Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

    Въобще не ме боли дали и колко е "мръсник" г-н Христов, и съответно колко съм заблуден.

    В едно предпочитам да съм "заблуден", и то е че когато има нещо за казване - се казва ясно и точно право куме в очи, а не в обходно мненийце по тангентата в пръдлива анонимка.

    В Дакар отиде екип. Този екип ни държа на нокти три седмици, и си заслужи уважението ни.

    За тези които не са на място - Тодор е част от този екип. Всякакво неподплатено плюене срещу него е плюене срещу екипа.
    Ако се е издънил - опъвайте го на мегдана и го почвайте с рупора. Така няма да загние екипа.

    Ако не - пазете го чист, ако искате да остане чисто едно от нещата които са ни радвали през годините.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #32
      От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Колко много заблудени хора...

      Да е жива и здрава Зорница и да успее за следващият Дакар, защото момичето наистина кара по мъжки от "мъжете"!
      Събине, според тия хора (а и според мен) ти си заблудения в случая...
      Ако искаш да кажеш нещо, дай по същество, за да се "просветлят" хората

      Коментар


      • #33
        От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Събине, според тия хора (а и според мен) ти си заблудения в случая...
        Ако искаш да кажеш нещо, дай по същество, за да се "просветлят" хората
        Не виждам особен смисъл. Както отбеляза Гоблин, има неща, за които те уважаваме.

        Времето ще покаже ... а и да не забравяме, че:

        1. На лъжата краката са къси.
        2. Начинания базирани на т.1 са обречени на провал.
        3. От пръдня боя не става.

        Поздрави!

        Коментар


        • #34
          От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Явно знаете много неща, които даже и аз не знам...
          Но с анонимни никове не ми се разговаря, щото аз имам доблест и смелост и съм си написал името...
          ...освен в слуяйте когато пишете от друг акаунт!И понеже паметта ви е кратка ще ви дам и жокер - скандала с Алексите,които се постарахте много да прецакате...и за съжаление успяхте.И защо се рекламирате навсякъде като 1-вият Българин на Дакар?Нали сте били екип?!?!?Нямаше ли там други Българи, та дори участници?Що се отнася до счупените ребра,само човек който не си е чупил ребрата може да ви повярва!Бях на посрещането на летището и видях как спокоино говорите,ръкувате, прегръщате и се смеете.Също така видях и как се снимате с политиците на изхода с включени камери преди да са слезнали истинските герой!

          Не ме разбирайте погрешно хора,г-н Христов постигна много и го уважавам за това че имаше смелостта да погледне напред и да каже "дакар не е невъзможна дестинация за Българи",но методите му са умопомръчавщи а в този живот понякога важи и поговорката"каквото си надробиш,такова ще сърбаш"

          От кога анонимността е нежелателна?Човек е злобен когато говори истината така ли излиза?Истината си е истина,независимо дали излиза от анонимен и не и който има уши ще чуе и който има очи ще види.

          Единствено ме е яд за Зорница-и затова"дребната ми завислива душица"си позволи да напише истината

          Коментар


          • #35
            От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

            Първоначално публикуван от GPS_Maniac Преглед на мнение
            ...От кога анонимността е нежелателна?...
            ...ммм... от памтивека, и надявам се - во веки веков, когато става въпрос за обвинения ?!?

            Не знам сънувам ли, какво ли - в съда да те е съдил анонимен ищец скоро ? Прокурор с маска ?? Нещо фактурка от фирма анонимка да си плащал ?

            И за протокола - спукани ребра. Не счупени. Не че нещо.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #36
              От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

              Мале, мале... Истината е една, Христов беше на Дакар, регистрира се, подготви се и отиде естествено като екип с Цанко'в. Караха и двамата добре, единя продължи, другия отпадна. Как е отпаднал и колко му се ходило до тоалетна няма значение! Какво вадите "нищото" от между редовете, и защо? Определено си е злоба!


              пп. Абе Вие какво си мислите че е Дакар? Нали е едно състезание което за да участваш ти трябват много пари, а за да го завършиш ти трябва и малко опит. За добро класиране неспоменавам защото нещата там са като на всяко друго състезание!

              Коментар


              • #37
                От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                Без Тодор Христов участието на българи в Dacar нямаше да се състои.Поне в обозримо бъдеще!

                Коментар


                • #38
                  От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                  Първоначално публикуван от GPS_Maniac Преглед на мнение
                  ...освен в слуяйте когато пишете от друг акаунт!И понеже паметта ви е кратка ще ви дам и жокер - скандала с Алексите,които се постарахте много да прецакате...и за съжаление успяхте.И защо се рекламирате навсякъде като 1-вият Българин на Дакар?Нали сте били екип?!?!?Нямаше ли там други Българи, та дори участници?Що се отнася до счупените ребра,само човек който не си е чупил ребрата може да ви повярва!Бях на посрещането на летището и видях как спокоино говорите,ръкувате, прегръщате и се смеете.Също така видях и как се снимате с политиците на изхода с включени камери преди да са слезнали истинските герой!

                  Не ме разбирайте погрешно хора,г-н Христов постигна много и го уважавам за това че имаше смелостта да погледне напред и да каже "дакар не е невъзможна дестинация за Българи",но методите му са умопомръчавщи а в този живот понякога важи и поговорката"каквото си надробиш,такова ще сърбаш"

                  От кога анонимността е нежелателна?Човек е злобен когато говори истината така ли излиза?Истината си е истина,независимо дали излиза от анонимен и не и който има уши ще чуе и който има очи ще види.

                  Единствено ме е яд за Зорница-и затова"дребната ми завислива душица"си позволи да напише истината
                  Ти вярно си голям нагъл плазмодий,оправи си първо правописа и излез на светло за да сме наясно с какъв "капацитет" си имаме работа!

                  Коментар


                  • #39
                    От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    ...

                    пп. Абе Вие какво си мислите че е Дакар? Нали е едно състезание което за да участваш ти трябват много пари, а за да го завършиш ти трябва и малко опит. За добро класиране неспоменавам защото нещата там са като на всяко друго състезание!
                    И късмет, а за добро класиране много от нещата, които Десо спомена и още повече КЪСМЕТ!
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #40
                      От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                      Шапка свалям на Христов,за качествата,които притежава като организатор на подобни състезания!
                      Колкото за пилот,както за всички,така и за него,може да се поспори!
                      Да участваш в състезания в отбор и екип не е лесно,но без такъв пък съвсем не е лесно!
                      Така,че може би с Ценков,са си имали вътрешни проблеми,както във всеки един колектив,но това мисля,че не е наша работа да го коментираме тук!
                      Пожелавам успех на Пепи и Младен в таз годишното издание "Дакар 2012"!!!
                      Дано догодина всичко да е наред за Христов и Зори,че да участват.
                      Ще е добре всички Българи да са заедно на Дакар,в един отбор,а не разделени както щеше да бъде тази година!
                      ТюркеДжиев старши
                      sigpic

                      Коментар


                      • #41
                        От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                        Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                        Ти вярно си голям нагъл плазмодий,оправи си първо правописа и излез на светло за да сме наясно с какъв "капацитет" си имаме работа!
                        +1

                        Коментар


                        • #42
                          От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                          Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                          Шапка свалям на Христов,за качествата,които притежава като организатор на подобни състезания!
                          Колкото за пилот,както за всички,така и за него,може да се поспори!
                          Да участваш в състезания в отбор и екип не е лесно,но без такъв пък съвсем не е лесно!
                          Така,че може би с Ценков,са си имали вътрешни проблеми,както във всеки един колектив,но това мисля,че не е наша работа да го коментираме тук!
                          Пожелавам успех на Пепи и Младен в таз годишното издание "Дакар 2012"!!!
                          Дано догодина всичко да е наред за Христов и Зори,че да участват.
                          Ще е добре всички Българи да са заедно на Дакар,в един отбор,а не разделени както щеше да бъде тази година!
                          ТюркеДжиев старши
                          Много си прав Тюкеджиев....
                          С едни пари можеше да отидат и четиримата. А сега едните не могат да идат защото нямат пари, а другите харчат почти двойно повече отколкото трябваше.

                          Но най-добре да спрете до тук.

                          Не мисля че тези които имат пари за да отидат са виновни. Същото се отнася и за тези който нямат сега.

                          А който си мисли , че става само с пари е в грешка.
                          Колкото по-малко приказки толкова по-добре!
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #43
                            От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                            За съжаление много малко българи осмислят значението на надписа на Българският герб!
                            (Оригиналният девиз е "В единението е силата", но и съвременния е достатъчно поучителен)
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              ...Във форума периодично могат да се засекат дребни душици, но такъв рекорд, при това на трето мнение, не бях виждал. Убедителна победа.
                              Goblin, човека не е случаен и затова въпреки трите си мнения е с пълни права тук, а и чете Супер Модераторския панел (там се е разисквала темата писал ли е Христов от профила на Дънди ), а и версиите, които се споделят в поста се разказват от малък кръг хора...някои участници на Дакар, така, че ясно е кой стои за този ник


                              Първоначално публикуван от GPS_Maniac Преглед на мнение
                              ...освен в слуяйте когато пишете от друг акаунт!И понеже паметта ви е кратка ще ви дам и жокер - скандала с Алексите,които се постарахте много да прецакате...и за съжаление успяхте....
                              Другия акаунт също имаше име, за Алексите съм си казал мнението тук, по телефона на всеки един от тях лично и за да сме точни, не аз "разковах" колата на Златко и откраднах окачванията й, за да ги проваля за участие...


                              Първоначално публикуван от GPS_Maniac Преглед на мнение
                              ...И защо се рекламирате навсякъде като 1-вият Българин на Дакар?Нали сте били екип?!?!?Нямаше ли там други Българи, та дори участници?Що се отнася до счупените ребра,само човек който не си е чупил ребрата може да ви повярва!Бях на посрещането на летището и видях как спокоино говорите,ръкувате, прегръщате и се смеете.Също така видях и как се снимате с политиците на изхода с включени камери преди да са слезнали истинските герой!
                              Защото по реда на представяне се падна на мен да изляза, да развея байрака и да и да се разплача от кеф, че ВЕЧЕ ИМА БЪЛГАРИ НА ДАКАР, благодарение на ината ми, решителността, опита ми и риска, който поех !!!
                              За счупените ребра са "виновни" в болницата в Икике, те така са видели на рентгена и магнитния резонанс в резултат на което АСО се бръкна с 5000 евро за да пътувам в първа класа и да мога да лежа...но явно и те са се объркали, а и аз не съм разбрал, че имам травма и съм се излежавал в пустинята за кеф
                              На летището се снимах с удоволствие, защото въпреки отпадането ми, както казах по-горе имаше ВЕЧЕ ИМАШЕ БЪЛГАРИ НА ДАКАР и не мисля, че ако плачех и хленчех с дъвка в устата щях да изглеждам по-мъжествено и по-многострадално И не забравяй, че "истинските герои" отидоха на Дакар, защото на мен ми еба май..та да търча и организирам Първото Българско участие на Дакар, за две години да науча героите да карат на състезания, да ги заведа на 17 състезания и да се осмеля да реализирам мечтата ми ДАКАР !!!


                              Първоначално публикуван от GPS_Maniac Преглед на мнение
                              ...
                              Единствено ме е яд за Зорница-и затова"дребната ми завислива душица"
                              Да, наистина жалко, че не успяхме със Зорница, защото пак щеше да набие всички, както го прави тази година и то на големи състезания с истинска конкуренция и имаше куража да се бори даже с Махачек Зорница е млада, има време да набере още опит и ще се доказва тепърва !!!

                              Първоначално публикуван от GPS_Maniac Преглед на мнение
                              ... и затова"дребната ми завислива душица"си позволи да напише истината
                              Коя истина ?!? След като не си бил там и слушаш версията на едната страна, как разбра, че е истината ?!?
                              Цялата истина се знае от пет човека били на Дакар 2011, но не искам точно сега да се коментира, за да си остане поне малко незасрано първото българско участие на Дакар...!!!
                              А сега се концентрирай върху участието на българи в Дакар 2012, все пак нещо съм допринесъл, за да може да се ходи на Дакар и това вече да не е голяма новина

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Не виждам особен смисъл. Както отбеляза Гоблин, има неща, за които те уважаваме.
                              Времето ще покаже ... а и да не забравяме, че:
                              1. На лъжата краката са къси...Поздрави!
                              Събине, опасно заболяване е късата памет, чувал съм, че понякога те извежда в измислени измерения, а после срещата с реалността е тежка...
                              Много поздрави и от мен
                              Последно редактирано от Goblin; 11-11-11, 15:44.

                              Коментар


                              • #45
                                От: БЪЛГАРКА НА "DAKAR 2012"

                                Темата е най-малкото изчерпана. Българка на Дакар тази година няма да има. За останалото - всеки сам избира как да си покаже и знанието, и незнанието, и нивото.

                                Моля ако има по-нататъшни въпроси да бъдат отнасяни пряко към главните герои в сериала. Всеки от тях е достъпен в този чуден свят, за чието съществуване подозираме но който никой не е виждал - света извън форума
                                Последно редактирано от Goblin; 11-11-11, 19:38.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X