там!
    Рав4 - нищо лошо не мога да кажа, но ме отказа цената и липссата на данъчен кредит.
    Куга - много евтино изпълнение като интериор, шумен дизел, не ми легна на сърцето...
    СантаФе - еми тия корейци са се справили доста добре... як мотор с 436нМ въртящ момент, 7местен, хубава возия и много гъделчета извътре... но цената ме събори
    Аутлендър модел 2011 - мотора е на митсубиши (не е френски или немски) 140коня, 380нМ въртящ момент. Ръчна 6 степенна скоростна кутия. Невероятно тих и пъргав мотор. Нещо много важно за мен е опцията само предно предаване. Данъчен кредит. Страшно коректно обслужване. В гаранцията му не влизат единствено течностите, филтрите и ремъците както и налкадките, чистачките и гумите
    Първите ми впечатления са много добри. Както казах страшно тих двигател, който не се чува и при 3000об/мин. След като запаля се чудя дали не е изгаснал... Страхотно пъргав мотор - градско си карам на 4-та с 50км/ч решавам да изпреваря и само натискам газта и в следващия момент вече карам със 100км/ч. Пробвах го извън града със 120км/ч на 6-та скорост и оборотомера залепна на 2100об/мин. Спирачките - дискове отпред и отзад, страшно плавно и добре спират (при Рав4 имат мъртъв ход след който направо заковават) Страшно просторно купе без това да е за сметка на багажното отделение. Резервната гума е под багажника (като на камион).
    Това са първите ми впечатления от марката и модела. Нека не се смята за реклама.
    Черока ще продължи да ми служи, но само когато ми е жал Митсубишито
    ...щях да забравя... ето го и него...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0039.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5930071Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0038.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5930072

    ще поддържам темата.
    Поздрави!

  • #2
    От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

    Да ти е честито!!!

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

      Честито! Тъкмо ще споделяш впечатления, защото май си първият тук "Извънземен"

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

        Честито!Супер е!
        Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
        Grand 3.1TD
        0898 620 306 Стоян

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

          Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
          Да ти е честито!!!
          благодаря

          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
          Честито! Тъкмо ще споделяш впечатления, защото май си първият тук "Извънземен"
          Благодаря ти, да това ми е целта, дано да е полезна и на други лутащи се из т.нар. "шоуруми"...

          Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
          Честито!Супер е!
          Благодаря

          Коментар


          • #6
            От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

            Да ти е честито колега ,завиждам ти благородно ,много безаварийни километри ...
            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

            Коментар


            • #7
              От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

              Милион безаварийни!
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                Данчо, все така - по вода да ти върви с новата придобивка, както на първата снимка.
                Ще очакваме впечатления и занапред от поведението на тази много интересна и красива машина.

                Пък, като решиш да го разтъпчеш на по-дълго разстояние, в подходящо време можете да "скокнете" семейно към нас.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • #9
                  От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                  благодаря ви още веднъж за хубавите пожелания приятели!
                  Ники, при първа възможност ще се възползвам от семейната покана!
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                    Здравей и честито за придобивката!
                    Би ли споделил нещо повече за джип-а няколко седмици след покупката?
                    Днес страшно харесах автомобила в автосалона (в петък ще му правя тест драйв) и единственото което принципно ме дели от сделка е продажбата на стария джип.
                    И на мен Светла ми каза че 2,2 дизела е собствена разработка на Мицубиши, но след като се порових малко в нет-а, видях няколко ревюта за този двигател в които пише че е разработка на PSA (Пежо-Ситроен)??? кое е вярното (имам предвид модификацията от 140 к.с.)???
                    Последно редактирано от Rotor; 08-06-11, 21:22.
                    Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                      Здравей,
                      вече 2000км се радвам на колата. Всичко казано в първият ми пост се потвърждава и утвърждава.
                      Току-що се връщам от командировка (ст.загора - ямбол - стара загора - ямбол - ген. тошево - стара загора с около 50км черен път) общо 1090км, среден разход по борд и пълно-пълно 6л/100 с интензивен трафик и средна скорост 60км/час (падна заради трафика днес и черните пътища). Адски съм доволен от возията, тишината и дребните гъделчета, които откривам малко по малко...
                      Модела с тази "муцуна" е 2011 и е с мотор 4N14 разработка на Митсубиши Моторс и го има в два варианта 140 и 170 конски сили, в зависимост дали е с ръчна или автоматична скоростна кутия.
                      Предните модели са с мотор на PSA и са 156 конски сили, но са доста по-шумни и малко по-мудни от този. Има и едни с мотор на VW 2 литров
                      Няма проблем да ползваш и моя за тест драйв само се обади
                      Йордан Стоянов
                      нула87осем 612три 7едно

                      Коментар


                      • #12
                        От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                        Ако беше от София, и аз щях да ти се обадя.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                          не е проблем аз да ти се обадя, като идвам пак

                          Коментар


                          • #14
                            От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                            Лееелеее сега всички ще се наредим да го тестваме ,да взема и аз да се обадя .... е шегичка де ,на всеки пожелавам такава кола ....
                            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                            Коментар


                            • #15
                              От: Mitsubishi Outlander 2011 2.2DI-D

                              Благодаря за инфото, само повече затвърди желанието ми да го имам
                              Утре ще докарат тестови автомобил и ще го пробвам.
                              Дано бързо да се отърва от стария и да сядам зад волана на новия ...!
                              Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X