Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

    Страхотна е!
    Ако не е тайна за каква цена се сдоби с камиончето?

    Коментар


    • #17
      От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

      Здравейте момчета,реших да ви покажа на баща ми машинкатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P6030611.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5531392Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6030612.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5531393Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6030613.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5531394Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6030614.jpg
Прегледи:1
Размер:123.7 КБ
ID:5531395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6030615.jpg
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5531396Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6030616.jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5531397уникална,4.2 бензин,1984година.

      Коментар


      • #18
        От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

        Първоначално публикуван от TLC-fj60 Преглед на мнение
        Здравейте момчета,реших да ви покажа на баща ми машинката ... уникална,4.2 бензин,1984година.
        Баща ти е един много щастлив човек! Поздрави го, със здраве да си я кара!

        Коментар


        • #19
          От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

          Съвсем наскоро разговарях с баща ти по телефона , той ми обяснява колко е запазена , но сега на снимки виждам една наистина изглежда уникално ТОЙОТА ! Със здраве да си я кара , апропо оправиха ли се драмите с прекъсването на двигателя
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • #20
            От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

            Тази тойота я гледах на откриването наистина е уникално запазена,благородно завиждам за нея мого дакажа от личен опит че е уникално пригодена за екстремен офроуд в оригинално състояние наистина не спира никъде.с нашата се качвахме без проблем по ястребец 1 (2001-2002) и успешно се спуснахме и после изкачихме Дяволският мост-кокалянски манастир.За по запознати (ходили там)знаят за какво говоря.Наистина Уникален Автомобил.Да си я карате със Здраве и безаварийно.
            ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

            Коментар


            • #21
              От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

              Спря ми сърцето връх в дизайна! Дълго да и се радвате...
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #22
                От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                Дълбок поклон и вечна слава на Японските инженери от Тойота, сътворили едни от най-здравите и истински автомобили на всички времена. Неподражаемост, стил, сигурност, надеждност !
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #23
                  От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                  Амин!
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #24
                    От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                    Е.., щом и Пастор Русев благославя величието на 60-ките, значи верно са добри
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #25
                      От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                      По скоро се подиграва, доколкото го познавам.

                      Машина като всяка друга със своите плюсове и минуси. Плюсовете и за един са минуси за друг.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                        Това се нарича джип, а не като днешните боклуци.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                          Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                          Това се нарича джип, а не като днешните боклуци.
                          Амда така е истински джип носи и вози много. Ама като гледам и аватара ти трябва още да заякнеш за да можеш да я караш .Нещо не можах да кача снимките иначе темата е тази.. http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=58495&page=3
                          Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 31-10-13, 20:47.
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • #28
                            От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                            По скоро се подиграва, доколкото го познавам.
                            Ирония имаше в горното ми изказване Джамбазе..естествено, че знам мнението на Русев. Счупила му се 120-ката и ..край..Тойота не става за нищо. Да дава такива квалификации за 60-ките е еднозначно на това да заявява, че Сериите на Ланд Ровер са боклук. А ние, питам аз, какво тогаз да коментираме за подобието на нещо, наречено Амарок...?
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #29
                              От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                              Амда така е истински джип носи и вози много. Ама като гледам и аватара ти трябва още да заякнеш за да можеш да я караш .Нещо не можах да кача снимките иначе темата е тази.. http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=58495&page=3
                              Да ти е честит подаръка Зайо, ама нищо се не види..а, докато съм писал си го коригирал., тя за старата била темата..помислих, че си награбил нова
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #30
                                От: Засилил съм се да купувам Toyota HJ 61

                                Сонда,не съм забравил как обясняваше колко голяма работа е субарото,да не би да си разбрал какво е истински джип
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X