Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч на пода в Land Rover Discovery 2 TD5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч на пода в Land Rover Discovery 2 TD5

    Днес за пръв път измих Диското (Td5) с маркуч. После видях вода на пода пред дясната предна седалка. До сега мислех, че това става само при Лада-Нива. Къде и какво трябва за запуша?
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Теч на пода

    Прегледай си уплътненията по вратите,другия вариант е през люковете.Най добре на автомивката стой в колата и ще разбереш от къде тече.

    Коментар


    • #3
      От: Теч на пода в Land Rover Discovery 2 TD5

      Няма люкове, а гуменото килимче се мокри отпред. В жабката е сухо.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        От: Теч на пода в Land Rover Discovery 2 TD5

        Здравей колега. Видях ти темата малко след като пуснах моята. При мен се появи няколко пъти същия проблем, но на по-старо диско-300. Свалих жабката и зад нея има всякакви като планки някакви, по които си е текла водица..Според мен теча е някъде от предното стъкло, но и аз го открих преди малко и не съм го проследявал. Съвета ми е да действаш докато не е станоло късно, че при мене водата вече си е пробила дупчица и в пода..
        Успех

        Коментар


        • #5
          От: Теч на пода в Land Rover Discovery 2 TD5

          Днес сложих Диското под маркуча и след малко видях да капе от отвора на кората зад жабката. Напипва се, че отгоре е тапицирана с дунапрен, който беше мокър. Огледах под капака, но не видях нищо съмнително. Уплътнението на предното стъкло леко зяпа на две места - по средата пред шофьора и пред пътника, но не съм сигурен, че пропуска. Дали да не го инжектирам със силикон?
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X