Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туарег 2.5 като офроуд машина?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

    ООО даже много хубави коли са. За жалост са по- скъпи от редовите военни джипки и малко хора имат възможността да ги тестват. Поздравления за смелостта, ако предприемаш други такива разходки, снимай клипчета, наистина ми е любопитно до къде се простират възможностите на твоята машина.
    Едни хора, с едни джипове, ходят на едни места, без да имат работа там, калят себе си и своите джипки, но това им доставя огромно удоволствие...
    А ако това не е най- важното...не знам кое

    Коментар


    • #62
      От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

      И на двете гумите не стават, дори за лека калчица. Кайена, освен, че е по-висок, и кончетата му са три пъти повече, а и разните ел. глезотии, дето карат колата вместо шофьора, също вършат работа, когато сам не знаеш как. С едни кални гуми ще лети из гората, обаче първия стърчащ камък или пън, който подпре бронята ще те прати да търсиш пътна помощ, а Фронтерата ще се размине с малко горски "тунинг". Това е разликата не, че тоя или оня е по-добър или по-лош. Просто различна концепция.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #63
        От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        А аз пък имам чувството , че този пич в първия пост ви пусна мухата и вече 20 поста ви гледа сеира
        Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
        ...Тенкс, пичове, за акълите... Сашо, и на теб за поканата, ама при мен темата малко взе да се оттича. Не за друго - ама има мераклия да я купи. Та на този етап - засега на стендбай.....
        Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
        ..... Btw, забравих да спомена, че съм геодезист и общо взето работя по и около баирите .....
        КазАх ви аз , че този пич си прави пинч с вас , ама ....


        ПС. ... а онзи колега , дето ника му е номер на ГСМ , да вземе да махне клипчето и да не излага марката ! ... Щото в случая говорим за възможности на 4х4 , а не за способностите на "задкормилното устройство" .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #64
          От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          ПС. ... а онзи колега , дето ника му е номер на ГСМ , да вземе да махне клипчето и да не излага марката ! ... Щото в случая говорим за възможности на 4х4 , а не за способностите на "задкормилното устройство" .
          За да не излагам марката, ще кача и втория клип Фронтерата качи хълм-чето но малко по в страни

          Коментар


          • #65
            От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

            Владо май имаше предвид Кайена, ама както и да е. Баирчето от клипа не е предизвикателство дори за Москвич, натоварен с дърва ....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #66
              От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

              Аaa, Москвича е "машина боевая", не май са е*авате с него... . Както казваше един колега - всеки собственик на Москвич е монтьор VІІ разряд (ако младите знаят кво е тва).
              Там дет минава Москвича - много си остават да "полежат"!
              По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

              Коментар


              • #67
                От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                Баирчето от клипа не е предизвикателство дори за Москвич, натоварен с дърва ....
                Аха ......., на клипа не става ясно какъв е налкона, но е сериозен

                Коментар


                • #68
                  От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Явно се намират и такива

                  Че то това не било нищо повече от ГОЛФ с по-големи гуми... един голф2-синхро би се справил по-добре, само че той струва 1000 лв.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #69
                    От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Че то това не било нищо повече от ГОЛФ с по-големи гуми... един голф2-синхро би се справил по-добре, само че той струва 1000 лв.
                    Хайде сега приказки
                    Ще се справи по-добре по-доброто задкормилно у-во

                    Коментар


                    • #70
                      От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                      Аз продължавам да твърдя, че тази кола няма никаква работа в гората.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #71
                        От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Аз продължавам да твърдя, че тази кола няма никаква работа в гората.
                        Съгласен съм че основно е за добре асфалтирани пътища, но нищо не и пречи да премине "гората" преди да се качи отново на асфалта С подходящи гуми и "пилот" проходимостта му е сигурна идентична с луноход

                        Коментар


                        • #72
                          От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                          Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                          Съгласен съм че основно е за добре асфалтирани пътища, но нищо не и пречи да премине "гората" преди да се качи отново на асфалта С подходящи гуми и "пилот" проходимостта му е сигурна идентична с луноход
                          Трябва да е много прежален за да е проходим като луноход и пак е съмнително докъде би издържал .

                          Коментар


                          • #73
                            От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                            Колега 0887504600, че има предпоставки има. Но дори и с гуми изработени по поръчка за твоят Кайен, и с най- добрият шофьор, проходимостта му не е идентична дори на заводски Г клас, или Ленд Круизър 70 или 90, не споменавам направени джипове, нито още по-малко луноход... Дори прежален кайен няма да се мине, някои неща зависят от законите на физиката, а не на психиката на шофьора.
                            Поздрави Сашо
                            Едни хора, с едни джипове, ходят на едни места, без да имат работа там, калят себе си и своите джипки, но това им доставя огромно удоволствие...
                            А ако това не е най- важното...не знам кое

                            Коментар


                            • #74
                              От: Туарег 2.5 като офроуд машина?


                              Ехеееееее ....., тези коли никак не вървят извън асфалта
                              Еиииии... тези паркетници за нищо не ставали

                              Последно редактирано от 887504600; 09-06-11, 08:08.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                                Никой не казва, че са лоши. Само че са пригодени за други условия.
                                Сигурни са на пътя, с голям прикачен товар, за това се справят и със ситуациите на клиповете.
                                Все едно да си купиш луксозна моторница и да се сърдиш, като ти кажат, че не е подходяща за открито море.
                                То може, но не винаги и при определени условия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X