Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туарег 2.5 като офроуд машина?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

    Природните таланти са възможни във всяка една област

    Коментар


    • #32
      От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Никога не се знае, докато не се случи
      Узумен съм колко здраво излезе въжето и точките за теглене.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #33
        От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

        Хайде - изплюйте камичето от "тест драйв"-а
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #34
          От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

          Правете си сметка:


          И под бронятя:

          Коментар


          • #35
            От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

            Незнам защо го наричаш "броня" - може би защото седи отпред
            Но по матРЯл и функции отива в раздел "декоративни"
            Чух интересни неща за въпросният тест драйф днес, но нека Радо ги сподели от първа ръка.
            Лично мен не ме изненадва - карането в прах и камъни (без да умаложававам) иска едни преимущества, но кал и гора... съвсем-съвсем различни...
            Така че може да има милиони километри на Дакар, но нашата природа е по-различна
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #36
              От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

              Благодаря за ентусиазма, пичове! Общо взето мненията са ясни. Просто исках да питам дали (евентуално) некой се е престрашил да вкара тоя дзвер в калта. Щото на мен ми е съвестно - най-вероятно ми влизате в положение. Чудех се дали не съм изтървал някоя страница от наръчника в колата.
              По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

              Коментар


              • #37
                От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                Бронята, освен декоративна, най-вероятно е елемент от пасивната безопасност. Очевидно, същата втора функция има и радиаторът.

                п.п. къде му е интеркулерът на това нещо? Имах интересно приключение с такова, което финишира със злобен съсък. Но така и не проверих.

                Коментар


                • #38
                  От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                  Този на снимката разглобения е бензинов !
                  Инък кулерите са 2 малки които седят под фаровете ! А големия дизел не съм го разхвърлял и не знам къде е , но предполагам пак там .
                  Последно редактирано от CJ_; 10-05-11, 23:31.
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • #39
                    От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                    Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
                    Благодаря за ентусиазма, пичове! Общо взето мненията са ясни. Просто исках да питам дали (евентуално) некой се е престрашил да вкара тоя дзвер в калта. Щото на мен ми е съвестно - най-вероятно ми влизате в положение. Чудех се дали не съм изтървал някоя страница от наръчника в колата.
                    Няма лошо да го вкараш, щом ти е мерак. Ако внимателно подбереш калта, всичките поражения ще са в компетенцията на автомивката.

                    Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                    кулерите са 2 малки които седят под фаровете !
                    Мерси. Изясни ми се случката.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      ... Така че може да има милиони километри на Дакар, но нашата природа е по-различна
                      Ама наистина ли има някой да си мисли, че дакарският Race Touareg има нещо общо с тази кола?!? Освен производителя де!


                      Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
                      ... Просто исках да питам дали (евентуално) некой се е престрашил да вкара тоя дзвер в калта. Щото на мен ми е съвестно - най-вероятно ми влизате в положение. Чудех се дали не съм изтървал някоя страница от наръчника в колата.
                      Явно се намират и такива

                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        ....колко проходим е туарега.....
                        Зависи какво искаш от него Щом относително слабичкия "Амарок"Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP1188.JPG
Прегледи:2
Размер:151.3 КБ
ID:5277607 се справя, ще се справи и "Туарега".....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #42
                          От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                          Амрока все пак е товарен автомобил и е може би няколко идеи по-здрав от туарега , аз лично не мисля че 2те коли са съизмерими .

                          Коментар


                          • #43
                            От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                            Общо взето темата е безмислена , никои трезво мислещ не си купува Туарег за да ходи на разходки в гората (имаите в предвид че хората които пишем тук имаме изкривено мислене дори за софт разходка). Самия Туарег (особедно големите мотори) е по близо до Ф1 от колкото до джип. От друга страна да става за много подчертавам много софт разходки по сухи полянки с барбекю, но по полянките и с лека кола се стига.
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • #44
                              От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Преждеговорищите ще се изненадат (повечето неприятно) колко проходим е туарега.
                              А тоя дето казва, че витарки и нивички ще теглят туарега е в голяма грешка (както често напоследък).

                              Аааа да , забравих, че гроздето е кисело....
                              Едно наистина смислено мнение.Явно тука всеки кара или е карал туарег и дава акъл...Ако е модификация със блокажи на диференциалите и въздушно окачване, може да накара много от "истинските" джипки да гледат "къгло".
                              Лично аз със такъв модел и със хубави гуми, зимата съм се качвал по стъмен снежно-кален път из едно дере.Без проблем, и за сравнение да кажа, едно дискавъри тди също с добри гуми не успя да стигне и до половината....
                              А това дали може да разбиваш камъни с него, за целта си вземете танк.....
                              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                              Суперскан България www.decbg.com
                              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                              Коментар


                              • #45
                                От: Туарег 2.5 като офроуд машина?

                                А на мен ми е много интересно докъде ще стигне една дакарска бегачка (Таурег) на разходка на лозенската група, или в район с активен дърводобив, където джуганите са се погрижили коловозите да се превърнат кални и мазни каньони, па да са и с гуми за кал..?!! Иначе Чаво от клипчето дето си го пуснал става ясно, че тези в таурезите не могат да карат (убиват инерцията точно преди да нагазят в интересното и разчитат на блокажите да ги изкарат, блокират колелата на спускане със спирачките, вместо да слизат на бавна и т.н.). Пологинчето е доста софт по моите разбирания и на такъв терен бих се забавлявал с всичката газ, само на задно...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X