Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    Ирония имаше в горното ми изказване Джамбазе..естествено, че знам мнението на Русев. Счупила му се 120-ката и ..край..Тойота не става за нищо. Да дава такива квалификации за 60-ките е еднозначно на това да заявява, че Сериите на Ланд Ровер са боклук. А ние, питам аз, какво тогаз да коментираме за подобието на нещо, наречено Амарок...?
    Субару съм притежавал цели две седмици, но до Тойота 120 още не съм стигнал. Господ ме пази.
    Разбира се с глупоста със Субаруто няма да се повтори.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #32
      От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      Да ти е честит подаръка Зайо, ама нищо се не види..а, докато съм писал си го коригирал., тя за старата била темата..помислих, че си награбил нова
      Е, то одавна е остарял аз пак съм с нисан иначе тойотката прашлясва в един Столичен гараж те младежите имат мускули да я карат ама нямат сърце и желание.
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • #33
        От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Сонда,не съм забравил как обясняваше колко голяма работа е субарото,да не би да си разбрал какво е истински джип
        Не е лошо преди да напишеш нещо, да се опиташ да синтезираш все пак някаква мисъл!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #34
          От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

          Давай по спокойно
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #35
            От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Субару съм притежавал цели две седмици, но до Тойота 120 още не съм стигнал. Господ ме пази.
            Разбира се с глупоста със Субаруто няма да се повтори.
            Правилно..Субаруто не е направено за глупости..ама все си мисля, че на кофти екземпляр си попаднал.
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #36
              От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Давай по спокойно
              Ако е възможно да не ме анкетираш на тема " Що е то Субару, що е то Джип и едното различно ли е от другото или не е?" , ще съм абсолютно спокоен..ок?
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #37
                От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                Не е възможно,просто сонда=субару,спирам в тая тема,тойотата е жестока.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                  май ? беше хубава темичка
                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Амин!
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #39
                    От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                    Първоначално публикуван от TLC-fj60 Преглед на мнение
                    Здравейте момчета,реших да ви покажа на баща ми машинката[ATTACH=CONFIG]643766[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]643767[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]643768[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]643769[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]643770[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]643771[/ATTACH]уникална,4.2 бензин,1984година.
                    Браво ! Множим се
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • #40
                      От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                      Притежавам субару 3.0 , смятам да стана притежател и на шейсятка. Двете машини , нямат ама никакви допирни точки за сравнение.
                      На мен субаруто ми харевсва , май се изразих не достатъчно добре- кефи ме!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                        Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                        Притежавам субару 3.0 , смятам да стана притежател и на шейсятка. Двете машини , нямат ама никакви допирни точки за сравнение.
                        На мен субаруто ми харевсва , май се изразих не достатъчно добре- кефи ме!
                        Недей...в бутилка от двеста грама на можеш да налееш половин литър..нали ме разбра.
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #42
                          От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                          Двама евреи приятели пият цяла нощ в къщата на единия,на сутринта домакина звъни и пита приятеля си дали не е вземал 100$ които били на телевизора,съответно оня се разсърдил ....обаче след време звъннал на домакина и питал дали е намерил парите? Домакина му отговорил че ги намерил,обаче му останало едно такова горчиво чувство ......


                          Та с горния цитат,да разбирам ли че се опитваш да надскочиш себе си?
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #43
                            От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Двама евреи приятели пият цяла нощ в къщата на единия,на сутринта домакина звъни и пита приятеля си дали не е вземал 100$ които били на телевизора,съответно оня се разсърдил ....обаче след време звъннал на домакина и питал дали е намерил парите? Домакина му отговорил че ги намерил,обаче му останало едно такова горчиво чувство ......


                            Та с горния цитат,да разбирам ли че се опитваш да надскочиш себе си?
                            Най-учтиво те помолих просто да не ми обясняваш какво е Субару и какво е Джип...и при това без да коментирам твоите лични возила ! А сега ти си прецени в ролята на кой точно евреин си !
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #44
                              От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                              Амда така е истински джип носи и вози много. Ама като гледам и аватара ти трябва още да заякнеш за да можеш да я караш .Нещо не можах да кача снимките иначе темата е тази.. http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=58495&page=3
                              Ти ми я дай в ръцете, а пък да видим дали мога да карам! Готин е звяра.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                                Много е хубава.Радвам се ,че сте я намерили такава запазена .
                                FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                                BJ42 04 1982
                                FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                                LZ 2 BHB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X