Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3D модели на джипове и други големи автомобили.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 3D модели на джипове и други големи автомобили.

    От много отдавна търся 3D модел на Nissan Patrol Y60 къса база в какъвто и да е стандартен формат* на файла.
    Моля ако някой има нека да ми услужи (да ми го даде), или (ще си позволя и така да помоля) ако някой участва и в някой чужд (например австралийски) форум на Nissan нека попита там (за мое съжаление всички езици освен българския са ми непознати).

    стандартен формат* - формат който е достъпен за няколко от 3D CAD програмите

    Та, докато търсих това което ми трябва намерих други 4х4 автомобили като 3D модели в .dxf формат

    Ето и списъка
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3D cars.jpg
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5929674


    Ето и някои от моделите как изглеждат конвертирани от .dxf в SolidWorks, не са идеални, но е достатъчно за да им добавиш броня, багажник, лебедка или дори клетка, и да ги огледаш как им стоят "украшенията"

    nissan-x trail
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nissan-xtrail-1.JPG
Прегледи:1
Размер:58.9 КБ
ID:5929675

    toyota-land cruiser
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:toyota-landcruiser.JPG
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5929676

    mitsubishi-pajero
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mitsubishi-pajero.JPG
Прегледи:1
Размер:60.1 КБ
ID:5929677

    Ако някой си хареса модел или пък ги иска всичките нека каже ще му ги пратя.

  • #2
    От: 3D модели на джипове и други големи автомобили.

    Колега здравей, много интересна тема. Аз се занимавам със Солид и от много време искам да си начертая Тойота-та и да и разигравам различни модификации, но от останалите чертежи в работата не ми остава време. Ще ти бъда много благодарен ако ми пратиш тези чертежи на мейла. Предполагам ще се наложи да ползваш сайт за пращане на обемни файлове като http://tranz.it/ . Ако не си работил с този сайт, супер лесно е само ъплоадваш и пишеш моят мейл и аз получавам линк и мога да го изтегля в следващите 120 часа. За всеки случай, копирай линка тук. Моят мейл е sashobasket13@yahoo.com.
    Благодаря предварително
    Едни хора, с едни джипове, ходят на едни места, без да имат работа там, калят себе си и своите джипки, но това им доставя огромно удоволствие...
    А ако това не е най- важното...не знам кое

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X