Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приказки за трофи и рали

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Приказки за трофи и рали

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Точно за това иде реч,каква яснота какви пет лева. Аз съм си изяснил какво искам а то е защо и кой иска да направи този монопол върху състезанията, кой му е дал право за това.
    Eй, като латерна си! Добре де, ти печелиш! Монопол върху състезанията искат да наложат "старите" организатори, защото са подочули, че някакъв Благой имал страхотна концепция и щял да организира нов шампионат, та са се притеснили силно от това.

    А, като си тръгнал да говориш за право, що не кажеш ти с какво право искаш обяснения и напираш да налагаш мнението си в организация, в която не членуваш?


    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    ... за сметка на това организира алтернативно мероприятие в което ти участва и т.н. историята я знаем.
    Не че точно това състезание може да служи за някакви сериозни изводи, но не може да не се отбележи, че мераклиите да карат във формат "рали" тогава се оказаха съществено повече от желаещите да се дърпат на лебедка през блато ...

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Ама ето вие сами си противоречите с тези решения. Виж ,да станеш шампион на България от две състезания е голям "престиж". Първо унифициран формат а в следващия момент липса на състезания от формата и защо ли да не ги пуснем да карат и в други състезания защото сме се посрали и лицензираните ще ни издухат или се стигне до това
    Това дали има противоречие си е единствено твое мнение, което в случая едва ли интересува особено някого освен тебе.

    А дано, като ти направиш и осигуриш финансиране за шампионат по твоята несбъркана концепция, той да има повече кръгове!
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Приказки за трофи и рали

      С интерес следя темата,карам джип от по-малко от година,но и аз ще си позволя един коментар.Това,което стана на Албена е отличен пример как и двете дисциплини могат да вървят ръка за ръка.Самия факт,че това се случи заслужава адмирации към организаторите.Видя се също,че вече има по-голям интерес към трофито от миналата година.Има и друго-когато ние,които участвахме разказваме на наши познати какво сме преживели и даваме положителната си оценка за състезанието,се вижда,че и други започват да имат интерес и вярвам,че на базата на това догодина ще има повече участници.Самият аз след като бях зрител на трофито миналата година се заканих да не идвам повече на това състезание,но след рекламната кампания проведена от Благой нещата се промениха.Развитието е на лице.
      В хотела след всяко изпитание,седяхме на масите и от ралито и от трофито и си разказвахме за трасетата и трудностите,които сме срещнали,и не видях никой да спори дали рали дали трофи(може да съм пропуснал нещо,но казвам това,което видях и чух).
      Позволявам си и една забележка-при самото анонсиране на състезанието се създава едно впечатление за недостижимост и величественост,което със сигурност не привлича участници.Ако целта е наистина да се ограничи броя на участниците ОК.Но ако искаме да има повече състезатели,които да придобиват опит,смочувствие и да развиват машините си,би било добре анонсите да са по земни и състезанията да изглеждат по-достъпни(говоря за изказ,не за такси).
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: Приказки за трофи и рали

        Дори ако се абстрахираме, че в тази тема някои се занимават с неща, които не им влизат в преките интереси, то темата със сигурност не е за това кой какъв е и за изясняване на лични взаимотношения, още по-малко за заплахи.

        Така че, баста!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X