Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КТМ-гама крос 2012 SX/SX-F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КТМ-гама крос 2012 SX/SX-F

    След като вчера в Германия е била официалната презентация на моделите крос 2012,реших да отворя нова тема за разисквания.Тъй като съм обикновен аматйор,даже и без мотор(за момента),от форума тук за една година почерпих толкова полезна информация,която е толкова интересна за мен.За КТМ-а са малко колегите които побликуват,да не кажа че се броят на пръстите на едната ръка,а марката е малко недолюбвана от обикновените моторджии в България(от прочетеното в техническата тема),само професионалистите са я оценили май.И това е най важното.Еми моята информация от вчера в италианската преса е малко оскъдна.За малките,промяната е в предницата,при 250 е подобрена рамката и вече има стартер,който може да бъде премахнат като при 350.При 450 сме още на карбуратор и имаме стартер,както и много Power аксесоари.Но тази информация ми е абсолютно недостатъчна и за това,моля колегите да я напълним темата.Мислех и за заглавието КТМ-мания(само оранжева мания си нямаме тук),но все си мисля,че има други колеги,които трябва да отворят тази тема,аз само ще се мъча да събирам информацията,а те я имат в главите си.
    Аз като за начало на темата,ще пусна богат снимков материал.За останалото,моля помагайте.





























































































    От мен е това.Информацията е на Motoblog.it
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

  • #2
    От: КТМ-гама крос 2012 SX/SX-F

    Интересни джаджи имат 65-ците
    Определено са готини кросаците
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • #3
      От: КТМ-гама крос 2012 SX/SX-F

      Ох бялото котенце е ... ммм не виждам иконка със сърчица. Ама не им ли е време да пускат 2т инжекциите? То не че има за кога де, тока набира сила.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #4
        От: КТМ-гама крос 2012 SX/SX-F

        Тук поета би казъл :Боже колко е хубв :-)
        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X