Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размер за гуми за 120-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Размер за гуми за 120-ка

    Всъщност са с много малко по-навън. Мисля, че тези са с ЕТ 20, а оригиналните ако не се лъжа са с ЕТ 30. Ще потърся на някоя кутия или в краен случай ще видя какво пише на джантата.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • #32
      От: Размер за гуми за 120-ка

      Адаш, кажи честно защо смени оригиналните джанти с тези. В смисъл има ли някаква причина освен естетично виждане, защо оригиналната джанта е много корава и аз не бих я сменил с друга?
      Зима иде

      Коментар


      • #33
        От: Размер за гуми за 120-ка

        Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
        Всъщност са с много малко по-навън. Мисля, че тези са с ЕТ 20, а оригиналните ако не се лъжа са с ЕТ 30...
        Хмм, моите са с офсет нула. Защо твоите да са +20?

        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
        Адаш, кажи честно защо смени оригиналните джанти с тези. В смисъл има ли някаква причина освен естетично виждане, защо оригиналната джанта е много корава и аз не бих я сменил с друга?
        Тази не е по-малко корава от оригиналната, ела да й видиш борда.

        Коментар


        • #34
          От: Размер за гуми за 120-ка

          Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
          Адаш, кажи честно защо смени оригиналните джанти с тези. В смисъл има ли някаква причина освен естетично виждане, защо оригиналната джанта е много корава и аз не бих я сменил с друга?
          Адаш, не съм сменил оригиналните джанти. Само си купих втори комплект, за да имам за зимните гуми, а втори комплект оригинални джанти са много скъпи. Така си спестявам чакане на опашки при гумаджиите, защото ще си ги сменявам сам.

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          Хмм, моите са с офсет нула. Защо твоите да са +20?
          Моите са друг размер - 8x17 - 110 - 6/139.7 - ET20.
          http://www.nakladkibg.com
          накладки, спирачни дискове, съединители

          088 8613380

          Коментар


          • #35
            От: Размер за гуми за 120-ка

            Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
            Адаш, не съм сменил оригиналните джанти. Само си купих втори комплект, за да имам за зимните гуми, а втори комплект оригинални джанти са много скъпи. Така си спестявам чакане на опашки при гумаджиите, защото ще си ги сменявам сам...
            И аз мислих сума време такива варианти, най- накрая избухах 5 броя BFG A/T на оригиналните джнати и мисля да ходя до гумаджийницата веднъж на 2-3 години.
            Зима иде

            Коментар


            • #36
              От: Размер за гуми за 120-ка

              колеги кажете кой е максималния размер гуми за 17 цола джанти с който може да се кара ЛК120

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X